اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960429254967312

ویژگی‌های منحصر به‌فرد نرم‌افزار هلو ـ قسمت اول

کد: 13960429254967312

https://goo.gl/a45pjs

، تهران , (اخبار رسمی): همه می‌دانند که انجام فرایندهای مالی به صورت دستی بسیار زمان‌بر و خسته‌کننده است. در نتیجه، امروزه، بسته‌های نرم‌افزار حسابداری برای ساده کردن و خودکار کردن فرآیندهای مدیریت مالی دستی و پیچیده، بهبود قابلیت دسترسی و ارائه‌ی اطلاعات مالی مهم، دقیق و به‌ موقع طراحی شده‌اند.

ویژگی‌های منحصر بفرد نرم افزار هلو ـ قسمت اول

اطلاعات در محیط کسب ‌و کار چالش‌‌برانگیز و رقابتی امروز یک قدرت محسوب می‌شوند. به همین دلیل هر نرم‌افزار حسابداری که استفاده می‌کنید باید قابلیت‌های گزارش، تجزیه‌وتحلیل اطلاعات حسابداری را داشته باشد.

با ساده شدن و تسریع فعالیت‌های مهم مانند تهیه‌ بودجه، تخصیص و مدیریت بودجه، تحلیل جریان نقدی، حساب‌های پرداختی و دریافتی، مدیریت تجهیزات سرمایه و دارایی‌های دیگر و گزارشگری مالی، نرم‌افزار هلو به نحوی چشم‌گیر می‌تواند کارایی کارکنان امور مالی را افزایش دهد و در عین ‌حال مدیریت عملکرد مالی و برنامه‌ریزی راهبردی شرکت را بهبود بخشد.

محصولات نرم‌افزار هلو با ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلف وجود دارد که شما می‌توانید برای کسب ‌و کار خود آن‌ها را خریداری یا دانلود کنید و از آن‌ها بهره ببرید. در حالت ایده‌آل، شرکت شما باید به دنبال یک نرم‌افزار حسابداری باشد که بتواند همه‌ نیازهای اساسی کسب ‌و کار و هم‌چنین الزامات دقیق موردنیاز شرکت یا فروشگاه شما را برآورده کند. مطمئن شوید که یک سیستم بسیار پیچیده را خریداری نمی‌کنید چون باید افرادی را که از آن برای رفع نیازهای خود استفاده خواهند کرد در نظر بگیرید. مدیران شرکت می‌دانند چه چیزی لازم است و چه چیزی لازم نیست و به چه دلیل می‌خواهند از نرم‌افزار استفاده کنند. هر یک از نرم‎‌افزارهای حسابداری مزایایی دارند و با توجه به پیشرفت فناوری، استفاده از آن‌ها هر روز افزایش می‌یابد. هم‌چنین هر یک از نرم‌افزارهای حسابداری ویژگی‌هایی دارند که به شما در کسب‌ و کار کمک می‌کنند و باعث تسهیل فرایندها و صرفه‌جویی در زمان می‌شوند. نرم‌افزار هلو یکی از بهترین نرم‌افزارهای مورد استفاده در صنعت کسب‌ و کار  است. در این راستا، می‌خواهیم شما را با چند ویژگی‌ نرم‌افزار پر کاربرد هلو آشنا کنیم:

 

تأمین امنیت

نرم‌افزارهای حسابداری اطلاعات محرمانه‌ فراوانی مانند شماره ‌حساب، ترازنامه‌های مالی، گزارشات حسابداری و در برخی موارد، هویت اجتماعی و شماره شناسایی کارکنان را گردآوری می‌کنند. اگر هر یک از این اطلاعات را یک فرد بدون مجوز و با سرقت به دست آورد، می‌تواند کسب ‌و کار و امور مالی شما را از بین ببرد. صاحبان کسب ‌و کار فقط باید نرم‌افزاری را خریداری کنند که ویژگی امنیتی بالایی دارند. حفاظت از رمز عبور، تکنولوژی نرم‌افزار ضد جاسوس‌ و مخرب و حفاظت از فایروال برای حفظ شرکت شما در برابر سرقت هویت و از دست رفتن اطلاعات حیاتی ضروری است. نرم‌افزار هلو از این حیث دارای امنیت بالایی است.

 

مدیریت دفتر کل

دفتر کل به صورت اتوماتیک بودجه و هزینه‌های مختلف‌ را برای تیم‌ها، بخش‌های مختلف شرکت و در دوره‌های مختلف محاسبه می‌کند. هنگامی که زمان بستن دفتر کل فرا می‌رسد، انجام این کار از طریق نرم‌ افزار حسابداری راحت‌تر می‌شود و احتمال خطا بسیار کمتر از دفاتری است که به‍‌ صورت دستی محاسبه می‌شوند.

 نرم‌افزار هلو قابلیت دید و پی‌گیری معاملات مالی تقریباً کاملاً استاندارد مانند حساب‌های دریافتی، حساب‌های پرداختی، حقوق و دست‌مزد و سفارشات فروش را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، بسته‌های نرم‌افزار حسابداری هلو به متخصصان امور مالی این امکان را می‌دهد که خیلی سریع و به راحتی دفاتر متعدد مثل دفاتر بخش‌های مختلف و یا واحدهای کسب‌ و کار را در یک صورت‌حساب مالی کامل ادغام کنند.

 

حساب‌های دریافتی و پرداختی

بسیاری از کارهای حسابداری را می‌توان از طریق نرم‌ افزار حسابداری هلو انجام داد. یکی از ویژگی‌های نرم‌افزار هلو این است که کارهای حساب‌های دریافتی و حساب‌های پرداختی را خودکار می‌کند. این خودکارشدن فعالیت‌های مربوط به حساب‌های پرداختنی و دریافتنی باعث صرفه‌جویی فراوان در زمان و هزینه ‌می‌شود.

 

صدور فاکتور و صورت‌حساب

صدور فاکتور و صورت‌‌حساب از جمله ویژگی‌های بسیار مهم نرم‌افزارهای حسابداری است. نرم‌ افزار هلو دارای این ویژگی است. با استفاده از این نرم‌افزار حسابداری، صاحبان کسب ‌و کار و یا تیم‌های حسابداری می‌توانند فاکتورها را در محدوده‌ زمانی معین صادر و یا پرداخت‌ها را به ‌صورت خودکار تنظیم کنند و حساب‌هایی را که می‌توان پس از تأئید به فاکتور تبدیل کرد با تنها چند کلیک ارسال کنند. علاوه بر این با صدور فاکتور و صورت‌ حساب، گزینه‌ای برای پرداخت آن‌لاین اضافه می‌‌شود.

 

گزارش و تجزیه‌وتحلیل

 اطلاعات در محیط کسب ‌و کار چالش‌‌برانگیز و رقابتی امروز یک قدرت محسوب می‌شوند. به همین دلیل هر نرم‌افزار حسابداری که استفاده می‌کنید باید قابلیت‌های گزارش، تجزیه‌وتحلیل اطلاعات حسابداری را داشته باشد. این قابلیت علاوه بر این‌که به کاربران کمک می‌کند بینشی درباره فعالیت‌های مالی بسیار مهم به دست آورند، قابلیت‌های گزارش و تجزیه‌وتحلیل به شرکت‌ها کمک می‌کند مطابق با مقررات دولت و صنعت عمل کنند. مدیران از طریق این نرم‌افزارها می‌توانند از صحت و دقت اطلاعات اطمینان یابند و به‌موقع به گزارش‌ها و تحلیل‌های مالی دسترسی پیدا کنند. با آموزش نرم‌افزار هلو و استفاده از آن، از گزارش‌های با کیفیت بالا برخوردار خواهید بود و طیف مختلفی از انواع گزینه‌های گزارش در اختیارتان قرار می‌گیرد.

یک کسب ‌و کار کوچک از نرم افزار حسابداری برای ثبت و پی گیری معاملات مالی خود استفاده می‌کند. این معاملات شامل سپرده‌گذاری‌ها و برداشت‌ها است و هم چنین ممکن است شامل نظارت بر درآمد فروش و مدیریت سرمایه‌گذاری باشد. علاوه بر کمک به امور مالی مدیریت، ویژگی‌های گزارش دقیق ممکن است از تلاش برای حفظ پیروی از هر قانونی که بر صنعت کسب‌وکار شما حاکم است حمایت کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شاپ هلو

شاپ هلو نمایندگی فروش و خدمات تکمیلی نرم افزار هلو از سال 1385

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]