اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960320251426811

با مزایای تبلیغات فرودگاهی آشنا شوید

کد: 13960320251426811

https://goo.gl/wXoxCR

، مشهد , (اخبار رسمی): تبلیغات در فرودگاه یکی از محبوب‌ترین روش‌های تبلیغاتی است. با رشد چشم‌گیر حمل و نقل هوایی در ایران جای تعجب نیست که تبلیغ در فرودگاه به یکی از پررونق‌ترین و موفق‌ترین انواع تبلیغات بدل شده و جایگاه ویژه‌ای را بین مدیران و صاحبان برند به خود معطوف کرده است.

با مزایای تبلیغات فرودگاهی آشنا شوید

حدود ۸۵ درصد از مسافران، تبلیغات قرار گرفته در فرودگاه را مشاهده و زمانی را صرف مطالعه آن می‌کنند و نسبت به محصولات و خدمات جدیدی که در این تبلیغات معرفی می‌شود علاقه نشان می‌دهند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آوازه، به جرات می‌توان فرودگاه‌ها را تنها جایی دانست که مدیران، تصمیم‌گیرندگان در حوزه‌های مختلف، صاحبان مشاغل مهم و قشر متوسط رو به بالای جامعه در آن تردد دارند. گاهی این مسافران ناگزیر هستند ساعت‌ها وقت خود را در صف تحویل بار، بلیت و بازرسی‌های امنیتی سپری کنند و این یک موقعیت استثنایی برای معرفی و عرضه کالاها و خدمات است. مخاطبان تبلیغات در فرودگاه‌ها را افرادی تشکیل می‌دهند که چاره‌ای به غیر از انتظار و مشاهده اطراف ندارند، در نتیجه میزان واکنش آن‌ها به تبلیغات محیطی بسیار بالا است. از سوی دیگر این قشر نسبت به ایده‌ها، خدمات و کالاهای جدید اشتیاق بیشتری نشان می‌دهند.

جالب است بدانید نتایج یک تحقیق نشان داده است که حدود ۸۵ درصد از مسافران، تبلیغات قرار گرفته در فرودگاه را مشاهده و زمانی را صرف مطالعه آن می‌کنند و نسبت به محصولات و خدمات جدیدی که در این تبلیغات معرفی می‌شود علاقه نشان می‌دهند.

جالب‌تر اینکه بیش از یک‌سوم از این افراد تایید کرده‌اند پس از مشاهده تبلیغ در فرودگاه به وب‌سایتی که در این تبلیغات معرفی شده‌ است سر زده‌اند تا اطلاعات بیشتری را به دست بیاورند. هم‌چنین با استفاده از روش وایرلس مارکتینگ و ارائه WiFi رایگان در فرودگاه نیز می‌توان تبلیغات هدف‌مندی را به گوشی همراه مسافران ارسال کرد. از این رو می‌توان ادعا کرد ترکیب رسانه‌های آفلاین و آنلاین در کمپین‌ها به صورت تعاملی، از اثربخشی بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

بد نیست بدانید مسافران در زمان حضور خود در فرودگاه، بیشتر به تبلیغات تجهیزات الکترونیک نظیر تلفن‌های هوشمند علاقه نشان می‌دهند. تبلیغات هتل‌ها و خدمات مسافرتی نیز میزان ۵۸ درصد از توجه مسافران را به خود جلب می‌کند. این موارد باعث شده است تا حدود ۶۰ درصد از مسافران بر این باور باشند که تبلیغات در فرودگاه، نشانه‌ای از کیفیت یک محصول یا برند است. همچنین ۷۵ درصد از تجار، بازرگانان و صاحبان کسب‌وکارها، بر این باور هستند که تبلیغات در فرودگاه‌ها بهترین گزینه برای کسب‌وکارهای B2B است.

فواید تبلیغ در فرودگاه

۱. افرادی را که با هواپیما مسافرت می‌کنند می‌توان در گروه افرادی قرار داد که دستشان به جیب‌شان می‌رسد. در نتیجه می‌توان تبلیغات هدف‌مندی را برای این دسته از افراد در فرودگاه‌ها در نظر گرفت.

۲. فرودگاه‌ها در هر روز میزبان مسافران زیادی هستند و در نتیجه به راحتی می‌‌توان با قرار دادن تبلیغ در فرودگاه، پیام تبلیغاتی یک شرکت را در معرض دید افراد زیادی قرار داد.

۳. در بیش‌تر مواقع همراهان و یا استقبال‌کنندگان حاضر در سالن انتظار فرودگاه، کاری برای انجام دادن ندارند و در نتیجه راحت‌تر می‌توان توجه این افراد را با یک تبلیغ جذاب و قابل توجه جلب کرد.

۴. مسافران باید چیزی حدود ۵۰ دقیقه از وقت خود را در انتظار پرواز سپری کنند، این مدت زمان را می‌توان غنیمت دانست و با یک تبلیغ اثربخش، نظر مسافران را جلب کرد.

۵. زمان طولانی حضور مسافران در فرودگاه، باعث می‌شود تا تبلیغات در ذهن آن‌ها ماندگار شود.

۶. در سالن‌های انتظار فرودگاه، می‌توان ابزارهای مختلف تبلیغاتی را به خدمت گرفت، صفحه‌ نمایش‌های بزرگ و بنرهای تبلیغاتی را می‌توان از انواع تبلیغاتی دانست که در فرودگاه از چشم مسافرین دور نمی‌ماند.

۷. مسافران خارجی در بیشتر مواقع با هواپیما مسافرت می‌کنند و در نتیجه، تبلیغ در فرودگاه را می‌توان با هدف انتشار پیام تبلیغاتی برای مسافران خارجی انجام داد. به همین راحتی با تبلیغ در فرودگاه، مشتری‌های بیشتری در بازارهای بین‌المللی را جذب برند یا شرکت خود خواهید کرد.

۸. با کمک تبلیغاتی که در سالن‌ انتظار فرودگاه‌ها قرار می‌دهید، خواهید توانست آگاهی مخاطبان را نسبت به یک برند بیش‌تر کنید و شرکت خود را در نظر مخاطب برجسته‌تر نشان دهید. این کار باعث می‌شود آگاهی بهتری نسبت به برند و شرکت شما در ذهن مخاطب ایجاد  و شناخت مشتریان از شما بیشتر شود.

انواع تبلیغات در فرودگاه‌

فرودگاه‌ها موقعیت خوبی را برای هدف قرار دادن مخاطبین در اختیار شما قرار می‌دهند، از طرف دیگر دست شما در انتخاب ابزار مناسب برای تبلیغات، باز است و می‌توانید از روش‌های مختلفی پیام خود را به دید مخاطب برسانید. ابزارهای زیر را می‌توان برخی از گزینه‌هایی دانست که برای تبلیغ در فرودگاه‌ها می‌توان از آن کمک گرفت:

تلویزیون‌های تبلیغاتی
لایت باکس‌ها
صفحه‌نمایش‌های پلاسما
پروژکتورها
استرابوردها
استیکرهای تبلیغاتی
بنرهای دیواری
مکعب‌های چرخان
ویترین‌ها
ماکت‌ها
ویدئو وال
بروشور
وسایل نقلیه فرودگاه
بیلبورد‌های آویزان
بیلبورد‌های نصب شده در بیرون فرودگاه

در میان ابزارهایی که برای تبلیغ در فرودگاه به آن‌‌ها اشاره کردیم، تبلیغات ترانزیتی در فرودگاه، در کنار تبلیغات در تلویزیون‌های تبلیغاتی را می‌توان از محبوب‌ترین روش‌های تبلیغات در فرودگاه دانست.

در مجموع باید گفت اگر کالا و خدمات لوکس و درجه یک را در اختیار مشتری قرار می‌دهید و به فکر جذب مشتری بیش‌تری هستید، تبلیغ در فرودگاه از آن مواردی است که می‌تواند به تجارت شما رونق بیشتری ببخشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آوازه

کانون آگهی و تبلیغات آوازه، یکی از کسب‌وکارهای زیرمجموعه شرکت «کارآفرینان بلندآوازه سرزمین پارس» (سهامی خاص) است که فعالیت‌های اقتصادی گوناگونی را به طور متمرکز مدیریت و بهره‌برداری می‌‌ کند .این شرکت در حال حاضر، رسالت خود را به خدمت گرفتن ظرفیت‌های بالقوه فناوری اطلاعات در جهت بهبود سبک زندگی شهروندان و ترویج فرهنگ توسعه پایدار تعریف کرده است و در این راستا برنامه‌های بسیاری را در دست اجرا دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]