کد: 13961030277310011

سرویس تماس خروجی دفتر شما، این بار با هزینه کمتر

کد: 13961030277310011

https://goo.gl/ihWx4u

، تهران , (اخبار رسمی): پیش از این، مشترکان منشی مجازی «دفتر شما» برای افزایش تعداد تماس خروجی بسته شان باید بسته‌ی خود را ارتقا می‌دادند. اکنون دیگر نیازی به ارتقای بسته نیست.

سرویس تماس خروجی دفتر شما، این بار با هزینه کمتر!
سرویس تماس خروجی دفتر شما، این بار با هزینه کمتر

با خرید سرویس تماس خروجی دفتر شما، با هزینه کمتر انجام تماس های کسب و کار خود را به اپراتورهای باتجربه ما بسپارید

 شما بسته منشی مجازی خود را با توجه به تماس‌های ورودی خود خریداری کنید و تماس خروجی را به صورت جداگانه به هر تعداد که می‌خواهید در کنار بسته اصلی تان خریداری کنید.

چگونه بسته تماس خروجی خریداری کنیم؟

سرویس تماس خروجی دفتر شما نیز مانند دیگر سرویس‌های ما در بسته‌های متنوعی عرضه می‌شود. بنابراین هر زمان که بخواهید، فارغ از دیگر سرویس‌هایی که خریداری کرده‌اید، یکی از بسته‌های تماس خروجی را انتخاب کنید. با انتخاب بسته، یک فرم برای شما باز می‌شود.

پس از تکمیل فرم به درگاه بانک متصل می‌شوید. بعد از اینکه پرداخت را انجام دادید برای انجام هماهنگی‌های اولیه با واحد اپراتوری با شماره ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به [email protected] ایمیل بزنید و درخواست تماس خروجی خود را با جزئیات به صورت موردی به اطلاع واحد اپراتوری برسانید. در زمان غیر پیک، تماس‌های خروجی تا 20 دقیقه و در زمان‌های پیک تا 1 ساعت بعد از درخواست انجام خواهد شد.

مشترکان سرویس تلفن گویا دفتر شما:

مشترکان سرویس تلفن گویا نیز اکنون می‌توانند به همین منوال و بدون نیاز به خرید سرویس منشی مجازی، هر زمان که نیاز پیدا کردند، یک سرویس تماس خروجی خریداری کنند تا تماس‌های خروجی کسب و کارشان را به اپراتورهای باتجربه دفتر شما بسپارند. می‌دانید که وقتی تماس‌های شما را یک منشی حرفه‌ای با بیانی سلیس و قوی به جای شما انجام دهد، تاثیر بسیار شگفت انگیزی بر مشتریانتان می‌گذارید. مشترکان منشی مجازی دفتر شما این تجربه فوق العاده را داشته‌اند!

با خرید بسته تماس خروجی، مشترکان سرویس تلفن گویا می‌توانند ارسال فکس اینترنتی خود را نیز به ما بسپارند و با خاطری جمع تمرکز خود را بر مدیریت کسب و کارشان قرار دهند.

مجموعه‌ی دفتر شما همواره به دنبال راه‌های جدیدی برای کاهش هزینه‌ها و افزایش رضایتمندی مشتریان است. سرویس تماس خروجی نیز در راستای همین سیاست طراحی و اجرا شده است. امیدواریم از این سرویس استفاده کنید و رضایت داشته باشید. مثل همیشه از شما درخواست می‌کنیم که با نظرها، انتقادها و پیشنهادهای خود ما را یاری کنید تا سرویس‌ها و بسته‌های خود را متناسب با نیازهای شما طراحی کنیم.

همراهی شما را قدر می‌دانیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دفترشما

خدمات دفتر شما ریشه در زمینه دورکاری مرکز تماس و اپراتوری دارد. این موسسه اعتقاد دارد که دفتر کار و کلیه امور مربوطه می‌بایست به صورت دورکاری انجام شود و آمادگی خود را برای ارائه هرگونه خدمات دفتری اعلام می کند.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.