اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961007273688059

سرپرست بخش فروش و بازاریابی شرکت دارویی زردبند خبر داد:

سبد محصولات صادراتی به سوئیس در آینده ای نزدیک افزایش می‌یابد

کد: 13961007273688059

https://goo.gl/8kScTm

، تهران , (اخبار رسمی): سرپرست بخش فروش و بازاریابی شرکت دارویی زردبند از افزایش سبد محصولات صادراتی به سوئیس خبر داد.

افزایش سبد محصولات صادراتی به سوئیس در آینده ای نزدیک
کارخانه شرکت دارویی زردبند واقع در استان کهکیلویه و بویراحمد

روغن کدوی طبی و عصاره تاناستوم حاصل بذرهای اصلاح شده و کشت شده در مزارع شرکت زردبند هستند که از بالاترین ماده موثره دارویی برخوردارند.

علی اصغر ساعدی ضمن تبریک میلاد با سعادت امام حسن عسگری (ع) گفت: شرکت دارویی زردبند یکی از الگوهای موفق واحد صنعتی در استان کهکیلویه و بویراحمد است که پتانسیل‎های بسیاری در حوزه‌ی تولید داروهای گیاهی دارد. این شرکت علی‌رغم صادر کردن عصاره زعفران به عنوان یک فرآورده گیاهی به کشور سوئیس که 3 سال از ارسال اولین سفارش آن می‎گذرد، در حال حاضر مذاکرات و توافقات نهایی جهت فروش چهار فرآورده گیاهی دیگر را نیز انجام داده است. این چهار فرآورده که قطره خوراکی دارچین (کمک به کاهش قند خون)، قطره خوراکی زیره (کمک به کاهش وزن و بهبود نفخ)، عصاره تاناستوم (کمک به بهبود میگرن) و روغن کدوی طبی (کمک به پیشگیری و بهبود هایپرپلازی خوش خیم پروستات) است،  پس از تولید و بسته‌بندی مطابق استاندارد مورد درخواست مشتری در کارخانه زردبند، به کشور سوئیس صادر خواهد شد. وی خاطرنشان کرد: روغن کدوی طبی و عصاره تاناستوم حاصل بذرهای اصلاح شده و کشت شده در مزارع شرکت زردبند هستند که از بالاترین ماده موثره دارویی برخوردارند.

سرپرست بخش فروش شرکت زردبند ضمن اشاره به ارسال 2500 شیشه عصاره در فاز اول این توافق، در ادامه افزود: جلوگیری از خام فروشی نتیجه مهمی است که در این توافق حاصل شده است و با توجه به عرضه این محصولات در کشور سوئیس، ارزآوری حاصل شده از این صادرات بالا خواهد بود، به گونه‌ای که با برنامه‌ریزی صورت گرفته شرکت زردبند تلاش خواهد کرد تا مقدار صادرات را افزایش داده و از این راه کمک زیادی به وارد شدن ارز به کشور بکند. ساعدی با بیان این که شرکت زردبند در برنامه بلند مدت خود علاوه بر افزایش حجم صادرات به اروپا، بازارهای عراق و افغانستان را نیز به صورت گسترده هدف قرارداده است، امیدوار است با حل شدن موانع موجود سهم خود در این بازارها را افزایش دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

زردبند

شرکت دارویی زردبند شرکتی است دانش‌بنیان که از سال 1372 فعالیت خود را با هدف تولید و فرآوری گیاهان دارویی آغاز نمود. این شرکت توسط فرهیختگانی همچون شادروان پروفسور رضا امیدبیگی و زنده‌یاد دکتر محمد فخر طباطبایی و با مدیریت آقای وحید گرجی آغاز به کار کرد. همچنین، در این میان شادروان مهندس مهریار شریف بختیار و خانم مریم دیباجی، مؤسسین شرکت طبیعت زنده (سینره) همکاری موثری با این شرکت داشتند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بهداشت و درمان