کد: 13960926272037982

کشف پاد زهر کنکور

پزشکی و پیراپزشکی را بدون کنکور تجربه کنید

کد: 13960926272037982

https://goo.gl/TLfyyX

، تهران , (اخبار رسمی): مدیر آموزش مشاوران تحصیلی مرکز ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور کشور گفت: در سال جاری امکان راهنمایی داوطلبان برای پذیرش در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور در بیش از بیست دانشگاه سراسر کشور فراهم شده است.

پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور !
کشف پادزهر کنکور حالا با ثبت نام در رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور : تماس با شماره 70702015

سعی داریم امید و نشاط را به قلب دانش اموزان کشور عزیرمان برگردانیم و با راهنمایی آنان برای پذیرش بدون کنکور در رشته های پزشکی و پیراپزشکی اعم از پرستاری و ... گام بلندی برای خرسندی آنان برداریم .

مدیر آموزش مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره و ثبت نام دانشگاه‌های بدون کنکور در گفتگویی گفت: در طی سال‌های اخیر با توجه به شرایط آموزشی حاکم بر جامعه ما و هم چنین موانعی که برای تحصیل در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی وجود داشت، جوانان زیادی برای راهیابی به این رشته‌ها ناکام ماندند.

بیش از 500 هزار نفر از جوانان در ابتدای ورود به دانشگاه، رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی را هدف قرار می‌دهند و سعی دارند از هر مسیری که شده به موفقیت برسند. گاها دیده شده دانش آموزانی که بخاطر قبولی در رشته‌های سطح اول رشته تجربی باقی عمر خود را نادیده گرفته و خود را سپر بلای قبولی در کنکور کرده‌اند.

مدیر آموزش مرکز ثبت نام دانشگاه‌های بدون کنکور با اشاره به ظرفیت کم در رشته‌های برتر علوم تجربی گفت: این موضوع باعث شده است تا جوانان زیادی در ابتدای مسیر زندگی خود با ناکامی‌بزرگ مواجه شوند.

وی در ادامه اظهار داشت: با وجود همه‌ی این موانع سعی داریم بار دیگر امید و نشاط را به قلب دانش آموزان کشور عزیرمان ایران برگردانیم و با راهنمایی آنان برای پذیرش بدون کنکور در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و کلیه‌ی رشته‌های پیراپزشکی اعم از پرستاری، هوشبری، اتاق عمل، فیزیوتراپی و... گام بلندی برای خرسندی آنان برداریم.

مدیر آموزش مرکز ثبت نام دانشگاه‌های بدون کنکور به نام مرکز مشاوره‌ای در قلب پایتخت اشاره کرد و مرکز مشاوره ایران نوین را به عنوان به روز ترین مرکز مشاوره و ثبت نام دانشگاه‌های بدون کنکور معرفی کرد.

در این جا باید اشاره‌ای به مرکز مشاوره ایران نوین کنیم که در طول ایام هفته و حتی روزهای تعطیل از ساعت 8 صبح تا 8 شب آماده‌ی  پاسخگویی به سوالات فرزندان ارجمند کشور عزیزمان ایران در خصوص ثبت نام در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی است. متقاضیان ثبت نام می‌توانند جهت مشاوره و ثبت نام دانشگاه‌های بدون کنکور از سراسر ایران با تلفن ثابت با شماره 70702015 تماس بگیرند و داخلی ۱۱۱۱ را شماره گیری کنند و یا جهت تسهیل در ارتباط خود با کارشناس ثبت نام شماره 707020151111 را با تلفن ثابت شماره بگیرید.

نکته: در راستای بهبود کیفیت خدمات مشاوره ثبت نام بدون کنکور و تعداد بالای تماس‌های دربافتی امکان برقراری تماس با تلفن همراه وجود ندارد و متقاضیان صرفا باید با تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره 02170702015 تماس بگیرند.

همچنین شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مرکز مشاوره ایران نوین به نشانی www.MoshavereNovin.com مراجعه کنید و یا در کانال اطلاع رسانی تلگرام ایران نوین به نشانی @irannovini عضو شوید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران نوین

مرکز مشاوره تلفنی ایران نوین، مرکز مشاوره استخدام و کاریابی در سراسر کشور، آماده ارایه ی خدمات و اطلاعات در زمینه ی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 98، ارایه ی منابع برتر، مواد آزمون عمومی و اختصاصی، دریافت اطلاعات آزمون، مصاحبه، گزینش، پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی برای بهره مندی از خدمات آزمون استخدامی آموزش و پرورش در مرکز مشاوره ایران نوین می توانید از ساعت 08 صبح الی 12 شب و در کلیه ی ایام هفته و حتی در روز های تعطیل با شماره 9099071782 از سراسر ایران تماس حاصل فرمایید. و یا در صورتیکه به تلفن ثابت دسترسی ندارید با شماره 09019673193 تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است اولویت پیش ثبت نام با داوطلبانی است که از طریق تلفن ثابت تماس می گیرند.

منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش