کد: 13961204283927331

لاستیک میشلن 205/55R 16 گل Primacy 3 ساخت کشور آلمان

خرید لاستیک میشلن از تنها نمایندگی اصلی و عاملیت فروش مجاز در ایران

کد: 13961204283927331

https://goo.gl/LK9ZiU

، تهران، (اخبار رسمی): لاستیک به عنوان قلب دوم خودرو شناخته می شود. بررسی و انتخاب هوشمندانه لاستیک، تاثیر مستقیم در حفظ جان و مال هر راننده‌ای خواهد داشت.

خرید لاستیک میشلن از تنها نمایندگی اصلی و عاملیت فروش مجاز در ایران
خرید لاستیک میشلن از تنها نمایندگی اصلی و عاملیت فروش مجاز در ایران

یوزپلنگ به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری لاستیک میشلن در ایران، فروش لاستیک میشلن را با امکان بررسی و ثبت سفارش آنلاین فراهم کرده است

به نقل از سایت فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ به عنوان نماینده رسمی و عامل مجاز فروش لاستیک میشلن در ایران، لاستیک 205/55R 16 میشلن محصول کشور آلمان با تاریخی جدید و به تازگی در بازار ایران توزیع شده است.

میشلن به عنوان برندی جهانی و تراز اول در بین عموم مصرف کنندگان شناخته می‌شود. کارخانه تولیدی لاستیک میشلن با بیش از 100 سال سابقه درخشان در صنعت تایرسازی یکی از بزرگ‌ترین و توسعه یافته‌ترین تولیدکنندگان این عرصه است.

در حال حاضر این محصول برای عموم در دسترس بوده و تمامی کاربران ایرانی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت یوزپلنگ، محصول مورد نظر را بررسی و خرید کنند.
برای مشاهده توضیحات و مشخصات لاستیک 205/55R 16 میشلن به لینک زیر مراجعه کنید.

https://goo.gl/itVqwS

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ

هدف از تاسیس فروشگاه لاستیک یوزپلنگ ، رساندن با کیفیت ترین محصولات بدون دخالت واسطه به سریع ترین شکل ممکن و با تضمین بهترین قیمت به مصرف کننده است. یوزپلنگ عامل فروش لاستیک و نمایندگی رسمی ، واردکنندگان و تولیدکنندگان داخلی و خارجی در کشور است و به همین منظور غیر از فعالیت گسترده در بازار فیزیکی، با ارائه محصولات متنوع در فروشگاه اینترنتی فروش لاستیک یوزپلنگ ، نوعی دیگر از خدمت گذاری به مشتریان گرامی را عرضه میکنیم. یوزپلنگ به مقوله خودرو و تحولات گوناگون این صنعت پویا بی تفاوت نیست و بر آن شده که ضمن بررسی عمیق و علمی صنعت خودرو و بازار خرید و فروش کنونی کشور و همچنین تجارب مشابه خارجی، نیازها، محدودیت ها و فرصت های موجود را بررسی و به ایجاد و راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش لاستیک یوزپلنگ به عنوان مرکزی برای گردآوری، عرضه و تقاضای صنعت خودرو در ایران در زمینه های( فروش لاستیک و رینگ ، صوتی و تصویری ، ابزار خودرو ، قطعات یدکی و لوازم جانبی و...)بپردازیم.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.