اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960927272085836

تبلیغات در اینستاگرام

چگونه با استفاده از تبلیغات در اینستاگرام درآمد خود را افزایش دهید؟

کد: 13960927272085836

https://goo.gl/kg877j

، تهران , (اخبار رسمی): اینستاگرام به عنوان یکی از پربازدیدترین شبکه‌های اجتماعی در دنیا و ایران، بستری مناسب به جهت تبلیغات اینترنتی است. در حال حاضر، تبلیغات در اینستاگرام انتخابی مناسب و راهکاری مطمئن برای توسعه کسب و کار و برند و همچنین، افزایش فروش است.

تبلیغات در اینستاگرام به عنوان یکی از پربازده ترین راهکارهای تبلیغات اینترنتی شناخته می شود که به صاحبان مشاغل کمک زیادی می کند تا بتوانند فروش خود را افزایش دهند.

تبلیغات در اینستاگرام به عنوان یکی از پربازده ترین راهکارهای تبلیغات اینترنتی شناخته می‌شود که صاحبان کسب و کار و همچنین، افرادی که تمایل به دیده شدن دارند می‌توانند با استفاده از آن به توسعه برند خود کمک کرده است و کاربران و بازدیدکنندگان بی‌شماری را به سوی خود جذب کند.

از آنجایی که امروزه با توجه به توسعه و نفوذ اینترنت؛ شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام، بیش از هر زمان دیگری در میان کاربران اینترنت محبوب شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند، استفاده صحیح و اصولی از اینستاگرام می‌تواند به عنوان ابزاری قدرتمند در بازاریابی اینترنتی کسب و کارها، در جهت افزایش درآمد در نظر گرفته شود.

همانطور که قبلا در قالب مقاله‌های مختلف در این سایت به آن اشاره کردیم، به واسطه‌ی محبوبیت اینستاگرام و آنلاین بودن بیش از ۷۰% کاربران آن، استفاده از تبلیغات در اینستاگرام در جهت معرفی برند و توسعه آن، بیش از هر زمان دیگری به صاحبان کسب و کار توصیه می‌شود.

کسب و کارهایی که مخاطب آنها عموم مردم هستند می‌توانند با راه اندازی یک اکانت تجاری و قرار دادن تصاویر محصولات خود و همچنین، استفاده از پلن‌های تبلیغاتی در اینستاگرام، همچون تبلیغات اسپانسری اینستاگرام، مخاطبان هدف خود را جذب کنید و به کسب و کار خود رونق دهند.

تبلیغات در اینستاگرام برای کدامیک از کسب و کارها مناسب است؟

همان طور که قسمت قبل به آن اشاره شد، تبلیغات در اینستاگرام بهترین انتخاب برای مشاغلی است که مخاطبین آنها عموم مردم هستند و کالاهای مشخصی برای فروش دارند. در حال حاضر بیش از ۸۰% برندهای سراسر جهان، بیشترین استفاده را از اینستاگرام داشته و با استفاده از آن، فروش خود را افزایش داده‌اند.

در زیر به دسته بندی مشاغلی اشاره خواهیم کرد که با استفاده از راه اندازی صفحه تجاری در اینستاگرام و بهره گیری از ابزار فوق العاده قدرتمند تبلیغ در اینستاگرام می‌توانند برندسازی فوق العاده موثری برای کسب و کار خود کنید و افزایش فروش را به همراه داشته باشند.

 • طلا، جواهر و بدلیجات
 • پوشاک
 • خدمات آرایشی و بهداشتی
 • خدمات لاغری
 • خدمات زیبایی
 • املاک
 • دکوراسیون داخلی و معماری
 • باشگاه‌های ورزشی
 • فروش محصولات ورزشی
 • فروش محصولات خانگی
 • رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها
 • محصولات آموزشی
 • و غیره

در حال حاضر در ایران، روش‌های متنوعی از تبلیغات در اینستاگرام مورد استفاده قرار می‌گیرد که می‌توان به روش‌هایی همچون موارد زیر اشاره کرد:

 • تبلیغات اسپانسر اینستاگرام
 • تبلیغات در اینستاگرام در صفحات پربازدید
 • تبلیغات به صورت کامنت

شاید در گذشته فقط امکان تبلیغ در صفحات پربازدید صورت می‌گرفت، اما در حال حاضر اینستاگرام این امکان را برای کاربران میسر کرده است که بتوانند پست‌های تبلیغاتی خود را تحت عنوان تبلیغات اسپانسری اینستاگرام با هزینه‌ای معقول و مقرون به صرفه تر در معرض دید همه‌ی کاربران و مشتریان هدف خود قرار دهند.

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

قبل از آنکه امکان تبلیغ مستقیم در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام برای صاحبان مشاغل و متقاضیان میسر باشد، تبلیغات در اینستاگرام به صورت انتشار پست و استوری در صفحات کاربران و شخصیت‌های پربازدید صورت می‌گرفت؛ اما در حال حاضر، اینستاگرام این امکان را ایجاد کنید است که متقاضیان تنها با پرداخت هزینه‌ای متعارف و مقرون به صرفه تر به نسبت تبلیغ در پیج‌های پر بازدید، خدمات و محصولات خود را معرفی و تبلیغ کند.

مطمئناً استفاده از تبلیغات اسپانسر اینستاگرام با توجه به اینکه بر اساس میزان کلیک و لایک، دیده شدن تصویر و یا دیده شدن فایل ویدیویی محاسبه می‌شود، تاثیر به مراتب بیشتری خواهد داشت.

در این روش تبلیغی شما می‌توانید مشخص کنید که بازار هدفتان، خانم‌ها هستند یا آقایان، تبلیغ برای چه سنی باید منتشر شود و همچنین چه زبانی و در چه تاریخی منتشر شود. در صورتی که این امکان برای تبلیغ در اینستاگرام با استفاده از شبکه‌های پربازدید وجود ندارد.

تعرفه و قیمت تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

هزینه‌ی تبلیغات در این روش بر اساس کارمز در نظر گرفته می‌شود. بدین صورت که در ابتدا، میزان بودجه تبلیغات در اینستاگرام متقاضی مشخص می‌شود. سپس به آن مبلغ، ۵۰% به عنوان کارمزد اضافه می‌شود.

هزینه‌ی کارمز بابت ست کردن تبلیغات از طریق پنل تبلیغاتی فیسبوک است که با استفاده از آن، می‌توان بصورت روزانه هزینه‌های تبلیغات را بررسی کرد و گزارش آنرا در اختیار کارفرما قرار داد.

شکل نمایش تبلیغات اسپانسری اینستاگرام چگونه است؟

در این روش تبلیغاتی، فایل‌ها به دو صورت عکس و یا فیلم از ۲ روش “انتشار بصورت فید” و “انتشار در استوری” در معرض دید کاربران گذاشته خواهد شد.

در روش فید، پست‌های تبلیغاتی مابین پست‌های صفحاتی که کاربران اینستاگرام آن را دنبال می‌کنند، نمایش داده خواهد شد. اما در روش دوم، فایل آماده شده در میان استوری صفحاتی که کاربر اینستاگرام آنها را دنبال می‌کند به نمایش درخواهد آمد.

نکات مهم

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام قابلیت اتصال به هیچ صفحه‌ای را نخواهد داشت و تنها با منشن کردن صفحه (به عنوان مثال : @netmarko) در توضیحات، می‌توانید صفحه خود را در اینستاگرام تبلیغ کنید.

می‌توانید در زیر پست‌های خود یکی از کلیدهای Shop، Contact Us و Learn More را اضافه کنید.

تبلیغات در اینستاگرام در صفحات پربازدید

در این روش تبلیغاتی، با توجه به موضوع متقاضی تبلیغات، پست آگهی تبلیغاتی آماده شده، در صفحات افراد و یا پیج‌های پربازدید نمایش داده خواهد شد که این کار باعث دیده شدن پست تبلیغاتی متقاضی برای بازدید کنندگان و فالوورهای آن صفحه پربازدید خواهد شد.

هزینه‌ی تبلیغات اینستاگرام در این روش، بر اساس صفحات و تعداد فالوورها و همچنین، مشارکت فالوورهای آن صفحه مشخص می‌شود.

در این روش ابتدا یکی از پکیج‌های تبلیغاتی در نظر گرفته شده، بر اساس بودجه و هدف کارفرما انتخاب می‌شود. در قدم بعدی، پس از طراحی یک سناریوی تبلیغاتی، آگهی در صفحات برتر و پربازدید اینستاگرام منتشر خواهد شد.

اگر به دنبال آن هستید که کسب و کار خود را توسعه داده و برند خود را در دید همگان قرار دهید، آژانس دیجیتال مارکتینگ نتمارکو در کنار شما حضور دارد تا با برنامه‌های ویژه ای که برایتان طراحی و تدارک می‌بیند، به بهتر دیده شدن برندتان کمک کنید و کسب و کارتان را توسعه دهد.

باید به این نکته توجه کنید که هدف از حضور کسب و کارها در اینستاگرام و فعالیت در آن، افزایش فالوور و کسب تعدادی لایک و کامنت از طریق فالوور‌ها نیست، بلکه به جهت توسعه هرچه بیشتر برند باید سناریوی جذاب تبلیغاتی طراحی کنید و با استفاده از این ابزار قدرتمند، آن را با جذابیت بیشتری در این جامعه بزرگ آنلاین منتشر کرد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ نتمارکو

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نتمارکو

نتمارکو، نام تجاری وب سایت آموزشی می باشد که در زمینه آموزش سئو، بازاریابی اینترنتی و برندینگ فعالیت داشته و سعی در ارتقا دانش روز جویندگان دانش در زمینه های اشاره شده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]