کد: 13961103278077789

۳سوت جابز، کوتاه‌ترین راه برای استخدام فوری

کد: 13961103278077789

https://goo.gl/J5ePHx

، تهران , (اخبار رسمی): هر کجا که مشکلی در برطرف کردن نیازی وجود دارد، استارتاپ‌ها دست به کار شده‌اند. مشکلات ریز و درشت با ساخت و توسعه اپلیکیشن‌های مختلف برطرف می‌شوند. یکی از اپلیکیشن‌هایی که مزیت‌های چند‌گانه‌ای را نصیب کارجویان و کارفرمایان می‌کند، ۳ سوت جابز است.

۳سوت جابز، کوتاه‌ترین راه برای استخدام فوری
لوگوی ۳ سوت جابز

۳ سوت جابز نیز مانند بسیاری از استارتاپ‌های ایرانی، مسیر پر فراز و نشیبی را برای رسیدن به این جایگاه طی کرده است و امیدوار است بتواند در حوزه‌ی جذب و استخدام صحیح نیروی کار قدمی بزرگ بردارد

بازی مارپیچ یکی از ابتدایی‌ترین بازی‌هایی است که تمام ما در کودکی آن را انجام داده‌ایم؛ در این بازی باید سعی می‌کردید تا برای مثال در کوتاه‌ترین مسیر ممکن، خرگوشی را به یک هویج برسانید. این دقیقا مانند مسیر یافتن شغل است. راه‌های زیادی برای پیدا کردن شغل مناسب وجود دارد؛ اما آسان‌ترین و کوتاه‌ترین مسیر کدام است؟

پیدا کردن شغلی که هم شما برای آن مناسب باشید و هم آن شغل برای شما مناسب باشد، کار ساده‌‌ای نیست. اگر خوش شانس باشید شاید با توصیه‌ دیگران کار نسبتا خوبی پیدا کنید؛ اما برای آن دسته از افرادی که به جای شانس به تلاش و همت اعتقاد دارند و کسی را نیز ندارند که توصیه‌ آن‌ها را به کارفرما بکند، شرایط متفاوت است. از طرفی اوضاع برای کارفرمایان نیز چندان دلچسب نیست و تعداد کارفرمایان ناراضی هم کم نیست.

در گذشته روند جذب نیرو کاملا مبهم بود، به این صورت که کارجو روزنامه‌ نیازمندی‌ها را در دست می‌گرفت و فقط با چند شماره‌ و چند کلمه‌ گنگ روبه‌رو می‌شد. هیچ اطلاعاتی از شغل موجود نبود و بسیاری از تخصص‌ها نیز پوشش داده نمی‌شد. کارفرما نیز در بهترین حالت ممکن، نیم ساعت برای شناخت کارجو زمان داشت،‌ کارجو مجبور بود در محل حاضر شود و گاهی واضح نبودن نیاز کارفرما باعث می‌شد که فقط زمان دو طرف هدر رود. در هر دوسوی این ارتباط، اطلاعات مبهم و ناکافی، روند تصمیم‌گیری‌های شغلی را چه در جذب نیرو و چه در استخدام شدن، نامطمئن و دشوار می‌‌کرد. اپلیکیشن و سایت ۳ سوت جابز با حفظ حریم شخصی برای کارجو و کارفرما، به آنها اجازه می‌دهد که با تقریب دقیق‌تری یکدیگر را پیدا کنند؛ فرد می‌تواند به راحتی با طرف مقابل به صورت آنلاین مصاحبه کند و بعد از مشخص‌تر شدن جزییات از سوی هر دو طرف، قرار ملاقات تنظیم شود.

۳ سوت جابز برای راحتی در جست‌وجو، یک دسته‌بندی به شرح زیر از مشاغل ارائه داده است:

 • حسابداری و مالی
 • سلامت، آرایشی و بهداشتی
 • مشاغل خدماتی
 • اداری، مدیریتی و منابع انسانی
 • فنی، مهندسی و طراحی
 • کامپیوتر و فناوری اطلاعات
 • بازرگانی، خرید، فروش و بازاریابی

سعی شده است تا در این دسته بندی تمامی زمینه‌های شغلی گنجانده شوند و هر کسی شغلی را که به مهارت‌ها، تحصیلات و علایق‌اش مربوط است را به راحتی بیابد. 

چرا باید در ۳ سوت جابز ثبت‌نام کنم؟

 • پوشش گسترده: استارتاپ‌های نوپا معمولا محدود به شهر تهران و یا کلان شهر‌ها هستند؛ اما ۳ سوت جابز ۲۸۵ شهر در ایران را پوشش می‌دهد.
 • محیط کاربری جالب: اپلیکیشن ۳ سوت جابز بسیار جذاب است. فرصت‌های شغلی به صورت کارت‌هایی برای کاربر نمایش داده می‌شوند و کاربر با کشیدن کارت‌ها به راست آن‌ها را تایید و با کشیدن کارت‌ها به سمت چپ آن‌ها را رد می‌کند.
 • الگوریتم هوشمند: ۳ سوت جابز بعد از دریافت اطلاعات شما (چه به عنوان کارجو و چه به عنوان کارفرما)‌ شما را برای رفع نیازتان به افراد مورد نظر متصل می‌کند.
 • مصاحبه‌ی آنلاین: همانطور که اشاره شد با استفاده از این پلتفرم می‌توانید قبل از مراجعه‌ی حضوری، به صورت آنلاین با کارفرما گفتگو کنید و مطمئن شوید این همان موقعیت کاری است که برای آن درخواست داده‌اید.
 • بیش از ۲۵هزار کاربر: در طی ۳ ماه از آغاز فعالیت حدود ۲۵ هزار کارجو و کارفرما در این پلتفرم آنلاین ثبت‌نام کرده‌اند. این آمار نشان‌دهنده‌ی محبوبیت و تشنه بودن بازار برای رفع نیازهای استخدامی در کشور است.
 • حفظ حریم شخصی: برای بسیاری از ما رزومه‌ی کاری سندی محرمانه محسوب می‌شود که دوست نداریم در اختیار هر کسی باشد. ۳ سوت جابز در جهت حفظ حریم شخصی، تا زمانی که شما نخواهید اطلاعات شخصی شما را به کارفرما نشان نخواهد داد.

۳ سوت جابز نیز مانند بسیاری از استارتاپ‌های ایرانی، مسیر پر فراز و نشیبی را برای رسیدن به این جایگاه طی کرده است و امیدوار است بتواند در حوزه‌ی جذب و استخدام صحیح نیروی کار قدمی بزرگ بردارد.

۳سوت جابز، کوتاه‌ترین راه برای استخدام فوری

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

۳سوت جابز

سایت کاریابی