اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961119281076679

جایزه لوکس هوآوی در جشنواره

"عیدِ دیدنی با هوآوی"، Huawei Mate 10 نسخه پورشه دیزاین

کد: 13961119281076679

https://goo.gl/S7S1bi

، تهران , (اخبار رسمی): گوشی پورشه دیزاین Huawei Mate 10 به دلیل طراحی خاص آن که از سوی شرکت صاحب نام PORSCHE DESIGN انجام شده در رده گوشی‌های بسیار گرانقیمت بازار جای می‌گیرد .

"عیدِ دیدنی با هوآوی"، Huawei Mate 10 نسخه پورشه دیزاین
عید دینی با هوآوی - نسخه پورشه دیزاین

گوشی Mate 10 شرکت هواوی با طراحی پورشه از زبان طراحی اختصاصی و لوکس خود برای ارائه ارزش های تکنولوژیک خود بهره گرفته است.

هوآوی با نزدیک به شدن به ایام عید نوروز جشنواره‌ای در بازار با عنوان "عیدِ دیدنی با هوآوی" ترتیب داده است که در این جشنواره علاوه بر اینکه به ازای خرید هر گوشی هوآوی یک هدیه بدون قرعه‌کشی در اختیار کاربران قرار می گیرد، همه خریداران گوشی‌های هواوی در قرعه کشی 77 دستگاه گوشی لوکس PORSCHE DESIGN Huawei Mate10 می‌توانند شرکت کنند.

گوشی پورشه دیزاین Huawei Mate 10 به دلیل طراحی خاص آن که از سوی شرکت صاحب نام PORSCHE DESIGN انجام شده در رده گوشی‌های بسیار گرانقیمت بازار جای می‌گیرد و هم اکنون برای 77 برنده خوش شانس این امکان وجود دارد که این گوشی خاص را طی جشنواره "عیدِ دیدنی با هوآوی" در اختیار آنها قرار گیرد.

شرکت PORSCHE DESIGN به عنوان هسته مرکزی طراحی محصولات شرکت خودروسازی پورشه یکی از برترین شرکت ها در حوزه طراحی محصولات لوکس در بازار دنیا محسوب می‌شود. این شرکت همکاری پر سابقه ای با شرکت هواوی در تولید گوشی های سری Mate این شرکت داشته است که آخرین نمونه این همکاری هم گوشی سری HUAWEI Mate 10 محسوب می‌شود. گوشی Mate 10 شرکت هواوی با طراحی پورشه از زبان طراحی اختصاصی و لوکس خود برای ارائه ارزش‌های تکنولوژیک خود بهره گرفته است.

PORSCHE DESIGN Mate 10 علاوه بر طراحی لوکس و بی رقیب، از قابلیت های تکنولوژیک و ویژگی‌های فنی پیشرویی چون هوش مصنوعی یا AI که کاربردهای مختلفی در بخش‌های مختلف گوشی دارد در کنار مانیتور FullView شش اینچی با 6 گیگابایت RAM و 256 گیگابایت حافظه داخلی بهره می‌برد. لازم به ذکر است که همراه با این گوشی هوشمند پیشرو و لوکس، تجهیزات جانبی کاملی هم در پکیج این مدل در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که از کیف چرم PORSCHE DESIGN تا هدفون‌های اختصاصی و برخی اقلام دیگر را شامل می‌شود.

برای شرکت در قرعه کشی های جشنواره "عیدِ دیدنی با هوآوی" کافی است به وب سایت:

www.huaweidi.com مراجعه و با وارد کردن اطلاعات گوشی خریداری شده در قرعه کشی 77 گوشی لوکس هوآوی شرکت کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]