اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960825268487824

با حضور جمعی از میهمانان دولتی و فعالان بخش خصوصی برگزار شد:

  افتتاح شعبه جدید نت سی در اراک 

کد: 13960825268487824

https://goo.gl/zLaj6s

، تهران , (اخبار رسمی): شعبه‌ی جدید نت سی در شهر اراک و با حضور جمعی از میهمانان دولتی و فعالان بخش خصوصی در ۲۴ آبان ‌ماه سال جاری افتتاح شد.

نت سی به زودی در شهرهای رشت، کرج و گرگان شروع به کار خواهد کرد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی نت سی؛ محمود راستکار، مدیرعامل شرکت نت سی بر لزوم استمرار توسعه‌ی پایدار در کسب و کار تاکید کرد و اظهار داشت: حرکت رو به جلو از مهم‌ترین اصول رشد و پیشرفت است؛ لذا به دنبال آن هستیم که در کنار رشد کیفی در محصولات و خدمات، رشد کمی را هم در دستور کار خود داشته باشیم.

وی مهم‌ترین محور گام بعدی را افتتاح شعبه‌های دیگر اعلام کرد و توضیح داد: به زودی نت سی در شهرهای رشت، کرج و گرگان افتتاح خواهد شد.

وی تاکیدکرد: آنچه که اتفاق افتاد، بخشی از پازل بزرگی است که سعی در تکمیل آن درحوزه‌ی حمل و نقل شهری داریم و بر اساس برنامه‌ی دراز مدتی که از پیش تعریف شده درمسیر آن گام بر خواهیم داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت Www.netc.ir مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نت سی

شرکت رهرو تشریفات جام (netC) دنبال یک راه ساده و سریع برای درخواست خودرو هستید؟ نت سی را از دست ندهید. با اپلیکیشن نت سی شما تمامی رانندگان اطرافتان را به صورت زنده می‌بینید. فقط کافیست مبدا و مقصدتان را مشخص کرده و درخواست نت سی دهید تا نزدیک‌ترین خودرو شما را تا مقصد همراهی کند. به وسیله پرداخت آنلاین و اعتباری دیگر نیازی به پول نقد نیست و شما به راحتی می‌توانید هزینه سفر خود را از طریق کارت اعتباری و افزایش اعتبار حساب کاربری خود پرداخت کنید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]