اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961118281037693

آیا می‌خواهید جهان به مکانی امن‌تر تبدیل شود؟ با پسوردهای خود آغاز کنید!

کد: 13961118281037693

https://goo.gl/2LxR1G

، تهران , (اخبار رسمی): این روزها پسوردها در همه جا دیده می‌شوند. تقریبا برای هر چیزی یک پسورد نیاز است از ورود به حساب شبکه‌های اجتماعی گرفته تا مراحل خرید یک کفش همه به پسورد نیاز دارند. طبیعی است که بدون وجود رمز عبور قادر به ورود حساب کاربری نخواهید بود.

آیا می‌خواهید جهان به مکانی امن‌تر تبدیل شود؟ با پسوردهای خود آغاز کنید!
آیا می‌خواهید جهان به مکانی امن‌تر تبدیل شود؟ با پسوردهای خود آغاز کنید!

به گزارش کسپرسکی؛ خیلی از ما تمایل داریم که از رمز عبورهای پیچیده و سخت برای حساب‌های خود استفاده کنیم. بی شک امنیت برای این دسته از افراد حائز اهمیت است؛ اما متاسفانه کمتر کسی قادر است کلمات پیچیده را به خاطر بسپارد و دچار مشکل نشود. بدیهی است که به خاطر سپردن رمز عبور password123 به مراتب خیلی راحت‌تر از Pa$$W0rdTh3G14nT123 است.

ما تعداد کمی‌ از افراد را در بررسی خود مورد پرسش و پاسخ قرار دادیم. از بین این افراد 63% از آن‌ها استفاده از کلمات پیچیده را برای حساب‌های بانکی خود، 42% از آن‌ها برای پرداخت‌های کیف پول الکترونیکی، 41% از آن‌ها برای خریدهای آنلاینی که حساب کاربری دارند، در نظر می‌گیرند.

با این حال 51 درصد از کاربران پذیرفته‌اند که رمزهای عبور خود را در جاهای نامناسبی ذخیره می‌کنند و 23 درصد از آن‌ها اعتراف کرده اند که رمزهای خود را بر روی کاغذ یادداشت می‌کنند.

کوتاه، مفید، اما قابل هک

بر اساس تحقیقات مختلف، 10 درصد از افرادی که مورد بررسی قرار گرفته‌اند، مجبور به استفاده از کلمات عبور تکراری برای حساب‌های کاربری مختلف خود شده‌اند که این استفاده‌ی مجدد باعث افزایش خطر واقعی اعتبار حساب آن‌ها می‌شود. احتمال به خطر افتادن حساب‌هایی که از رمز عبور تکراری استفاده می‌کنند، بسیار بیشتر از حساب‌های با رمز عبور یکتا و پیچیده است.

این بررسی همچنین نشان داد که 14 درصد از افرادی که مورد بررسی قرار گرفته‌اند در طی 12 ماه گذشته با تهدیدات گوناگون حساب‌های کاربری خود روبرو شده بودند.

سومین راه پیش رو

یک راه حل می‌تواند دو مشکل را حل کند: یک پسورد منیجر همانند پسورد منیجر کسپرسکی با استفاده از یک مدیریت رمز عبور می‌تواند به طور شگفت آوری این مشکل بزرگ را حل کند. شما تنها یک رمز عبور پیچیده انتخاب و ایجاد می‌کنید و از دیگر رمزهای عبور خود محافظت خواهید کرد. پسورد منیجر کسپرسکی تمام رمزهای عبور شما را ذخیره می‌کند و کلمات کلیدی مناسب را برای شما انتخاب می‌کند، تمام این کلمات در فضایی امن و رمزنگاری شده محفوظ خواهند ماند.

منبع: کسپرسکی آنلاین(ایدکو)

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان

شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان(ایدکو)؛ بعنوان صاحب امتیاز سایت کی بازار، نه تنها به عنوان یکی از سه نماینده برتر و بزرگ کسپرسکی و نخستین Platinum Partner کسپرسکی در حوزه محصولات شرکتی کسپرسکی در ایران فعالیت می کند

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]