اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960926271977030

انتخاب مدیرعامل عظیم خودرو به عنوان مدیر جوان نمونه کشور

کد: 13960926271977030

https://goo.gl/zqGs9L

، تهران , (اخبار رسمی): رضا عظیمی، مدیرعامل عظیم خودرو در یازدهمین جشنواره‌ی تولیدکنندگان و مدیران جوان و معرفی چهره‌های ماندگار برتر، به عنوان مدیر برتر برگزیده شد.

انتخاب مدیرعامل عظیم خودرو به عنوان مدیر جوان نمونه کشور
انتخاب مدیرعامل عظیم خودرو به عنوان مدیر جوان نمونه کشور

یازدهمین دوره از جشنواره‌ی تولید کنندگان و مدیران جوان و معرفی چهره‌های ماندگار صنعت، معدن و تجارت به منظور تقدیر از چهر‌ه‌‌ی ماندگار صنعت و مدیران جوان و نمونه‌ی کشور در بخش‌های مختلف و با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژى اتمى دکتر صالحى، مهندس نعمت زاده وزیر اسبق صنعت، مقیمى استاندار تهران، دکتر رحمانى معاون وزیر و سایر فعالان حوزه برگزار شد.

در این مراسم رضا عظیمی، مدیر عامل عظیم خودرو به عنوان مدیرجوان برتر مورد تقدیر قرار گرفت.

گفتنی است شرکت عظیم خودرو با هدف تغییر و تحول در ایجاد رفاه و آسایش مردم و مشارکت در رشد اقتصادی کشور، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ شروع کرد و توانست است تا به امروز با وجود شرایط پر چالش اکوسیستم اقتصادی ایران و تحریم‌های اقتصادی به فعالیت خود را ادامه دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

عظیم خودرو

مجموعه عظیم خودرو خود را سازمانی مشتری محور می داند که رأس هرم سازمانی آن مشتری است و آنان را شریک استراتژیک خود می داند. کلیه اعضای خانواده خود را ملزم می‌دانند که بهترین راه کارها را با بهترین کیفیت به مشتریان عرضه کنند. کسب حداکثر رضایت آنان را نهایت اهداف سازمانی خود دانسته و در این راستا، برنامه ای استراتژیک طراحی و تدوین کرده که جهت گیری های اصلی این گروه را برای سال‌های آتی مشخص نموده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]