اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960702261887689

در تاریخ ۲۰ و ۲۷ مهرماه و ۲ آبان ماه اجرا می‌شود:

برگزاری هفتمین دوره هوشمندسازی کسب و کار با نرم افزار هوش تجاری Tableau

کد: 13960702261887689

https://goo.gl/S8DSkp

، تهران , (اخبار رسمی): دوره آموزشی هوشمند سازی کسب و کار با استفاده از برترین نرم افزار هوش تجاری Tableau توسط مدرسه هوش تجاری BIschool در روزهای 20 و 27 مهرماه و 2 آبان ماه در تهران برگزار خواهد شد تا علاقه‌مندان موضوع تحلیل کسب و کار و مجریان پیاده سازی هوش تجاری BI با این مفاهیم آشنا شوند.

 برگزاری هفتمین دوره هوشمند سازی کسب و کار با نرم افزار هوش تجاری Tableau
برگزاری هفتمین دوره هوشمند سازی کسب و کار

متقاضیان قادر خواهند بود درانتهای دوره بدون داشتن هرگونه بکگراند نسبت به هر کسب و کاری، بتوانندصرفا با داده های ارائه شده، انواع تحلیل ها و آنالیزهای کاربردی را ارائه دهند

به گزارش مدرسه هوش تجاری BIschool،  دکتر سعیدی، مدرس دوره فوق با بیان این خبر، درباره اهمیت و دلایل برگزاری این دوره گفت:  یکی از نیازهای مهم مدیران و صاحبین کسب و کار، تحلیل اطلاعات و داده‌های خود در جهت پاسخ به سوالات و دغدغه‌های کسب و کار است. مهم تر از آن اینکه بتوانند کسب و کار خود را در یک تصویر بزرگ مشاهده کنند و به انبوهی از سوالات بی پاسخ کسب و کار خود پاسخ دهند.این دوره با هدف ارائه راه کارهای عملیاتی در جهت بهبود و توسعه کسب و کار با بهره گیری از یکی از برترین نرم افزار‌های روز دنیا است.

وی در زمینه نکات آموزشی این دوره و مزایای آن برای شرکت کنندگان افزود: درانتهای دوره متقاضیان قادر خواهند بود بدون داشتن هرگونه دانش قبلی نسبت به هر کسب و کاری، بتوانند صرفا با داده‌های ارائه شده، انواع تحلیل‌ها و آنالیزهای کاربردی را ارائه دهند. ضمنا بصورت عملی و براساس داده‌های کاربردی، نسبت به آنالیز و طراحی داشبوردهای مدیریتی کار خواهند کرد.

متولی برگزاری این دوره تاکید کرد: این دوره نیاز به داشتن پیش نیاز خاصی از منظر IT ندارد و صرفا شما باید آشنایی با کسب و کار خودتان داشته باشید.

گفتنی است این دوره آموزشی از ۲۰ و ۲۷ مهرماه و ۲ آبان ماه ( روزهای پنج شنبه) در در سه جلسه 5 ساعته ( جمعا 15 ساعت) برگزار خواهد شد.

علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره، می‌توانند به سایت bischool.ir مراجعه و یا با شماره .09122994786 تماس حاصل کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مدرسه هوش تجاری BIschool

مدرسه هوش تجاری در زمینه برگزاری دوره های هوش تجاری و هوشمندسازی کسب و کار و ارائه نرم افزار تبلو Tableau فعالیت می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش