اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960605259264625

با همت عالی و فرهنگی حامیان ورزشکار و هنرمند ایران عزیزمان

جشن سالانه موسسه خیریه طنین پرشکوه مهر (طپش) برگزار شد

کد: 13960605259264625

https://goo.gl/dY8vdb

، تهران , (اخبار رسمی): روز جمعه مصادف با سوم شهریور سال 1396، جشن سالانه موسسه خیریه طنین پرشکوه مهر(طپش) درمرکز همایش‌های بین المللی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با حضور جمع کثیری از خیرین نیک اندیش و حامیان و همچنین هنرمندان، ورزشکاران پیشکسوت و چهره‌های سرشناس به پاس ارج نهادن بر کار خیرین برگزار شد.

جشن سالانه موسسه خیریه طنین پرشکوه مهر(طپش) برگزار شد.
خانم مینا دهقان؛رئیس هیات مدیره خیریه طنین پرشکوه مهر( طپش) در جشن سالانه خیریه طپش

رئیس هیئت مدیره خیریه طپش با اعلام گزارش عملکرد یک سال اخیر خیریه افزود:"ما بازیگران عرصه جامعه مدنی هستیم و سعی می کنیم مسئولیت اجتماعی خود،خیرین و بنگاه‌های تجاری را به بهترین نحو انجام دهیم".

به گزارش موسسه خیریه طنین پرشکوه مهر(طپش)، در این جشن، با شعار "حس خوبت را بساز"؛ پس از اجرای هنرمندانه حسن ریوندی و سینا سرلک خواننده محبوب کلاسیک، گزارشی از عملکرد موسسه توسط خانم مینا دهقان رئیس هیئت مدیره خیریه طپش ارائه شد. وی نیز ضمن خیرمقدم به میهمانان گفت: خوشحالم که جشن سالانه خیریه با حضور شما عزیزان برگزار مى‌شود و طپش در این سالها فراز و فرود بسیارى داشته است و اما خدا را شاکر هستیم که به همت خیریه و یارى خیرین، مشکل گشاى بیماران و افرادى بوده ایم که از دوران کودکى و نوجوانى با ما بوده و بعضا" تا ازدواج و تهیه جهیزیه و سیسمونى نیز همراهشان بودیم.

همچنین دکتر سیدان نایب رئیس شبکه در این مراسم گفت:  اینگونه سازمان‌های مردم نهاد با حس همدردى و مهرورزى بار زیادى از دوش دولت‌ها برداشته و مسئولیت سنگینى را بر عهده مى‌گیرند. بالطبع مدیریت اینگونه سازمان‌ها سخت و دشوار است و ما هم باید به یاری آنها بشتابیم. وی افزود: نزدیک ماه مهر است و اکثریت ما در دوران کودکى شیرینى و لذت استفاده از لوازم نو را در آغاز سال تحصیلى تجربه کرده ایم؛ بنابراین باید در این ایام خیریه‌هایی مثل خیریه طپش را که حامى کودکان است یارى رسانیم زیرا این خیریه‌ها با درایت، افرادى را که مستحق کمک هستند شناسایى کرده و دردی از میان دردمندان جامعه برمى دارند. 
گفتنی است درا آخر مراسم، مراتب تقدیر و تشکر را از حسن نظر و لطف مهمانان و حامیان جشن سالانه طپش از جمله آقایان محمد امامی تهیه کننده سریال شهرزاد (اسپانسر مالی)، مجید کثیری مدیرعامل اخبار رسمی (اسپانسر رسانه ای)، دکتر غلامرضا سیدان نائب رئیس انجمن دوستی ایران وسایر کشورها (اسپانسر معنوی)، علیرضا رضوی نصر مدیرعامل آرمان کیمیای سبز(اسپانسر مادی)، دکتر بهزاد سلیمانی مدرس وعضو هئیت مدیره علمی دانشگاه الزهرا و مدیرعامل دفترطراحی بهزاد سلیمانی، خانم حمیراغفاری مدرس دانشگاه الزهرا ودانشگاه هنر و معماری در رشته طراحی صنعتی و خانم رویا ایمانی کارشناس طراحی صنعتی(اسپانسرچاپ - تبلیغات)، محسن مالجو مدیر تشریفات یکتا که با شعار"حس خوبت را بساز"با طپش همراه بودند و همچین حضور سبز جناب آقایان گرامی به نمایندگی از خاندان گرامی بزرگترین وارد کننده خودرو به ایران، صادرکننده چای گلستان و پسته و نیز موسس چندین خیریه و بیمارستان  و نیز آقای دکتر سلمانی مدیر کل امور اداری وپشتیبانی وزارت اقتصاد و دارایی کشور اعلام گردید.

گفتنی است؛ آن مراسم به یادماندنی با حضور و همت عالی و فرهنگی حامیان ورزشکار و هنرمند ایران عزیزمان بهنام محمودی والیبالیست سابق تیم ملی والیبال ایران، اسماعیل حلالی بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس، مریم مشتاقی مدیریت باشگاه فزهنگی ورزشی پاد، مسیح میرحسینی (مشاور فرهنگی هنری شبکه انجمن‌هاى دوستی ایران با سایر کشورها، بازیگر تئاتر و سینما)، علی فروتن بازیگر تئاتر (برنامه فتیله‌ها)، مهدی لباف (تهیه کننده، بازیگر سینما و تلویزیون و بنیانگذار موسسه خانیک فیلم)، فرامرز روشنایی (بازیگر، مدیر روابط عمومی انجمن بازیگران سینمای ایران)، مهوش وقاری(بازیگر سینما)، شهرزاد عبدالمجید، علی پاکزادیان مقدم(باشگاه مدیران موفق )، مهدی مقدم (مجری برنامه)، دکتر روح اله ابراهیم نژاد کارآفرین و مدرس دانشگاه، مهندس کیوان نقره کار کارآفرین برتر ملی و مشاور توسعه وفرهنگ سازی چندین پروژه کارآفرینی کشور و دکتر سید محمد موسوی مدرس سازمان مدیریت صنعتی و مجری شهرک تحقیقاتی کاوش-سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران و جمعی دیگر از دوستان برگزار گردید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

طپش

حمایت مادی و معنوی از زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست و نیازمند. حمایت از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست خاص در قالب کمک هزینه زندگی به آنها. تامین معاش درمان و هزینه تحصیل کودکان حمایت از کودکان شاغل(کودکان کار و خیابان). در قالب کمک مادی و تحصیلی و حمایت معنوی از آنها.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه