اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961116280185206

نگاهی کوتاه و مختصر به اقامتگاه ها و هتل های مشهد

نگاهی اجمالی به هتل های مشهد

کد: 13961116280185206

https://goo.gl/oKjsBd

، مشهد , (اخبار رسمی): در شهر مشهد بیش از 500 واحد اقامتی دارای مجوز وجود دارد. شما در وب‌سایت زواران می‌توانید لیست مفیدی از هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های ارزان و خوب مشهد را مشاهده کنید. تصاویر و امکانات مندرج در سایت می‌تواند شما را در انتخاب بهتر هتل کمک کند.

نگاهی اجمالی به هتلهای مشهد
رزرو هتل های مشهد

به هتل‌هایی که از نظر درجه کیفی در بالاترین حد خدمات، نسبت به هتل‌های مشابه با ستاره یکسان قرار دارند، هتل تاپ گفته می‌شود

هتل آپارتمان عالی و تاپ در مشهد

هتل آپارتمان نوعی مکان اقامتی اجاره‌ای است. همانند هتل، هتل آپارتمان نیز دارای سرویس است. به این معنا که اتاق‌ها در فواصل زمانی منظم (معمولاً روزانه) نظافت می‌شوند. تفاوت عمده‌ی هتل آپارتمان با هتل در وجود امکانات آشپزی در اتاق یا آپارتمان مورد اقامت است. هتل آپارتمان‌ها دارای واحد یا سوئیت‌های مستقلی هستند که همانند اتاق‌ها و سوئیت‌های یک هتل به مسافران اجاره داده می‌شوند. این واحدهای مستقل بصورت مبله و دارای امکانات استاندارد لازم برای خواب، نظافت، سرگرمی‌و آشپزی هستند.

شهر مشهد بیشترین هتل آپارتمان را در سطح کشور دارد. نهایت درجه کیفی هتل آپارتمان ممتاز سه ستاره است و به این واحد اقامتی از طرف سازمان گردشگری درجه بالاتری اعطا نمی‌‌شود. هتل آپارتمان‌های مشهد بیشتر در نزدیک حرم واقع شده‌اند؛ زیرا  تقاضا در این مناطق بیشتر است. در صورتی که واحد اقامتی از زیربنا و درجه کیفی کمتری برخوردار باشد به آن واحد اقامتی مهمانپذیر گفته می‌شود.

برای انتخاب هتل آپارتمان عالی در مشهد باید نگاهی به لیست هتل آپارتمان‌های ممتاز سه ستاره این شهر بیندازیم.

هتل آپارتمان امام رضا 2

با توجه به قدمت خیابان امام رضا(ع) مشهد و وجود بازار‌های مختلف تقاضا برای اقامت در این خیابان برای مسافرین مشهد بیشتر است. از این رو هتل آپارتمان‌های زیادی در این خیابان تاسیس شده است. یکی از نقاط نزدیک به حرم و نزدیک به بازار رضا مشهد خیابان امام رضا 2 است. ازین رو تقاضا برای رزرو هتل در این خیابان بیشتر است.

هتل‌های یک ستاره مشهد

بعد از هتل آپارتمان مشهد نوبت به هتل‌های یک ستاره می‌رسد. هتل‌های یک ستاره از نظر زیربنا کوچک‌تر از هتل‌های دوستاره و بالاتر هستند و از نظر امکانات رفاهی برای یک اقامت ارزان تفاوت چندانی ندارند، از این رو اکثر مسافران برای صرفه جویی در هزینه‌ها هتل‌های یک ستاره مشهد را انتخاب می‌کنند.

در صفحه ابتدای سایت رزرو هتل‌های مشهد زواران لیست قیمت هتل‌ها بالاخص هتل‌های یک ستاره مشهد آمده است.

هتل دو ستاره تاپ مشهد

با اندکی افزایش قیمت و حتی با قیمت برابر می‌توانید سراغ هتل‌های دو ستاره مشهد بروید. این هتل‌ها از نظر متراژ زیربنای بیشتری نسبت به هتل‌های یک ستاره دارند و معمولا از لابی شیک‌تر و اتاق‌های بزرگتری برخوردارند. در تعدادی از هتل‌های دوستاره مشهد غذا به صورت بوفه ارائه می‌شود. هتل کوثر مشهد از هتل‌های دوستاره خوب و نزدیک حرم است.

هتل‌های 3 ستاره تاپ مشهد

در ادامه با افزایش هزینه سراغ هتل‌های سه ستاره مشهد می‌رویم. در برخی هتل‌های سه ستاره مشهد استخر و امکانات ورزشی مشاهده می‌شود. به طبع لابی و رستوران هتل بزرگ‌تر از هتل‌های دو ستاره است. وعده‌های غذایی مخصوصا صبحانه در هتل‌های سه ستاره مشهد به صورت بوفه ارائه می‌شود.

هتل تاپ یعنی چه

به هتل‌هایی که از نظر درجه کیفی در بالاترین حد خدمات، نسبت به هتل‌های مشابه با ستاره یکسان قرار دارند، هتل تاپ گفته می‌شود. به طور مثال هتل 2 ستاره‌ای که از نظر خدمات و امکانات رفاهی در حد هتل سه ستاره است؛ اما به خاطر پاره‌ای از کمبود‌ها مانند زیربنا یا خدمات خاص نمی‌تواند درجه سه ستاره را دریافت کند. تاپ دوستاره (یا بعضا در حد سه ستاره) نامیده می‌شود. نوع نگاه مدیریتی و راهبردی در هتل‌های تاپ پیشرفت محور و مشتری مداری است. از این رو در این هتل‌ها نگران کمبود‌ها نباشید چون نگرش حاکم بر هتل در جهت رفع نیاز‌های شما خواهد بود.

لیست هتل‌های مشهد

بنابر ادعایی در شهر مشهد بیش از 500 واحد اقامتی دارای مجوز وجود دارد. شما در وبسایت زواران می‌توانید لیست مفیدی از هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های ارزان و خوب مشهد مشاهده کنید. تصاویر و امکانات مندرج در سایت می‌تواند شما را در انتخاب بهتر هتل کمک کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رزرواسیون هتل های مشهد زواران

گروه گردشگری زواران با هدف رفاه و آسایش مسافرین مشهد مقدس و زائرین محترم امام هشتم(ع) وب سایت رزرواسیون هتل‌ها و اقامتگاه‌های مشهد مقدس را راه‌اندازی کرد و توانست در ابتدای سال 94 موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی