کد: 13961120281297123

با هدف ارتقا و کیفیت پشتیبانی های ویژه برای مشتریان انجام شد:

ارتقا و بهینه سازی سایت طراحی سایت اسپیناس وب  

کد: 13961120281297123

https://goo.gl/57ktxX

، تهران ، (اخبار رسمی): باتوجه به درخواست‌های کاربران، وب سایت جدید طراحی سایت اسپیناس  از  بهمن ماه سال جاری به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت طراحی سایت اسپیناس وب  
لوگوی طراحی سایت اسپیناس

به گزارش روابط عمومی طراحی سایت اسپیناس ، وبسایت این شرکت فعال در طراحی سایت از تاریخ بهمن ماه سال جاری بروز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس www.sitedp.com در دسترس مشتریان و علاقه‌مندان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه وبسایت، بخش‌های پشتیبانی و بهینه‌سازی وب سایت ها به فهرست وبسایت اضافه و امکانات جدید  برای مخاطبان میسر شده است.
روابط عمومی طراحی سایت اسپیناس  با اعلام این خبر گفت: رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه و وب مسترهای وب سایت ها  و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی مد نظر است.

 او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهم‌ترین سیاست‌های شرکت برشمرد و افزود: پس این به روزرسانی به دنبال ارتقا دیگر قسمت‌ها برای کاربران  هستیم.

گفتنی است طراحی وب سایت این مجموعه همزمان با 22 بهمن، رونمایی شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اسپیناس

آژانس طراحی و خلاقیت اسپیناس هستیم! اعضای تیم اسپیناس وب متشکل از طراحان و برنامه نویسان کارکشته ای است که هر کدام از اعضای تیم از دانش آموختگان طراحی با سابقه طولانی هستند.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.