اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961116280538219

در راستای افزایش کیفیت پژوهش‌های دانشگاهی برگزار می‌شود:

رویدادهای آموزشی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران

کد: 13961116280538219

https://goo.gl/pnx7Kd

، تهران , (اخبار رسمی): کتابخانه مرکزی، مرکز اسناد و تأمین منابع علمی دانشگاه تهران، هر ماه در راستای تحقق اولین هدف برنامه سوم راهبردی دانشگاه تهران یک برنامه آموزشی با همکاری سازمان بین‌المللی دانشگاهیان برگزار می‌کند.

رویدادهای آموزشی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران
رویدادهای آموزشی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران

«نگارش و انتشار مقاله در ژورنال‌های برتر جهان» عنوان دوره‌ای است که در روز 10 اسفند 1396 در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد

«نگارش و انتشار مقاله در ژورنال‌های برتر جهان» عنوان دوره‌ای است که به دنبال درخواست کثیری از پژوهشگران دانشگاهی و در راستای ارتقاء کیفیت پژوهش‌های قابل انتشار در ژورنال‌های معتبر بین‌المللی در روز 10 اسفند 1396 در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. در این دوره، اصول تبدیل یک یافته علمی به یک گزارش معتبر و قابل انتشار در ژورنال‌های تراز اول، چگونگی تبادل اطلاعات با سردبیران و نکات کلیدی برای انتشار در این ژورنال‌ها به مشتاقان و محققان ارائه خواهد شد.

کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران به‌عنوان نماد پژوهشی دانشگاه‌های کشور با همراهی سازمان بین‌المللی دانشگاهیان در سال 1397 تنوع و کیفیت این دوره‌ها را افزون خواهد کرد.

نخستین برنامه در این چارچوب، روزهای 29 و 30 آذر 1396 با عنوان «کارگاه آموزشی مقاله‌نویسی ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی» برگزار شد. این برنامه، با استقبال چشمگیر دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های تهران روبه‌رو شد و دانشجویان با اصول تدوین مقاله علمی آشنا شدند.

دومین برنامه، در جهت توانمندسازی دانشجویان کارشناسی ارشد با عنوان «دوره آموزشی تدوین پایان‌نامه» روز 5 بهمن 1396 برگزار شد. در این برنامه که با استقبال بیشتر دانشجویان مواجه شده بود، چهار نفر از مدرسان برجسته در این زمینه، به تشریح شیوه نگارش و تدوین فصول مختلف پایان‌نامه پرداختند. سازمان بین‌المللی دانشگاهیان و کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران در راستای اهداف متعالی خود بخشی از هزینه‌های برگزاری این‌گونه کارگاه‌ها را تقبل می‌‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان بین المللی دانشگاهیان

نمایندگی سازمان بین المللی دانشگاهیان در ایران، با هدف ارائه تسهیلات علمی، اجتماعی و اقتصادی به دانشجویان و اعضای هیات علمی فعالیت می کند. این سازمان تحت حمایت یونسکو قرار داشته و در 130 کشور دنیا در حال فعالیت است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]