کد: 13961129283068376

5 نکته که باید پیش از خرید دوربین مداربسته بدانید

کد: 13961129283068376

https://goo.gl/AfM7tw

، تهران ، (اخبار رسمی): خرید دوربین مدار بسته و نکات مهم در انتخاب سیستم های نظارتی را بدانید. اگر قصد خرید دوربین مداربسته را دارید خواندن این مطلب می تواند کمک بزرگی برای شما باشد.

5 نکته که باید پیش از خرید دوربین مداربسته بدانید
دوربین مداربسته

1 - دوربین مداربسته دزد را نمی‌گیرد

قبل از هر چیز باید بدانید که دوربین مداربسته یک سیستم حفاظتی منفعل است. این یعنی نمی‌توانید از آن به عنوان ابزار برخورد استفاده کنید. اگر سارق وارد محل شما شد دوربین مداربسته به خودی خود نمی‌تواند هیچ کاری برای متوقف کردن او انجام دهد. دوربین مداربسته معمولا قبل (به صورت پیشگیری از وقوع جرم) و بعد از وقوع جرم (در صورت استفاده از تصاویر برای شناسایی مجرم) به کمک شما می‌آید؛ اما در طول وقوع جرم هیچ کارایی ندارد. در صورتی که به دنبال یک ابزار متوقف کننده هستید بهتر است از دزدگیر استفاده کنید. البته معمولا استفاده از ترکیبی از دوربین و دزدگیر بهترین تاثیر را در کاهش و توقف جرم دارد.

2 - خسیس نباشید

اگر واقعا می‌خواهید دوربین مداربسته نصب کنید، سعی کنید در انتخاب و نصب آن خسیس نباشید. توجه داشته باشید که دوربین مداربسته یک ابزار امنیتی است. اگر سیستم مداربسته موثری نصب نکنید تقریبا با نصب نکردن آن تفاوتی ندارد. در انتخاب نوع دوربین و مجری آن دقت کنید و سعی کنید پیش از نصب دقیقا نیاز خود را برای نصاب توضیح دهید تا بهترین سیستم مداربسته را نصب کند. تلاش نکنید دوربین‌های را بیش از حد کم کنید. در صورتی که پوشش بخشی از محوطه را از دست بدهید ممکن است تمام سیستم مداربسته شما بی اثر شود.

3 - پیش از خرید به روش‌های دیگر هم فکر کنید

قبل از خرید دوربین مداربسته به روش‌های دیگر هم فکر کنید. گاهی مشکل در ساختمان یا محیط کار شما با تعامل حل می‌شود. در صورتی که روشی کم هزینه‌تر پیدا کردید، سعی کنید با آن شروع کنید. در برخی موارد مشتری با یک مشاوره ساده می‌فهمد که از اول هم نیازی به نصب دوربین مداربسته نداشته است. به یاد داشته باشید که تقریبا هیچ کس دوربین مداربسته دسته دوم نمی‌خرد!

4 - آیا نصب دوربین مداربسته میتواند برای من دردسر قانونی ایجاد کند

اگر دوربین مداربسته را به صورت مخفی نصب نکرده باشید، احتمال این موضوع خیلی کم است. مراجع قانونی معمولا نگاه بسیار مثبتی در مورد سیستم‌های مداربسته دارند. البته در صورتی که در یک محیط مشاع مثل پارکینگ ساختمان اقدام به نصب دوربین کرده باشید باید رضایت اکثریت اعضای ساختمان را داشته باشید، اما در صورت عدم رضایت هم نهایتا این موضوع منجر به باز کردن سیستم می‌شود و پیگیری قضایی برای شما ایجاد نمی‌کند. در طول فعالیت طولانی در بازار دوربین مداربسته به خیلی خیلی ندرت مشتریانی داشتیم که به خاطر نصب دوربین مداربسته دچار مشکل شده باشند.

5 - دوربین مداربسته به نگهداری نیاز دارد

قبل از نصب دوربین مداربسته به یاد داشته باشید که سیستم مداربسته گرچه کم، اما به مراقبت نیاز دارد. باید سعی کنید حداقل به صورت هفتگی سیستم را چک کنید و از درست کار کردن آن اطمینان حاصل کنید. مراقبت هفتگی از سیستم مداربسته می‌تواند هزینه‌های نگهداری شما را نیز کاهش دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت تارتن دژ آریانا

ارائه اطلاعات دقیق و قابل اعتماد در رابطه با محصولات مداربسته

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.