اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961221287416937

تعریف شما از خلاقیت چیست؟

جشنواره خلاقیت در نوروز 1397

کد: 13961221287416937

https://goo.gl/8wpfVs

، اصفهان , (اخبار رسمی): دانشجو کیت از گذشته الهام‌بخش خلاقیت بوده است. دیجی اسپارک بستر آموزش‌های رایگان و مورد تائید به‌عنوان مرجع معتبر مورد تائید مؤسسات علمی دانشگاه‌ها و استادان برجسته است. در هرماه بیش از 60 هزار کاربر از خدمات این سایت استفاده می‌کنند. کاربرانی که با اجرای این پروژه‌ها استعدادشان را نشان می‌دهند.

جشنواره خلاقیت در نوروز 1397
دانشجو کیت از گذشته الهام بخش خلاقیت بوده است و دیجی اسپارک بستر آموزش‌های رایگان DIY رباتیک

جشنواره خلاقیت در نوروز 1397

دانشجو کیت از سال 1360 باهدف ارتقاء خلاقیت و دانش نوجوانان و جوانان شروع به کارکرد. امروز بیش از صدها هزار نفر با کیت‌های دانشجو کیت خاطره دارند که علاوه بر استفاده مفید از زمان، خلاقیت ذهنی‌شان را پروش داده‌اند. پیرو این مهم تصمیم به برگزاری جشنواره خلاقیت نوروزی گرفته شد. بستر آموزش‌های رایگان دانشجو کیت بر وب‌سایت دیجی اسپارک قرار دارد. کلیه آموزش‌ها در این سایت به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند. همچنین کاربران هم به‌صورت رایگان می‌توانند از خدمات و پشتیبانی نویسندگان استفاده کنند.

شروع جشنواره خلاقیت نوروزی

جشنواره خلاقیت نوروزی از آخرین هفته اسفند 96 شروع می‌شود. کافی است کاربران با کالاهایی که از دانشجو کیت خریداری کرده‌اند، یک عکس بگیرند و در شبکه اجتماعی instagram با هشتگ #daneshjookit و #دانشجوکیت اشتراک‌گذاری کنند. همچنین امکان تگ کردن در عکس هم وجود دارد. کلیه کاربرانی که این کار را انجام دهند، پس از بررسی حساب کاربری‌شان در دانشجو کیت از بن تخفیف 10000 تومانی بهره‌مند خواهند شد. کاربران دقت داشته باشند که سؤالات در خصوص این طرح فقط از طریق فرم ارتباط با ما در انتهای همین صفحه پاسخ داده خواهند شد.

اجرا پروژه‌

در جشنواره خلاقیت نوروزی، چند پروژه مختلف تعریف می‌شوند. کاربران پس از مطالعه پروژه مربوطه، اقدام به اجرا و کدنویسی در خصوص آن می‌کنند. سپس از فرآیند طراحی پروژه فیلم‌برداری و مجدداً در شبکه اجتماعی instagram با هشتگ #daneshjookit و #دانشجوکیت اشتراک‌گذاری می‌کنند. در پایان این پروژه، کل موارد در یک فایل زیپ برای دانشجو کیت ارسال می‌شود. ارسال فایل زیپ هم از طریق فرم ارتباط با ما در سایت امکان‌پذیر است. به‌تمامی کاربرانی که اقدام به طراحی کرده باشند، حتی اگر پروژه مشکل داشته باشد، حداقل بن خرید 20000 تومانی تعلق می‌گیرد. سپس کلیه کاربرانی که پروژه‌ها را به‌درستی و کامل اجرا کرده‌اند، برای شرکت در مرحله رقابت دعوت می‌شود. در پایان به کاربرانی که هر 5 پروژه را به‌درستی و کامل اجرا کرده باشند، برند رزبری پای Raspberry pi هدیه داده می‌شود.

دیجی اسپارک به‌عنوان مرجع معتبر مورد تائید مؤسسات علمی دانشگاه‌ها و استادان برجسته است. در هرماه بیش از 60 هزار کاربر از خدمات این سایت استفاده می‌کنند. کاربرانی که با اجرای این پروژه‌ها استعدادشان را نشان می‌دهند، پس از پایان جشنواره می‌توانند در این بستر معتبر (سایت دیجی اسپارک) شروع به فعالیت کنند و گامی بسیار بزرگ در رشد دانش بومی کشور بردارند. ایجاد ارزش‌افزوده فکری و معنوی در متن آموزش‌های دیجی اسپارک نهفته است. کافی است نوجوانان و جوانان را به جای فعالیت‌های هجو به فعالیت هدفمند فکری مانند ساخت وسایل DIY الکترونیک و رباتیک ترغیب و تشویق کنیم.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانشجو کیت - Daneshjookit

دانشجو کیت پایگاه تخصصی الکترونیک و رباتیک است. در یک پایگاه تخصصی، علاوه بر عرضه کالاهای مختلف و حرفه‌ای، خدمات و مشاوره‌های تخصصی هم داده می‌شود. به این معنی که ارتباط دانشجو کیت با کاربران، قبل از خرید بوجود می‌آید و پس از خرید هم قطع نخواهد شد. از جمله ارزش‌هایی که در دانشجو کیت به کاربران عرضه می‌شود:

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کارآفرینی و استارتاپ | علم و آموزش