کد: 13961213285667871

دوره آمادگی آزمون نظام مهندسی صلاحیت طراحی معماری

کد: 13961213285667871

https://goo.gl/zcUhzw

، تهران , (اخبار رسمی): داوطلبان با شرکت در این دوره جهت آزمون نظام‌مهندسی که اردیبهشت 97 برگزار می‌شود آمادگی کسب ‌می‌کنند.

دوره امادگی آزمون نظام مهندسی صلاحیت طراحی معماری
دوره آمادگی آزمون نظام مهندسی صلاحیت طراحی معماری

به گزارش موسسه سرا، این دوره برای متقاضیان آزمون ورود به حرفه پایه سه رشته معماری که حداقل سه سال از اخذ مدرک کارشناسی آن‌ها گذشته است مناسب است. دوره مذکور برای شرکت‌کنندگان رشته معماری صلاحیت طراحی برنامه‌ریزی شده است و در روزهای پنجشنبه صبح برگزار خواهد شد.

این دوره شامل آموزش ضوابط تئوری آزمون طراحی و 3 مرحله آزمون آزمایشی عملی است و جلسات کرکسیون توسط استاد برگزار می‌شود. استاد این دوره مهندس گواهی است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت www.omransara.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 22638713 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است

منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | علم و آموزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.