جشنواره با کسپرسکی طلایی شوید

مهلت شرکت در قرعه کشی دو عدد آیفون X تا سی دی ماه تمدید شد

کد: 13961017274997693

https://goo.gl/2BuEz9

، تهران ، (اخبار رسمی): به گزارش روابط عمومی ایدکو، در ادامه‌ی جشنواره با کسپرسکی طلایی شوید که طی آن شرکت ایدکو به‌ عنوان توزیع‌کننده‌ی محصولات کسپرسکی در کشور به عرضه‌ی محصولات خانگی و ادارات کوچک کسپرسکی آنلاین با شرایط ویژه پرداخته‌ بود، قرعه‌کشی دو عدد آیفون X تمدید شد.

مهلت شرکت در قرعه کشی دو عدد آیفون X تا سی دی ماه تمدید شد
مهلت شرکت در قرعه کشی دو عدد آیفون X تا سی دی ماه تمدید شد

علاقه‌مندان برای خرید محصولات کسپرسکی و بهره‌مندی از فرصت در نظر گرفته شده می‌توانند در بازه زمانی باقی‌مانده نسبت به خرید محصولات موردنظر خود از سایت مربوط اقدام کنند

 شرکت ایدکو (نماینده رسمی کسپرسکی در ایران)، قرعه‌کشی دو عدد آیفون X  را تا 30 دی ماه تمدید کرد.

به گزارش روابط عمومی ایدکو، در ادامه‌ی جشنواره‌ی با کسپرسکی طلایی شوید که طی آن شرکت ایدکو به‌عنوان توزیع‌کننده‌ی محصولات کسپرسکی در کشور از روز دوشنبه 29 آبان‌ماه 96 تا روز یکشنبه 10 دی‌ماه 96 به عرضه‌ی محصولات خانگی و ادارات کوچک کسپرسکی آنلاین با شرایط ویژه پرداخته‌ بود، قرعه‌کشی دو عدد آیفون X  تا روز شنبه 30 دی ماه 96 تمدید شد.

بنابر اعلام شرکت ایدکو، علاقه‌مندان برای خرید محصولات کسپرسکی و بهره‌مندی از فرصت در نظر گرفته شده، می‌توانند در بازه زمانی باقی‌مانده نسبت به خرید محصولات مورد نظر خود از سایت مربوط اقدام کنند. قرعه‌کشی بین خریداران تمام محصولات انجام می‌گیرد.

به‌ گفته‌ی شرکت ایدکو این فرصت صرفاً برای خریداران نهایی محصولات بوده است و تهیه این محصولات از طریق نمایندگان رسمی امکان‌پذیر است. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت کسپرسکی آنلاین محصولات موردنظر خود را خریداری کرده است و ضمن بهره‌مندی از جدیدترین فناوری‌های روز حوزه‌ی امنیت اطلاعات در قرعه‌کشی مربوط نیز شرکت کنند. فهرست فروشگاه‌های اینترنتی مجاز نیز در نشانی www.irkaspersky.com  و در قسمت نمایندگان قابل دسترس است.

منبع: کسپرسکی آنلاین

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان

شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان(ایدکو)؛ بعنوان صاحب امتیاز سایت کی بازار، نه تنها به عنوان یکی از سه نماینده برتر و بزرگ کسپرسکی و نخستین Platinum Partner کسپرسکی در حوزه محصولات شرکتی کسپرسکی در ایران فعالیت می کند

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.