اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970121290668449

درج اخبار و مقالات در سافت‌گزین

امکان درج اخبار و مقالات شرکت‌های نرم‌افزاری در مرجع تخصصی معرفی نرم‌افزار

کد: 13970121290668449

https://goo.gl/t4AkXZ

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت سافت گزین یکی از شرکت‌های فعال حوزه نرم افزار امکان درج اخبار و مقالات شرکت‌های حوزه نرم‌افزاری در سایت خود را فراهم کرده است.

امکان درج اخبار و مقالات شرکت های نرم افزاری در مرجع تخصصی معرفی نرم افزار
درج اخبار و مقالات در سافت گزین

انتخاب نرم افزار مناسب کاری دشوار و پیچیده است و گاها پس از بررسی‌های فراوان تردیدهایی وجود دارد. حتی گاهی پس از خرید نرم‌افزار متوجه می‌شویم انتخاب درستی انجام نشده است. امکانات نرم‌افزارهای ایرانی نیز، پراکنده هستند.

سافت گزین، با جمع آوری اطلاعات نرم افزارهای داخلی سعی کرده است، محیطی را فراهم آورد تا مطالعه، مقایسه، تصمیم گیری و انتخاب را برای خریداران راحت کند. سافت گزین، خود به تنهایی فروشنده نیست، صرفاً اطلاعات لازم برای انتخاب درست را در اختیار خریداران قرار می‌دهد.

در همین راستا و با توجه به بررسی نیازهای شرکت‌های نرم افزاری برای معرفی بهتر محصولات، امکان درج آخرین اخبار و مقالات در سافت گزین فراهم شده است.

شرکت‌های فعال در حوزه ارائه نرم‌افزار می‌توانند با عضویت رایگان در سافت گزین اطلاعات محصولات نرم افزاری خود را ثبت کنند و بعد از ثبت اطلاعات محصولات مالی، اداری و حسابداری خود می‌توانند جهت ارتباط مستقیم با قسمت فروش و کارشناسان مرتبط، اطلاعات تماس با لینک مستقیم وب سایت و شبکه‌های اجتماعی خود را ثبت کنند. پس از تکمیل شدن تمامی این مراحل امکان درج برترین اخبار و مقالات و درج رایگان اخبار برای شرکت فراهم می‌شود.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت سافت گزین و کانال تلگرام سافت گزین مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سافت گزین

مرجع تخصصی معرفی نرم افزارهای مالی اداری و حسابداری

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی