اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960830268867693

کسپرسکی 2018 با دونسخه فارسی و انگلیسی از راه رسید

کد: 13960830268867693

https://goo.gl/p3rsCu

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت ایدکو، توزیع کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه، نسخه‌های فارسی و انگلیسی راهکارهای امنیت خانگی کسپرسکی 2018 را به‌طور هم‌زمان عرضه می‌کند.

کسپرسکی 2018 با دونسخه فارسی و انگلیسی از راه رسید
کسپرسکی 2018 با دونسخه فارسی و انگلیسی از راه رسید

ایدکو همواره با ارائه جدیدترین محصولات کسپرسکی در سطح کشور سعی دارد تا همگام با فناوری‌های امنیتی روز دنیا، کاربران فضای مجازی را با کمترین دغدغه‌ای بابت مصونیت حریم شخصی و شغلی خود تجربه کنند.

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ایدکو؛ این شرکت به‌ عنوان توزیع‌ کننده‌ی آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه، امسال نیز مطابق روال سال‌های گذشته آنتی‌ویروس، اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی 2018 کسپرسکی را عرضه می‌کند. کاربران می‌توانند با مراجعه به آدرس https://irkaspersky.com/kaspersky-persian-2018 نسخه‌های فارسی 2018 کسپرسکی را دریافت کنند.

این گزارش می‌افزاید که همانند سایر محصولات آزمایشگاه کسپرسکی در نسخه‌ی کسپرسکی 2018  نیز امکان به‌کارگیری رایگان و آزمایشی یک‌ماهه نسخه‌های فارسی وجود دارد. کاربران می‌توانند پس از طی دوره‌ی آزمایشی، آن را به نسخه‌ی یک‎ساله ارتقا دهند. نسخه‌های فارسی محصولات خانگی کسپرسکی همانند معمول از وب‌سایت رسمی و یا فروشگاه‎های آنلاین همه‌ی نمایندگان قابل دریافت است. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت کسپرسکی آنلاین و دریافت نسخه‌ی آزمایشی این محصول به مدت یک‌ماه از مزایای استفاده از آن بهره ببرند و در صورت تمایل آن را خریداری کنند.

آنتی‌ویروس کسپرسکی که جایزه‌های متعددی را در پرونده خود دارد و از آزمون‌های متعددی سربلند بیرون آمده‌ است، کار مقابله با خطرات دیجیتالی را آسان می‌کند، بدون آن که از سرعت رایانه بکاهد. محافظت در برابر ویروس‌ها و ابزارهای جاسوسی، کمک به عملکرد درست و بهینه‌ی رایانه و کنترل آسان امنیت به‌ صورت آنلاین از ویژگی‌هایی است که کاربران در آنتی‌ویروس 2018 کسپرسکی تجربه خواهندکرد. طبق این گزارش محصولات کسپرسکی که تاکنون مورد استقبال مشتریان ایرانی بوده‌ است، همانند معمول از وب‌سایت رسمی و یا فروشگاه‎های آنلاین همه نمایندگان قابل دریافت و به‌کارگیری است.

کسپرسکی توتال سکیوریتی 2018 نیز راهکاری است که می‌کوشد وقتی خانواده‌ شما آنلاین هستند، مطمئن باشید که آنها نه‌ تنها به اینترنت متصل هستند؛ بلکه به‌ خوبی از آنها محافظت ‌می‌شود. با این نرم‌افزار محافظت از حریم شخصی خانواده، خاطرات و اطلاعات کاربران، افزایش امنیت هنگام خریدها و امور بانکی آنلاین و مراقبت از فرزندان مقدور خواهدبود.

محصول دیگر، اینترنت سکیوریتی  2018 است که از دستگاه شما در برابر خطرات روزانه محافظت می‌کند و آنها را ایمن می‌سازد. مراقب حریم شخصی و اطلاعات خصوصی شما است و امنیت را هنگام انجام خریدها و امور بانکی برقرار می‌کند. این محصول از کودکان مراقبت کرده و به والدین امکان کنترل و نظارت بر فرزندان را می‌دهد. همچنین عملکرد دستگاه‌ها را افزایش می‌دهد و با کنترل آسان و آنلاین، امنیت کاربران را بیش از پیش میسر می‌کند.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت کسپرسکی آنلاین محصولات موردنظر خود را خریداری کرده و از جدیدترین فناوری‌های روز حوزه‌ی امنیت اطلاعات بهره ببرند. فهرست فروشگاه‌های اینترنتی مجاز نیز در نشانی www.irkaspersky.com و در قسمت نمایندگان قابل دسترس است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان

شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان(ایدکو)؛ بعنوان صاحب امتیاز سایت کی بازار، نه تنها به عنوان یکی از سه نماینده برتر و بزرگ کسپرسکی و نخستین Platinum Partner کسپرسکی در حوزه محصولات شرکتی کسپرسکی در ایران فعالیت می کند

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]