اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961222287638404

سقف کاذب چیست و چه مزایایی دارد؟

کد: 13961222287638404

https://goo.gl/2NukYd

، تهران , (اخبار رسمی): چنانچه به دنبال بازسازی منزل و تغییرات در دکوراسیون خانه هستید و به دنبال شرکت‌های فعال در زمینه فروش و اجرای سقف کاذب هستید به سایت 1 اشاره مراجعه کنید.

سقف کاذب چیست و چه مزایایی دارد؟
سقف کاذب چیست

خرید و فروش سقف کاذب در بازار مصالح ساختمانی به عوامل مختلفی مثل قیمت سقف کاذب و شرایط اَب و هوایی بستگی دارد

سقف کاذب که از جنس و متریال‌های مختلفی مانند گچ، چوب، پی‌وی‌سی و... تولید و ساخته می‌شود؛ نوعی از سقف است که پایین‌تر از سقف‌های اصلی ساختمان به کار می‌رود و توسط یک فریم مناسب به سقف اصلی و دیوارهای جانبی‌اش متصل می‌شود. البته با توجه به اینکه بار اصلی سازه بر روی سقف اصلی و دیوارهای کناری‌اش تحمل می‌شود لذا هیچ‌گونه بار و فشاری بر روی سقف کاذب اعمال نمی‌شود. سقف‌های کاذب در دو مدل ساده و طرح‌داد ساخته می‌شوند و مانند دیگر سطوح ساختمان مثل دیوار و کف از اهمیت بالایی نیز برخوردار هستند و به همین علت هم استفاده از آن‌ها در دکوراسیون داخلی بسیار اهمیت و کاربرد دارد. چراکه سقف کاذب از قابلیت نورپردازی، تنوع در طرح و همچنین انعطاف‌پذیری برخوردار است به همین جهت طراحان سقف کاذب قادرند تا با ایجاد اشکال زیبا و نور در سقف منازل باعث شوند تا چهره‌ای تازه و زیبا به دکوراسیون منازل شما بخشیده شود.


مزایا و دلایل استفاده از سقف کاذب
خریدوفروش سقف کاذب در بازار مصالح ساختمانی به عوامل مختلفی مثل قیمت سقف کاذب و شرایط اَب و هوایی بستگی دارد. البته که سقف‌های کاذب به نسبت سقف‌های معمولی سبک‌تر هستند و از قابلیت جابجایی و برداشت سقف نیز برخوردار هستند. از دیگر مزیت سقف کاذب می‌توان به اقتصادی بودن اَن اشاره کرد. ضمناً سقف‌های کاذب باعث بهبود عایق صوت شده و از اجرا و نصب آسانی هم برخوردار هستند. همچنین اگر اجرای سقف کاذب به‌صورت اصولی و صحیح انجام بگیرد باعث کاهش مصرف سوخت و انتقال حرارت نیز می‌شود.


انواع سقف کاذب
سقف کاذب رابیتس

این مدل سقف در دو طرح مسطح و برجسته تولید و ساخته می‌شود و یکی از کاربردی‌ترین نوع سقف کاذب به‌حساب میاَید. با توجه به اینکه در هنگام نصب این سقف کاذب بیشتر ملات‌ها به آن می‌چسبند لذا ترک برنمی‌دارد که از مزیت‌های این سقف به شمار می‌رود.


سقف کاذب گچی
این سقف که به تایل گچی هم معروف است بسیار سبک است و از قابلیت نصب آسانی هم برخوردار است. قیمت سقف کاذب گچی که به‌صورت تایل گچی 60*60 به فروش می‌رسد به جنس و طرحش که ساده باشد یا طرفدار بستگی دارد ولی به‌طورکلی دارای قیمت ارزان‌تری به نسبت دیگر سقف‌های کاذب موجود در بازار است. فروش سقف کاذب در انواع دیگری مانند سقف کاذب چوبی، سقف کاذب اَسمان مجازی، سقف کاذب طلقی یا پلکسی و... در بازار مصالح ساختمانی انجام می‌شود.


از سقف کاذب در چه فضایی می‌توان استفاده کرد؟
عوامل زیادی در خرید سقف کاذب و اجرای آن تأثیرگذار هستند. کاربری مکان و یا فضای موردنظر جهت اجرای سقف کاذب و یا اینکه مایلید تا به بالای سقف کاذب دسترسی داشته باشید و یا نورپردازی سقف کاذب به چه شکلی انجام شود و همچنین قسمت موردنظری که قرار است در اَن سقف کاذب کار شود رطوبت دارد یا خیر؟ همه و همه دلایلی هستند که می‌توانند در خرید انواع سقف کاذب دخیل باشند.
چنانچه به دنبال بازسازی منزل و تغییرات در دکوراسیون خانه هستید و به دنبال شرکت‌های فعال در زمینهٔ فروش و اجرای سقف کاذب هستید به سایت 1اشاره مراجعه کنید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایت 1اشاره

سایت نیازمندی های 1اشاره با هدف ایجاد سامانه ای جهت کسب و کار برای صاحبان مشاغل، صنایع و افراد مستقل که قصد تبلیغ محصولات و یا خدمات خود را از طریق فضای مجازی دارند ایجاد شده است. خدمات این وب سایت، در واقع برقراری ارتباطی سالم و بدون واسطه میان متقاضیان آگهی و عرضه کنندگان کالا و خدمات می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | دکوراسیون و منزل