اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960526258254850

گزارش کاملی از موفقیت پروژه امنیتی No More Ransom

کد: 13960526258254850

https://goo.gl/93Ts73

، تهران , (اخبار رسمی): حدود یک‌سال پیش آغاز همکاری خود را با یوروپل، پلیس هلند، امنیت McAfee در قالب پروژه‌ای که No More Ransom نامیده شد، اعلام کردیم. ما در ابتدای این پروژه تصور می‌کردیم که پیوستن نیروهای قوی به ما برای مقابله با بج‌افزارها ایده‌ای خوب و مناسب است و اکنون متوجه شدیم که بهترین راه را انتخاب کرده‌ایم.

گزارش کاملی از موفقیت پروژه ی امنیتی No More Ransom
گزارش کاملی از موفقیت پروژه ی امنیتی No More Ransom

باج‌افزارهای اپیدمیکی همانند واناکرای و ExPetr که از بزرگترین حملات سایبری جهان محسوب می‌شوند، در حال رشد هستند و تعداد آن‌ها به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش یافته است.

اما حالا حدود یک‌سال و چند روز از افتتاح این پروژه می‌گذرد و ما می‌خواهیم گزارشی کوتاه از پیشرفت این پروژه را برای شما شرح دهیم.

خوشبختانه در این مدت زمان کوتاه ده‌ها سازمان دولتی و خصوصی به این پروژه پیوستند و در میان آن‌ها سازمان‌های اجرای قانون از کشورهای سراسر جهان هم وجود داشتند. تعداد ابزارهای رمزگشا برای دانلودهای رایگان در این یک‌سال حدود 10 برابر افزایش یافته و این پروزه توانسته است به فایل‌های ده‌ها هزار دستگاه کمک کند و میلیون‌ها دلار آن‌ها را نجات دهد.

 

طبق آمار در سال گذشته 25 جولای 2016:

والدان این پروژه

لابراتوار کسپرسکی، پلیس هلند، یوروپل و McAfee بودند.

 

ابزارهای رمزگشا

 پنج ابزار از لابراتوار کسپرسکی و 2 ابزار از جانبMcAfee ارائه شد.

 

زبان سایت

تنها به زبان انگلیسی ارائه می‌شد.

 

25 جولای 2017:

والدان این پروژه

35 سازمان اجرای قانون

75 سازمان دولتی و خصوصی

 

ابزارها

54 ابزار رمزگشا توسط 9 توسعه‌دهنده ارائه شد و این تعداد ابزار 104 گونه از باج‌افزارها را پوشش می‌دهد.

در طول این یک‌سال بیش از 28000 دستگاه، ابزار رمزگشا را برای سیستم‌های خود استفاده کردند و توانستند از پرداخت بیش از 8.5 میلیون دلار خودداری کنند.

 

زبان سایت

در حال حاضر وب‌سایت No More Ransom به 26 زبان زنده دنیا ترجمه شده است.

باج‌افزارهای اپیدمیکی همانند واناکرای و  ExPetr که از بزرگترین حملات سایبری جهان محسوب می‌شوند، در حال رشد هستند و تعداد آن‌ها به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش یافته است؛ از این رو ما بیش از پیش به محافظتی قوی در برابر باج افزارها و همکاری No More Ransom نیاز داریم. ما 26 زبان را به این وب‌سایت اضافه کردیم تا همه کاربران و قربانیان در سراسر جهان بتوانند از آن استفاده کنند و بهره‌مند شوند. همکاران ما در تلاش هستند تا بتوانند ابزارهای مختلف برای گونه‌های مختلف باج افزارها را منتشر و ارائه دهند.

امیدواریم که NoMoreRansom.org بتواند قدمی مثبت را برای جلوگیری از قربانی‌شدن کاربران و نپرداختن باج به مجرمان بردارد و شاهد فضایی امن باشیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایده ارتباط تراشه

شرکت ایده ارتباط تراشه به عنوان بزرگ ترین ارائه دهنده نرم افزارهای امنیتی، نماینده رسمی آنتی ویروس های اورجینال شرکت ESET و Kaspersky ( خانگی و شبکه ) می باشد. شما می توانید در هر مرحله از فرایند ارتقای نرم افزاری شرکت خود اموری نظیر طراحی و بهینه سازی یک وب سایت، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)، نرم افزار اتوماسیون اداری و امور تبلیغاتی را به تیم شرکت ایده ارتباط تراشه بسپارید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]