اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960331252577341

AirBnB ایرانی؛ اجاره ویلا، آپارتمان و سوییت در سراسر ایران با موسم

کد: 13960331252577341

https://goo.gl/y8GHin

، تهران , (اخبار رسمی): اولین بستر آنلاین جستجو، رزرو و اجاره ویلا، آپارتمان و سوییت برای مسافرت‌های کوتاه‌مدت در ایران با نام موسم راه‌اندازی شد.

پلتفرم رزرو ویلا سوئیت و آپارتمان

با موسم دیگر نیاز نیست برای اجاره ویلا به تابلو به دست‌هایی که در کنار جاده‌ها ایستادند و معلوم نیست واحدهایی با چه کیفیتی را به مسافرین ارائه می‌دهند اعتماد کرد.

روابط عمومی موسم ضمن معرفی این پلتفرم گردشگری عنوان کرد موسم بستری است که مسافرین می‌توانند به راحتی واحدهای موجود در شهرهای مختلف کشور را جستجو کرده و با توجه به تعداد نفرات، امکانات و بودجه مورد نظر خود، واحد مناسب اقامتی و با کیفیتی را پیدا کرده و آن را برای تاریخ مشخصی رزرو کنند.
عارف عنافجه، مدیر فنی و یکی از بنیانگذاران موسم در زمینه اهمیت راه‌اندازی سرویس اجاره واحدهای اقامتی و گردشگری در ایران گفت: «اجاره یک مکان اقامتی همچون ویلا، آپارتمان و یا سوئیت، با کیفیت و قیمت مناسب یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های مسافرین و گردشگران ایرانی و یا خارجی است که برای سفر توریستی به ایران می‌آیند.»
وی افزود: «در همه جای دنیا این تنها هتل‌ها نیستند که ارائه دهنده خدمات اقامت به مسافران هستند، بلکه بسیاری از ساکنین مناطق توریستی، منازل خود را در برای اجاره کوتاه‌مدت در اختیار این گردشگران قرار می‌دهند که همین مساله به اقتصاد محلی بسیار کمک می‌کند. از طرفی بسیاری گردشگران هم تمایل دارند تا تجربه‌ای نزدیک‌تر از زندگی با مردم آن شهر داشته باشند و به همین دلیل انتخاب یک مکان اقامتی از میزبانان را به اقامت در هتل ترجیح می‌دهند.»
«امروز شاهدیم که در دنیا پلتفرم‌های مشهوری همچون «ایر بی اند بی» (AirBnB) توانسته‌اند میلیون‌ها گردشگر و مسافر را در اماکن اقامتی میزبانان محلی اسکان دهند و صنعت گردشگری را با تحولی تازه روبرو کنند.»
این کارشناس حوزه فناوری اطلاعات تلاش برای سرعت‌بخشی به خدمات توسط اینترنت و تجارت الکترونیک را مزیت دیگر پلتفرم موسم دانست و گفت: «با موسم دیگر نیاز نیست برای اجاره ویلا یا آپارتمان به تابلو به دست‌هایی که در کنار جاده‌ها ایستادند و معلوم نیست واحدهایی با چه کیفیتی را به مسافرین ارائه می‌دهند اعتماد کرد. از طرفی میزبانان و مالکان این اماکن لازم نیست تا به صورت فیزیکی به دنبال مسافر برای اجاره دادن واحد خود باشند. به کمک فناوری اینترنت و سادگی کاربرد آن، مالکان واحدها به سادگی عکس و اطلاعات واحد خود را در موسم قرار داده و از طرفی متقاضیان می‌توانند قبل از سفر با انتخاب و رزرو واحد خود، در طول سفر دغدغه انتخاب مکان اقامتی را از دوش خود بردارند. همچنین به علت قابلیت جستجوی سریع و قابل مشاهده بودن همه گزینه‌ها، رقابت بیشتری بین میزبانان برای ارائه خدمات بهتر با قیمت پائین‌تر به وجود خواهد آمد.»

وی در پایان ضمن تاکید بر جایگاه صنعت گردشگری در اقتصاد جهانی افزود: «طبق اعلام سازمان جهانی گردشگری WTTC در حال حاضر 10.1درصد از تولید ناخالص جهانی و حدود 292 میلیون شغل در جهان بصورت مستقیم و غیر مستقیم مرتبط با صنعت گردشگری میباشد، با توجه به مسائل اقتصادی که بالاترین اولویت را در سالهای اخیر در کشور ما داشته حمایت از رشد از این صنعت میتواند به رونق اقتصادی کشور کمک شایان توجهی را انجام دهد.»

مسافران و گردشگران برای جستجو و رزرو مکان اقامتی مد نظر خود در شهرهای مختلف کشور و همچنین میزبانان (صاحبان واحدهای اقامتی) برای ثبت واحد خود، می‌توانند به سایت موسم به آدرس http://www.moosem.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسم

هدف ما در موسم ارتقای کیفیت سفر برای هم میهنان عزیزمان میباشد. موسم این امکان را فراهم کرده تا مسافرین بتوانند از طریق موسم ویلا ، آپارتمان ، سوییت را رزرو کرده و سفری خاطره انگیز را تجربه کنند. همچنین موسم این امکان را برای میزبانان فراهم کرده تا بتوانند با اجاره واحدهای اقامتی خود (اجاره ویلا ، آپارتمان ، سوییت) از طریق موسم کسب درآمد کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]