اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961116280478331

خدمتی نوین از شرکت خدماتی نظافتی یکتا

پاکینو اپلیکیشن درخواست نیروی نظافتی آنلاین

کد: 13961116280478331

https://goo.gl/WEsQ9L

، تهران , (اخبار رسمی): مدیران این شرکت برای رفاه و دسترسی آسان تر و با توجه به پیشرفت‌های اپلیکشن‌های مکان‌یاب که امروزه در میان هموطنان عزیز مورد استقبال خوبی قرار گرفته شده است، تصمیم به طراحی و اجرای اپلیکشن آنلاین رزرو نیرو خدماتی به نام پاکیو گرفته‌اند.

پاکینو اپلیکیشن درخواست نیروی نظافتی آنلاین
پاکینو اپلیکیشن درخواست نیروی نظافتی آنلاین

شرکت خدماتی نظافتی یکتا در تاریخ ۱۳۹۲/۰۴/۱۶ در اداره ثبت شرکت‌های تهران با شماره ثبت ۴۳۹۸۱۸ جهت انجام نیازهای هموطنان برای نظافت منازل  و محل کار، راه پله و انجام امور خدماتی به ثبت رسید. مدیران شرکت را مدیران خوش نام و برجسته شرکت‌های خدماتی و دارای سوابق متعدد در امور شرکت خدماتی‌، اقدام به تاسیس این شرکت کرده‌اند.

شرکت خدماتی نظافتی یکتا که دارای ۵ سال سابقه درخشان در حوزه خدمات نظافتی است به لطف خداوند منان و حمایت مشتریان عزیز توانسته است اعتماد ۲۰ هزار هموطن عزیز از قشر‌های مختلف جامعه فوتبالیست‌ها، هنرمندان، اتباع خارجی و کارمندان عزیز و … را طی این ۵ سال به دست آورد.

مدیران این شرکت برای رفاه و دسترسی آسان‌تر و با توجه به پیشرفت‌های اپلیکشن‌های مکان یاب که امروزه در میان هموطنان عزیز مورد استقبال خوبی قرار گرفته شده تصمیم به طراحی و اجرای اپلیکشن آنلاین رزرو نیرو خدماتی به نام پاکینو گرفته‌اند.

معرفی اپلیکشن  پاکینو 

پاکینو اپلیکشنی از دسته اپلیکشن‌های مکان یاب است که کاربران می‌توانند نوع کار(نظافت منزل، نظافت محل کار، راه پله و …) ، محل مورد نظر، ساعت کاری و تعداد نیرو لازم خود را تنها با چند کلیک ساده مشخص کنند و در همان ساعت از تاریخ مشخص شده و به تعداد درخواستی که در اپلیکشن مشخص کردید نیرو متخصص در آن جا حضور پیدا می‌کنند. از مزایای این اپلیکشن می‌توان به سادگی و سهولت آن اشاره کرد و همچنین این اپلیکشن دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته است و کاربران هر زمان که بخواهند می‌توانند با پشتیبانی تماس حاصل کنند.

از دیگر ویژگی‌های این اپلیکشن این است که به محض آن که کاربران درخواست خود را ثبت کنند نیرو مورد نظر آن‌ها توسط شرکت انتخاب می‌شود که البته این موضوع به نفع کاربران عزیز است. بطور مثال برای پذیرایی یا دیوارشویی و یا نظافت راه پله هر کدام نیرو متخصص خود را می‌طلبد که شرکت بر اساس نوع درخواست کاربران محترم نیرو مورد نظر را انتخاب و برای شما اعزام می‌کند.

همان‌طور که در طی سال‌های فعالیت کار ما میزان رضایت‌مندی مشتریان برای شرکت حائز اهمیت بوده و از طریق برگه رضایت‌نامه این کار انجام می‌شد، امروز نیز در اپلیکشن پاکینو این امکان وجود دارد که به نیرو مورد نظر امتیاز داده شود و میزان رضایت مندی خود را به شرکت اعلام کنند.

در ضمن فعالیت این اپلیکشن فعلا فقط در تهران است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

یکتا

۱- نظافت منزل و محل کار ۲- پذیرایی مراسم و جشن ها ۳- نگهداری از کودک و سالمندان ۴- نظافت راه پله و برج ها ۵- بازسازی و گچ بری ۶- نما شویی، کفسابی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]