اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960928272480092

تو بازی کمپین یک یلدای خوشمزه ریحون شرکت کن و جایزه ببر

یک یلدای خوشمزه با ریحون

کد: 13960928272480092

https://goo.gl/MWst6P

، تهران , (اخبار رسمی): سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون، به مناسبت شب یلدا، برنامه‌های ویژه‌ای را برای کاربرانش تدارک دیده است؛ مثل انجام یک بازی شگفت‌انگیز و برنده شدن کلی جایزه جذاب، شرکت در رویداد رعد، رویداد ویژه استان البرز با عنوان جشنواره بزرگ یلدا و بسیاری موارد دیگر که همه و همه برای شب یلدا تدارک دیده‌شده‌اند.

یک یلدای خوشمزه با ریحون
یک یلدای خوشمزه با ریحون

در این بازی همه برنده می‌شوند و شما تا ساعت‌های پایانی شب یلدا فرصت دارید تا در این بازی جذاب شرکت کنید

یک یلدای خوشمزه!

شب یلدا یا همان شب چله، یکی از جشن‌های کهن ایرانی است. در این جشن خاص، طی شدن بلندترین شب سال به همراه بلندتر شدن روزها در نیم‌کره شمالی زمین اتفاق می‌افتد. از گذشته تا به امروز، رسم بر این بوده که در شب یلدا، افراد خانواده در کنار هم جمع می‌شوند و در کنار خوردن انار، هندوانه و آجیل، برای یکدیگر فال حافظ گرفته و بلندترین شب سال را جشن می‌گیرند.

سامانه سفارش آنلاین غذای ریحون، به مناسبت شب یلدا، برنامه‌های ویژه‌ای را برای کاربرانش تدارک دیده است. برنامه‌هایی مثل انجام یک بازی شگفت‌انگیز و برنده شدن کلی جایزه جذاب، شرکت در رویداد رعد، رویداد ویژه استان البرز با عنوان جشنواره بزرگ یلدا و بسیاری موارد دیگر که همه و همه برای شب یلدا تدارک دیده‌شده‌اند.

بازی کن! جایزه‌بگیر!

از تاریخ 28 ام تا 30 ام آذرماه، به مدت سه روز، با مراجعه به صفحه مخصوص بازی یلدا در سایت ریحون به آدرس https://yalda.reyhoon.com، در کنار انجام یک بازی جذاب، برنده کلی جایزه شگفت‌انگیز شوید. انجام بازی بسیار ساده است؛ به‌طوری‌که شما پس از ورود با حساب کاربری ریحون یا تایید شماره تلفن همراه، می‌توانید بازی جذاب یلدا را انجام دهید و برنده جوایز ویژه ریحون شوید. به خاطر داشته باشید که در این بازی همه برنده می‌شوند و شما تا ساعت‌های پایانی شب یلدا فرصت دارید تا در این بازی جذاب شرکت کنید.

شرکت در بازارچه رعد!

از تاریخ 28 آذر تا 1 ام دی ماه، می‌توانید به غرفه ریحون در بازارچه رعد به آدرس شهرک غرب، هرمزان، پیروزان جنوبی، پلاک 74 مراجعه کنید و در کنار دریافت هدیه ویژه یلدا ریحون (جعبه شگفت‌انگیز)، از کارت‌های ویژه یلدا با 30% تخفیف سفارش آنلاین غذا تا سقف 10 هزار تومان بهره‌مند شوید. در این 4 روز شگفت‌انگیز، هدیه‌های ریحون در بازارچه رعد را از دست ندهید.

جشنواره بزرگ یلدا!

از تاریخ 27 ام تا 29 ام آذرماه، جشنواره بزرگ یلدا با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج به همراه هنرمندان محبوب سازمان صداوسیما یعنی محمدرضا گلزار، سالار عقیلی و فرزاد فرزین برگزار خواهد شد. در این جشنواره با مراجعه به غرفه ریحون، در کنار دریافت هدیه ویژه یلدا ریحون (جعبه شگفت‌انگیز)، از کارت‌های ویژه یلدا با 30% تخفیف سفارش آنلاین غذا تا سقف 10 هزار تومان بهره‌مند شوید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ریحون

ریحون هوشمندانه ترین راه سفارش اینترنتی غذا از رستوران های خوب شهر هست که به رستوران ها امکان ارائه سرویس آنلاین داده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]