اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960327252146094

جدیدترین نسخه سبک‌ترین آنتی‌ویروس‌های ویندوزی دنیا ارائه شد

کد: 13960327252146094

https://goo.gl/3oHGyV

، تهران , (اخبار رسمی): کمپانی امنیتی وب‌روت که سازنده سبک‌ترین و کم‌حجم‌ترین آنتی‌ویروس‌های دنیاست، آنتی‌ویروس‌های ویندوزی خود را به نسخه 9.0.17.24 به‌روزرسانی کرد.

آنتی ویروسهای فوق سبک وب روت

شرکت امنیتی وب‌روت Webroot که امروز یکی از کمپانی‌های مطرح و پیشرو در عرصه آنتی‌ویروس دنیا محسوب می‌شود، سازنده سبک‌ترین و کم‌حجم‌ترین آنتی‌ویروس‌های دنیاست.

به‌روزرسانی آنتی‌ویروس‌های وب‌روت (Webroot) به صورت اتوماتیک صورت می‌گیرد.

درباره شرکت‌های وب‌روت و دورانتاش 

شرکت دورانتاش از شرکت‌های با سابقه معتبر و پیشرو توزیع‌کننده آنتی‌ویروس در منطقه خاورمیانه و ایران است.

این شرکت کامل‌ترین طیف محصولات امنیتی و نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس برای کاربران خانگی، شرکت‌ها، سازمان‌ها و مراکز داده فیزیکی، مجازی و کلود را در اختیار مصرف‌کنندگان ایرانی قرار می‌دهد.

شرکت امنیتی وب‌روت Webroot که امروز یکی از کمپانی‌های مطرح و پیشرو در عرصه آنتی‌ویروس دنیا محسوب می‌شود، سازنده سبک‌ترین و کم‌حجم‌ترین آنتی‌ویروس‌های دنیاست.

امروزه ده‌ها کمپانی فناوری دنیا از محصولات و تکنولوژی‌های وب‌روت استفاده می‌کنند که می‌توان از جمله آن‌ها شرکت‌های Cisco , A10 Networks , HP , F5 Networks , ThreatMatrix , LogRhythm , Aruba Networks و RSA را نام برد.

از جمله شرکت‌هایی که وب‌روت در طول سال‌های اخیر خریداری کرده است می‌توان به شرکت‌های Prevx ، BrightCloud و CyberFlow اشاره کرد. 

 آنتی‌ویروس‌های Prevx همان شرکتی است که نخستین‌بار ویروس جاسوس‌افزار Flame را در سال 2007 میلادی شناسایی کرده بود.

محصولات شرکت وب‌روت از سال 2009 میلادی تحت پشتیبانی و گارانتی اصالت لایسنس دورانتاش در ایران ارائه می‌شود.

 

منبع خبر

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابری و از با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است. مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف از زمان تاسیس شرکت دورانتاش در سال 1385، سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]