اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961209284957693

مشکل آپدیت نشدن آنتی ویروس خود را چگونه رفع کنیم؟

کد: 13961209284957693

https://goo.gl/5QBD2y

، تهران , (اخبار رسمی): به‌خوبی می‌دانیم که نصب یک راهکار امنیتی قابل‌اعتماد و قوی یکی از اولین قدم‌های مهم امروز دیجیتال است. با این‌حال استفاده از یک راهکار امنیتی جزئیاتی دارد که نباید آن‌ها را نادیده گرفت و از آن‌ها چشم‌پوشی کرد. آپدیت نگاه‌داشتن آنتی‌ویروس نصب‌شده دقیقا به‌اندازه‌ی نصب اولیه‌ی آنتی‌ویروس مهم است.

مشکل آپدیت نشدن آنتی ویروس خود را چگونه رفع کنیم؟
مشکل آپدیت نشدن آنتی ویروس خود را چگونه رفع کنیم؟

به گزارش کسپرسکی-محصولات لابراتوار کسپرسکی به‌صورت خودکار اپدیت می‌شوند و نیازی به آپدیت دستی و روزانه نیست. اما گاهی اوقات ممکن است مسائلی پیش آید که به کمک شما نیاز باشد. ما در این مقاله قصد داریم تا به شما بگوییم این مشکلات را چگونه حل کنید.

درصورتی‌که پنجره‌ی راهکار امنیتی شما به رنگ قرمز دربیاید و هشدار امنیتی Database extremely out of date را به شما بدهد یا از اخطار license issueاستفاده کند بهتر است شما به‌صورت دستی راهکار امنیتی خود را آپدیت کنید. برای انجام این کار بر روی آیکون گوشه‌ی پایین سمت راست صفحه‌ی نمایش کلیک کنید و گزینه‌ی Update را انتخاب نمایید. اگر با انجام این کار رنگ قرمز به سبز تغییر نکرد و برنامه همچنان در حالت اخطار قرار داشت موارد زیر را طی کنید:

  1. تاریخ سیستم خود را بررسی کنید. ممکن است که تاریخ سیستم شما در گذشته یا در آینده به سر می‌برد. به‌هم‌ریختگی در تاریخ سیستم می‌تواند نرم‌افزار امنیتی شما را گیج و نتواند داده‌ها را با دیتابیس مقایسه کند و همه‌چیز را بر هم زند. به‌محض اینکه تاریخ سیستم شما به‌روز شد این مشکل نیز رفع خواهد شد.
  2. تنظیمات مناسب پروکسی خود را انجام دهید. برای انجام این کار، پنجره‌ی تنظیمات را بازکنید و بر روی Additional ،Network Settings و Proxy Server Settingsکلیک کنید.
  3. تنظیمات پروکسی مرورگر خود را به حالت پیش‌فرض تغییر دهید.
  4. ممکن است سیستم شما به یک ویروس، تروجان آلوده‌شده باشد و توسط آن‌ها دسترسی شما محدود و کنترل‌شده باشد. برای رفع این مشکل می‌توانید از ابزارهای حذف ویروس کسپرسکی استفاده کنید. کافی است که آن را دانلود و نصب کنید.
  5. اگر که از یک لپ‌تاپ استفاده می‌کنید، میزان مصرف باتری خود را چک کنید. به Settings بروید و گزینه‌ی Performance window را بزنید. درصورتی‌که تیک گزینه‌ی (‘Disable scheduled tasks while running on battery power’) خورده باشد آنتی‌ویروس شما نرم‌افزار را تا زمانی که اتصال برقرار شود، آپدیت نخواهد کرد.
  6. تنظیمات آپدیت خود را باز کنید و بررسی کنید که اکانت شما به چه شکل تعیین‌شده است. Settings را باز، Additional ،Update setting و User account Settings را انتخاب کنید. در این قسمت شما می‌توانید حساب کاربری مدیر را انتخاب کنید.

درصورتی‌که مشکلات شما با موارد زیر رفع نشد با بخش فنی شرکت ایدکو تماس گرفته و از یک متخصص فنی کمک بگیرید.

منبع: کسپرسکی آنلاین

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان

شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان(ایدکو)؛ بعنوان صاحب امتیاز سایت کی بازار، نه تنها به عنوان یکی از سه نماینده برتر و بزرگ کسپرسکی و نخستین Platinum Partner کسپرسکی در حوزه محصولات شرکتی کسپرسکی در ایران فعالیت می کند

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]