هر هفته طلایی شوید

هر هفته طلایی شوید و آیفون X ببرید

کد: 13960905269367693

https://goo.gl/FRdeqk

، تهران , (اخبار رسمی): به گزارش روابط عمومی ایدکو، این شرکت به‌عنوان توزیع‌کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه، مدتی پس از ارائه نسخه فارسی محصولات امنیتی کسپرسکی 2018 به قید قرعه به خریداران این محصولات هدایایی اهدا می‌کند.

هر هفته طلایی شوید و در قرعه کشی دو عدد آیفون X شرکت کنید!
هر هفته طلایی شوید و در قرعه کشی دو عدد آیفون X شرکت کنید!

به‌گفته شرکت ایدکو این تخفیف صرفاً برای خریداران نهایی محصولات بوده و تهیه این محصولات از طریق نمایندگان رسمی امکان‌پذیر است.

بنابر این گزارش شرکت ایدکو قصد دارد در قالب طرح «تا پایان سال 2017 هر هفته طلایی شوید» به خریدارانی که از روز یکشنبه 5 آذر‌ماه 96 تا روز یکشنبه 10 دی‌ماه 96 به خرید آنلاین محصولات خانگی و ادارات کوچک کسپرسکی از وب‌سایت کسپرسکی آنلاین اقدام می‌کنند، هر هفته یک ربع سکه بهار آزادی و در پایان دوآیفون X  به قید قرعه اهدا کند.  

بنابر اعلام شرکت ایدکو، علاقه‌مندان برای خرید محصولات کسپرسکی و بهره‌مندی از فرصت در نظر گرفته شده می‌توانند در بازه‌ی زمانی مذکور نسبت به خرید محصولات موردنظر خود از سایت مربوطه اقدام کنند. قرعه کشی بین خریداران تمام محصولات انجام می‌شود.

 علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت کسپرسکی آنلاین محصولات موردنظر خود را خریداری کرده و ضمن بهره‌مندی از جدیدترین فناوری‌های روز حوزه امنیت اطلاعات در قرعه‌کشی مربوطه نیز شرکت کنند. فهرست فروشگاه‌های اینترنتی مجاز نیز در نشانی www.irkaspersky.com  و در قسمت نمایندگان قابل دسترس است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان

شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان(ایدکو)؛ بعنوان صاحب امتیاز سایت کی بازار، نه تنها به عنوان یکی از سه نماینده برتر و بزرگ کسپرسکی و نخستین Platinum Partner کسپرسکی در حوزه محصولات شرکتی کسپرسکی در ایران فعالیت می کند

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.