اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970116290036816

چرا صدرنشینی در گوگل مهم است

کد: 13970116290036816

https://goo.gl/4eBaHd

، تهران , (اخبار رسمی): در سایت نیوسئو، آموزش سئو رایگان ارائه می‌شود تا افراد علاقه‌مند به این عرصه بتوانند دانش خود را در زمینه سئو لحظه به لحظه بهبود بخشند و از آن در کسب‌و‌کار اینترنتی خود استفاده کنند. این آموزش‌ها به چند حالت کتاب آموزش سئو، فیلم آموزش سئو و متون آموزش سئو ارائه شده است.

چرا صدرنشینی در گوگل مهم است
سایت نیوسئو بر بلندای آموزش سئو ایران

سئو چیست ؟

سئو به وب سایت‌ها کمک می کند تا از طریق کلید واژه‌ها و به طور متمرکز ترافیک و در واقع مشتری بیشتری برای وب‌سایت ایجاد شود. معمولا این کار از طریق رتبه بالای وب‌سایت یا برند در نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ، یاهو و… انجام می‌شود. 

در ذیل تاثیرات مستقیم و غیر مستقیم سئو سایت را بر روی توسعه کسب‌و‌کار بررسی شده است: (این نتایج براساس تحقیقاتی در کشور هند یعنی بزرگترین مرکز فناوری اطلاعات جهان، به دست آمده است) موجب افزایش و رشد سریع نفوذ اینترنت می‌شود.

طبق گزارش‌های اخیردر کتاب آموزش سئو سایت، تا سال 2020 هر سال حداقل 50 میلیون نفر به کاربران اینترنت در هند اضافه می‌شوند. این رشد دیگر فقط از طریق کاربران اینترنتی در دستکاپ‌ها ایجاد نمی‌شود، بلکه کاربران اینترنتی تلفن همراه قسمت اعظم آن را تشکیل خواهند داد. جوانان، جمعیت اصلی به شمار می‌روند که بیشترین رشد را دارند و از تجربه‌های جدید استقبال می‌کنند.

حدود سه چهارم کاربران آنلاین هندی، در گروه سنی 18 تا 35 قرار دارند. این نشان می‌دهد که در دهه های آتی، آنها مشتریان هدف شما خواهند بود. برای دسترسی به آنها، باید حضور آنلاین پررنگی داشته باشید و مهم نیست که محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهید، چیست.

به «جذب» مشتریان کمک می کند

در یک تحقیق آنلاین در سطح جهانی مشخص شد که وقتی صحبت از تعداد خریدارانی می‌شود که بطور آنلاین و از طریق موتور جستجو خرید می‌کنند، هند رتبه اول را کسب می‌کند. برخلاف رسانه‌ها یا رسانه اجتماعی سنتی که در آن باید به مخاطب هدف نزدیک شوید، ماهیت درونی سئو به دنبال مشتریانی می‌شود که آن‌ها در اینترنت شما را جستجو می‌کنند. اگر یک مشتری یک واژه جست‌و‌جوی خاص را در موتور جستجو تایپ کند و نام شما را در اولین نتایج ببیند، در واقع به او گفته شده که محصول یا خدمات شما به آنچه که جستجو کرده، بسیار مرتبط است.

موجب بازگشت بهتر سرمایه می‌شود

تبلیغات آنلاین یک صندوق پول است که باید به طور مداوم در آن پول بریزید تا مشتریان را به سمت خود جلب کنید. البته این برای یک استارت‌آپ ناخن خشک امکان پذیر نیست. تبلیغات شما فقط تا زمانی پخش می‌شود که شما پول خرج کنید. در مقابل، یک راهبرد سئو، ترافیک طبیعی ایجاد می‌کند و تا ماه‌ها پس از استفاده فعالانه، شما از مزایای آن بهره‌مند خواهید بود. سئو برای پیگیری نتایج از نظر ترافیک، رتبه‌بندی و مبادلات نیز مفید است. بنابراین، بازگشت سرمایه در سئو بیشتر از بازگشت سرمایه در سایر کانال‌های بازاریابی دیجیتالی است.البته می‌توانید با داشتن یک محتوای باکیفیت در سایت‌های دارای رنک بالا سفارش رپورتاژ آگهی دهید تا لینک‌ها برای همیشه در آن سایت‌ها باقی بماند و دیگر نگران حذف شدن بک لینک نباشید. 

برندسازی شما را تقویت می‌کند

سئو دیگر تنها راهبرد بازاریابی نیست؛ اکنون سئو یک قانون یکپارچه از راهبرد بازاریابی کلی یک شرکت به شمار می‌رود. وقتی گوگل، وب‌سایت استارت آپ شما را در بالای نتایج جستجو قرار می‌دهد، تأثیر خوبی روی مشتریان می‌گذارد. این امر موجب اعتمادسازی و اعتبار شما در بین مشتریان می‌شود. هرچه رتبه صفحات و محتوای شما بالاتر باشد، احتمال اینکه مشتریان روی محتوای شما کلیک کنند تا بیشتر درباره برند شما بدانند، بیشتر خواهد بود.

تقاضای آفلاین ایجاد می‌کند

یک نظرسنجی نشان داد که 85 درصد از مصرف‌کنندگان، از اینترنت برای یافتن کسب‌و‌کارهای محلی استفاده می‌کنند. تصور کنید که شما اخیرا یک بوتیک لباس باز کرده‌اید. فرض کنید یک صفحه اجتماعی یا یک وب‌سایت دارید (که اولین گام برای بازاریابی آنلاین به شمار می‌رود!) در این صورت سئو می‌تواند شما را به مشتریانی که چیزی درباره شما نمی‌دانند اما محصولات شما برای آن‌ها بسیار مناسب است، وصل کند. اگر شما از سئو استفاده نکنید، مشتریان آنلاین شما را پیدا نخواهند کرد و ترغیب نمی‌شوند که از فروشگاه شما دیدن کنند. صنعت تجارت الکترونیک هند، روی سئو به عنوان یکی از راهبردهای بازاریابی داخلی بسیار حساب می‌کند. سیمیلار وب یک شرکت اطلاعات ترافیکی است که اخیرا گزارشی منتشر کرده است. طبق این گزارش مشخص شد که امسال 36 درصد ترافیک از دستکتاپ، مربوط به ترافیک مستقیم فروش اینترنتی در هند بوده است. در حالی که ترافیک جستجوی عادی 30 درصد از بازدیدهای دسکتاپی این صنعت را تشکیل داده است.

موفقیت هر راهبرد سئو به نحوه اعمال آن بستگی دارد. سئو سایت به منابعی از لحاظ مالی، وقت و تلاش نیاز دارد؛ بنابراین هر استارت‌آپی که می‌خواهد از ان استفاده کند، باید بررسی کند که چه مقدار و به چه طریقی می‌تواند این منابع را در سئو سرمایه‌گذاری کند. به طور نمونه، برخی از سئوهای اولیه را می‌توان از طریق خود کارآفرینان و با یادگیری مراحل اولیه از طریق کارگاه‌های آموزشی و آموزشهای آنلاین انجام داد. سپس وقتی استارت‌آپ شما رشد کرد، باید یک راهبرد داشته باشید تا سئو را به عنوان یک روند مداوم و یکپارچه در بازاریابی و برندسازی خود جای دهید. در نهایت، مقدار سرمایه‌ای که می‌خواهد در سئو سرمایه‌گذاری کنید، فقط به بودجه محدود می‌شود و باید این موضوع را در نظر داشته باشید.

منبع" سایت آموزش سئو ایران - نیوسئو

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نیوسئو

سایت نیوسئو بر بلندای آموزش سئو ایران: http://www.newseo.ir/seo-learning/best-seo-website-in-iran

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی