اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960926272057871

16 دی ماه برگزار می‌شود:

دوره آموزشی آمادگی آزمون کارشناس رسمی قوه قضاییه موسسه سرا

کد: 13960926272057871

https://goo.gl/RPQxB6

، تهران , (اخبار رسمی):  16 دی ماه، دوره‌ای با عنوان دوره‌ی آموزشی «آمادگی آزمون کارشناس رسمی قوه قضاییه» در موسسه سرا واقع در خیابان شریعتی برگزار خواهد شد تا علاقه‌مندان به موضوع دوره از این فرصت بهره ببرند.

برگزاری دوره آموزشی آمادگی آزمون کارشناس رسمی قوه قضاییه توسط موسسه سرا
دوره آمادگی آزمون کارشناس رسمی قوه قضاییه رشته راه و ساختمان

دوره آمادگی آزمون کارشناس رسمی قوه قضاییه از 16 دی ماه به مدت 133 ساعت برگزار می‌شود. تدریس این دوره توسط اساتید مجرب گروه آموزشی دکتر خلوتی انجام می‌پذیرد و متقاضیان با شرکت در این دوره برای قبولی در آزمون قوه قضاییه آمادگی پیدا می‌کنند. این دوره ویژه افرادی است که تمایل دارند در آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه رشته‌ی راه و ساختمان شرکت کنند. در این دوره مباحثی مانند: طرح و اجرای ساختمان‌های فولادی، طرح و اجرای ساختمان‌های بتن‌آرمه، زلزله (استاندارد 2800)، مسائل حقوقی کارشناسی رسمی و... مطرح می‌شوند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره، می‌توانند به سایت www.omransara.ir مراجعه و یا با شماره .22638713 تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است *** سرا قطب محاسبات سازه کشور ***

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | حقوقی و قانون