اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960407252996830

توسط سایت myChem عرضه شد:

راه‌اندازی جامع‌ترین بانک اطلاعات مواد اولیه صنایع شیمیایی در ایران

کد: 13960407252996830

https://goo.gl/GYH5dq

، تهران , (اخبار رسمی): برای اولین بار در ایران، سایت myChem.ir، امکان یافتن مواد شیمیایی از میان بیش از 300 نوع دسته‌بندی موادی شامل انواع رزین، پلیمر، مونومر، پیگمنت، افزودنی و حلال‌ها به همراه حوزه‌های کاربردی و فرایندی و ارتباط مستقیم و بی‌واسطه با شرکت‌های تامین کننده‌ی معتبر را فراهم کرده است.

امکان جستجوی مواد شیمیایی مورد نظر بر مبنای داده های فنی

myChem جامع ترین بانک اطلاعات مواد اولیه صنایع شیمیایی را راه‌اندازی کرده است و متخصصین صنایع شیمیایی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به سهولت می توانند به جستجوی مواد بپردازند و مناسبترین ماده را برگزینند.

به گزارش سایت myChem، کسب و کار در صنایع شیمیایی ایران با به کارگیری فناوری‌های جدید به سمت مدل‌های تجارت مدرن در حال حرکت است. استفاده از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات در این صنعت، موجب برقراری ارتباطات زنجیره ای بین سازندگان، فروشندگان، عرضه کنندگان و به طور کلی ارایه دهندگان کالا و خدمات از یک سو و خریدار و مصرف کننده و یا به طور کلی مشتری از سوی دیگر است و نتیجه آن اتخاذ تصمیم‌های بهتر، بهینه سازی کالا و خدمات، کاهش هزینه‌ها و گشودن کانال‌های ارتباطی جدید است.

در این راستا و بر مبنای مدل myChem ،B2B جامع‌ترین بانک اطلاعات مواد اولیه صنایع شیمیایی کشور را راه‌اندازی کرده است و متخصصین صنایع شیمیایی با استفاده از این بانک اطلاعاتی و فیلترهای هوشمند آن در کوتاهترین زمان ممکن و به سهولت میتوانند به جستجوی مواد بپردازند و پس از مقایسه نتایج، مناسبترین ماده را برگزینند و با شرکت‌های تامین کننده به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنند.

در صفحه مربوط به هر ماده، تمامی اطلاعات لازم از قبیل دسته بندی موادی، دسته بندی کاربردی، تولید کننده، فرایند‌های مربوط به ماده، مزایا، کاربردها، شرایط نگهداری و لیست کاملی از داده‌های فنی آن قابل مشاهده است. به علاوه فایل pdf دیتاشیت و لینک محصول در وب سایت شرکت تامین کننده نیز در صورت وجود بارگذاری گردیده است. در نهایت اطلاعات تماس شرکت‌های تامین کننده محصول در کنار صفحه قابل مشاهده است تا کاربر در صورت نیاز به راحتی بتواند با شرکت ارتباط برقرار کند.

 

ویژگی‌های بارز بانک اطلاعاتی myChem

  • دسته بندی‌های مختلف به صورت میکرو طبقه بندی، اعم از دسته بندی‌های کاربردی، ماهیت شیمیایی و عملکردی ماده
  • پشتیبانی از زبان انگلیسی علاوه بر نسخه فارسی
  • امکان جستجوی مواد مورد نظر بر مبنای داده‌های فنی آنها از میان صدها دیتاشیت
  • امکان دانلود فایل دیتاشیت (در صورتیکه توسط تامین کننده ماده ارائه شده باشد)
  • دسته بندی شرکت‌های تامین کننده بر مبنای شرکت‌های تولیدی و بازرگانی و امکان مشاهده اطلاعات تماس آن‌ها

 

ابزارهای جستجوی پیشرفته و سهولت انتخاب مواد:

  • نوع ماده و حوزه کاربرد آن

یافتن مواد موردنظر از میان بیش از 300 نوع دسته بندی موادی شامل انواع رزین، پلیمر، مونومر، پیگمنت، افزودنی و حلال‌ها به همراه حوزه‌های کاربردی و فرایندی از قبیل صنایع رنگ و پوشش، صنایع پلیمر، صنایع چسب، صنایع آرایشی بهداشتی و ...

  • شرکت تولیدی یا بازرگانی

امکان فیلتر مواد بر مبنای برندهای معتبر بین المللی و داخلی و همچنین شرکت‌های تامین کننده مرتبط از میان بیش از 150 شرکت تولیدی و بازرگانی فعال در حوزه صنایع شیمیایی داخل کشور.

  • مناسب برای و تقویت شده با ...

با بهره گیری از این فیلتر به راحتی میتوان افزودنی‌های مناسب برای یک نوع رزین یا پلیمر خاص را یافت. از طرفی چنانچه در جستجوی کامپاند یا مستربچ هستید که با یک ماده خاص تقویت شده است، این ابزار به انتخاب شما کمک خواهد کرد.

  • داده‌های فنی

امکان جستجوی همزمان چندین کمیت در داده‌های فنی با امکان تعیین مقادیر حداقل و حداکثر در 7 دسته خواص ظاهری، فیزیکی، شیمیایی، مکانیکی، حرارتی، نوری و الکتریکی و از میان بیش از 300 کمیت.

 

گفتنی است شرح کامل خدمات myChem در بروشور سامانه ارائه شده است که علاقه‌مندان برای دانلود آن می‌توانند به لینک http://mychem.ir/mychem-brochure.pdf مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مای کم

سامانه myChem مفتخر است تا بزرگترین و جامع ترین بانک اطلاعات مواد اولیه صنایع شیمیایی کشور را با هدف سهولت در انتخاب و ارائه اطلاعات فنی دقیق مواد قابل تامین در کشور، به متقاضیان ایجاد کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]