اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961209285090011

با خدمات دفتر مجازی "دفتر شما» تماس‌ها ۳ برابر می‌شود

کد: 13961209285090011

https://goo.gl/ZDb9bS

، تهران , (اخبار رسمی): محمد مهدوی. یکی از مشتریان خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما» است. محمد، جوانی ۳۰ ساله است که در سال ۹۴ به همراه یکی از دوستانش اقدام به راه‌اندازی کسب‌وکار در زمینه چاپ بسته‌بندی مواد غذایی کرد. از او خواستیم تجربه خود را از سرویس تلفن گویا دفتر شما با ما در میان بگذارد.

با خدمات دفتر مجازی دفترشما تماسهایمان ۳ برابر شد
با خدمات دفتر مجازی "دفتر شما» تماس‌ها ۳ برابر می‌شود

با شخصی‌سازی تنظیمات تلفن گویا، هر زمان تماس مشتری به خط من وصل شود و من قادر به پاسخگویی نباشم، اگر تماس را reject کنم، بدون اینکه تماس گیرنده متوجه شود، تماس به تلفن همراه همکارم وصل می‌شود»

محمد مهدوی. یکی از مشتریان خدمات دفتر کار مجازی دفترشما است. محمد، جوانی ۳۰ ساله است که در سال ۹۴ به همراه یکی از دوستانشان اقدام به راه‌اندازی کسب‌وکار در زمینه چاپ بسته‌بندی مواد غذایی کرد. از ایشان خواستیم تجربه خود را از سرویس تلفن گویا دفتر شما با ما در میان بگذارند:
ما در زمینه طراحی و تولید بسته‌بندی فست‌فود فعالیت می‌کنیم و حدود دو سال از عمر کسب‌وکار نوپای ما می‌گذرد. از تیرماه ۹۶ مشتری دفتر شما هستیم؛ یعنی الان حدود ۸ ماه است که از خدمات دفتر کار مجازی دفتر شما استفاده می‌کنیم.
علت اینکه تصمیم گرفتیم از سرویس تلفن گویا دفتر شما استفاده کنیم این بود که رقابت در کسب‌وکار ما خیلی زیاد است. خیلی از رقیبان ما سال‌هاست در این بازار کار می‌کنند و حتی از خود چاپخانه هم دارند؛ بنابراین، اگر یک مشتری جدید یک‌بار تماس بگیرد و بوق اشغال بشنود، منتظر نمی‌ماند که خط ما آزاد شود و بلافاصله شماره یکی از رقیبانمان را می‌گیرد. برای همین اشغال بودن خطوط برای ما مساوی بود با از دست دادن مشتری.
 

چگونه راهکار دفتر کار مجازی «دفتر شما» فروش بینابرند را سه برابر کرد؟
رقابت در کار ما به‌قدری زیاد است که مشتری با شنیدن صدای بوق اشغال، فوراً به سراغ رقیبمان می‌رود.
اولین بسته‌ای که خریدیم، بسته لایت تلفن گویا بود. البته ابتدا خیلی تردید داشتم و چون از طریق تبلیغات با خدمات دفتر کار مجازی دفتر شما آشنا شده بودم، کسی را نمی‌شناختم از این سرویس استفاده کرده باشد تا بتوانم از تجربه‌اش استفاده کنم. برای همین، پیش از تصمیم‌گیری قطعی، نخست بسته تلفن گویا رایگان را امتحان کردیم.

هنگام ثبت‌نام تلفن گویا رایگان، اولین چیزی که توجه ما را جلب کرد، ثبت‌نام و خرید راحت و بی‌دردسر بود. فکر نمی‌کنم ۵ دقیقه هم‌ زمان برد. پس از ثبت‌نام در بسته تلفن گویا رایگان، وارد پنل کاربری که شدم، از تنظیمات گوناگونی که می‌توانستم روی بسته‌ام انجام دهم حیرت کردم.
حدود یک ساعت با همکارم پورتال آنلاین را زیر و رو کردیم. پیام خوشامدگویی‌مان را تعریف کردیم و برای آزمایش سرویس، خودمان با شماره مجازی‌ای که به‌صورت رایگان در اختیارمان قرارگرفته بود تماس گرفتیم و از دوستانمان هم خواستیم چند باز تماس بگیرند. وقتی از کیفیت سرویس تلفن گویا دفتر شما مطمئن شدیم، با بسته لایت ۳۰۰ دقیقه در ماه شروع کردیم.
در تنظیمات سرویس تلفن گویا می‌توانید پیام خوشامدگویی خود را تعریف کنید. همچنین سه روش برای اجرای پیغام خوشامدگویی دارید:

۱. اجرا به‌صورت کامپیوتری

۲. ضبط توسط اپراتورها

۳. آپلود فایل صوتی ضبط‌شده توسط خودتان

دفتر کار ما در میدان انقلاب تهران است و چون شماره تلفن دفتر کارمان دست مشتری‌هایمان است، نمی‌خواستیم شماره تلفنمان را تغییر دهیم؛ بنابراین همان شماره تلفن را بر روی شماره تلفن مجازی‌ای که بر روی بسته تلفن گویا انتخاب کرده بودیم، دایورت کردیم؛ بنابراین مشتری‌های قدیمی و جدیدمان برای تماس و سفارش به ما، به همان شماره قدیمی‌مان زنگ می‌زنند و به سرویس تلفن گویا وصل می‌شوند.
در ابتدا برای جذب مشتری کلی تبلیغات انجام می‌دادیم. برای طراحی بسته‌بندی‌ها و پاسخگویی به تماس‌ها نیز فقط یک گرافیست استخدام کرده بودیم. بااینکه بسته تلفن گویا لایت ۳۰۰ دقیقه در ماه بود، ما تماس‌هایمان حدود ۲۰۰ دقیقه در ماه می‌شد، یعنی حتی ۱۰۰ دقیقه باقیمانده از بسته‌مان سوخت می‌شد.


چند ماه پس از راه‌اندازی سرویس تلفن گویا همه چیز عالی شد
اما بعد از چند ماه، تعداد تماس‌ها بیشتر و بیشتر شد. به‌طوری‌که دیگر دست از تبلیغات برداشتیم، چون امکان پذیرش سفارش آن تعداد مشتری را نداشتیم. با افزایش تماس‌هایمان، دیگر ۳۰۰ دقیقه در ماه برایمان کم بود بسته تلفن گویا خود را به استاندارد ارتقا دادیم؛ اما همچنان تماس‌هایمان رو به افزایش است. به همین دلیل تصمیم گرفته‌ایم در دوره بعد بسته خود را به بسته سازمانی ارتقا دهیم. در ضمن، اکنون یک نفر به‌صورت تمام‌وقت کار طراحی انجام می‌دهد و یک نفر هم کار پاسخگویی به تماس‌ها را.

نکته جالب این است که با اینکه با خرید سرویس تلفن گویا تعداد تماس‌هایمان ۳-۲ برابر شده، اما تماس‌هایمان سروسامان یافته و تلفن شرکت هیچ‌وقت اشغال نیست. چون سرویس تلفن گویا خود را به‌گونه‌ای تنظیم کرده‌ایم که در صورت ورود تماس‌های هم‌زمان، یکی از تماس‌ها به خط تلفن همراهم وصل شود؛ بنابراین تماس هیچ‌یک از مشتریان از دست نمی‌رود.


امکان زمان‌بندی تلفن گویا خیلی به کارمان آمد!
از طرف دیگر، کسب‌وکار ما به نحوی است که تماس مشتریانمان تنها به ساعات اداری محدود نمی‌شود و در همه ساعات شبانه‌روز تماس داریم. مثلاً ممکن است حتی ساعت ۱۰ شب که در دفتر شرکت نیستیم، مشتری با ما تماس بگیرد. بازهم تنظیمات تلفن گویا کمک زیادی به ما کرد.

روی پورتال آنلاین دفتر شما، سرویس خود را برای ساعات مختلف شبانه‌روز زمانبدی کرده‌ایم؛ مثلا در ساعت کاری تلفن‌ها به خط شرکت دایورت می‌شود؛ و در سایر ساعات به تلفن همراه خودم؛ اما چون ممکن است در بعضی از ساعات نتوانم تماس مشتریان را پاسخ دهم، شماره تلفن همراه همکارم را نیز به تنظیمات اضافه کرده‌ام؛ بنابراین طبق تنظیمات و شخصی‌سازی پورتال، هر زمان تماس مشتری به خط من وصل شود و من نتوانم تماس را پاسخ دهم، اگر تماس را reject کنم، بدون اینکه تماس‌گیرنده متوجه شود، تماس به تلفن همراه همکارم وصل می‌شود.
یکی دیگر از مزایای خدمات دفتر کار مجازی دفتر شما این است که هرلحظه از شبانه‌روز که بخواهم، می‌توانم آنلاین تنظیمات و زمان‌بندی خود را تغییر دهم و درست از آن لحظه تماس‌ها مطابق با تنظیمات جدید پاسخ داده می‌شود.

خدمات دفتر شما به ما کمک کرده تا کسب‌وکار خود را گسترش دهیم و اکنون در فکر این هستیم که با خرید دستگاه چاپ کسب‌وکار خود را بزرگ‌تر کنیم.

اگر نظر یا پرسشی درباره خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما» دارید، می‌توانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. همچنین می‌توانید با کارشناسان ما به شماره ۲۸۴۲۰۵-۰۲۱ تماس بگیرید.
برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت دفتر شما به آدرس https://daftareshoma.com سربزنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دفترشما

خدمات دفتر شما ریشه در زمینه دورکاری مرکز تماس و اپراتوری دارد. این موسسه اعتقاد دارد که دفتر کار و کلیه امور مربوطه می‌بایست به صورت دورکاری انجام شود و آمادگی خود را برای ارائه هرگونه خدمات دفتری اعلام می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]