اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970122290790011

تخفیف ویژه تماس خروجی «دفتر شما» تا پایان فروردین ماه

کد: 13970122290790011

https://goo.gl/HHbKT6

، تهران , (اخبار رسمی): برای استفاده از تخفیف ویژه دفترشما برای تماس خروجی تنها تا پایان فروردین ماه فرصت دارید.

تخفیف ویژه تماس خروجی دفترشما تا پایان فروردین ماه
تخفیف ویژه تماس خروجی «دفتر شما» تا پایان فروردین ماه

تماس خروجی ، تماسی است که توسط اپراتور دورکار انجام می‌شود. برای استفاده از این سرویس نیازی نیست که مشترک سرویس تلفن گویا یا منشی مجازی باشید و مستقلا می‌توانید از امکان تماس خروجی استفاده کنید.

همچنین مشترکین تلفن‌گویا و منشی مجازی هم می‌توانند تماس خروجی را به صورت جداگانه به هر تعداد که می‌خواهید در کنار بسته اصلی خریداری کنند.

با کمک تماس خروجی می‌توانید امور کسب و کار خود را پیگیری کنید و با مشتریان تعامل بهتری داشته باشید. در واقع با خرید سرویس تماس خروجی دفتر شما، با هزینه کمتر انجام تماس‌ها و پیگیری‌های کسب و کار خود را به اپراتورهای باتجربه ما می سپارید.

بسته تماس خروجی را با توجه به مدت زمان مصرف در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توان آنلاین خریداری کرد. یکی از بهترین و پر کاربردترین موارد استفاده از تماس خروجی «هپی کال» است.

منظور از هپی کال چیست؟

برخی از کسب و کارها به قدری خود را درگیر گسترش بازار و جذب مشتریان جدید می‌کنند که از اصلی‌ترین سرمایه خود که همان مشتریان قدیمی و وفادارشان است بازمی‌مانند و یا فرصت و نیروی کافی برای این کار را ندارند.

یکی از مهمترین اقداماتی که به شرکت‌ها کمک می کند مشتریان قدیمی خود را حفظ کنند و به عبارتی وفاداری مشتریان خود را بالا ببرند، پیگیری آن‌ها و برقراری ارتباط با آن‌ها به مناسبت‌های گوناگون است. در عالم بازاریابی این تماس‌ها به اصطلاح هپی کال (happy call) نامیده می‌شوند.

با خرید بسته تماس خروجی می‌توان با مشتریان خود تماس گرفته و بازخورد محصول را از آن‌ها بگیرید.

چگونه بسته تماس خروجی خریداری کنیم؟

سرویس تماس خروجی دفتر شما نیز مانند دیگر سرویس‌ها در بسته‌های متنوعی عرضه می‌شود. بنابراین هر زمان که بخواهید، فارغ از دیگر سرویس‌هایی که خریداری کرده‌اید، یکی از بسته‌های تماس خروجی را انتخاب کنید. با انتخاب بسته، یک فرم باز می‌شود.

با انتخاب بسته دلخواه تماس خروجی ، به یک فرم هدایت می‌شوید.

پس از تکمیل فرم به درگاه بانک متصل می‌شوید. بعد از اینکه پرداخت را انجام دادید برای انجام هماهنگی‌های اولیه با واحد اپراتوری با شماره ۲۸۴۲۰ تماس بگیرید و یا به [email protected] ایمیل بزنید و درخواست تماس خروجی خود را با جزئیات به صورت موردی به اطلاع واحد اپراتوری برسانید. در زمان غیر پیک، تماس‌های خروجی تا 20 دقیقه بعد از درخواست انجام خواهد شد و در زمان‌های پیک تا 1 ساعت.

تخفیف ۱۵ درصدی برای تماس خروجی در مدت محدود

علاقه‌مندان تنها تا اول اردیبهشت‌ماه فرصت دارند که با کد تخفیف ۱۵ درصد eidi1397 یکی از بسته‌های تماس خروجی دفترشما را خریداری کنند.

مجموعه دفتر شما همواره به دنبال راه‌های جدیدی برای کاهش هزینه‌ها و افزایش رضایتمندی مشتریان است.

سرویس تماس خروجی نیز در راستای همین سیاست طراحی و اجرا شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دفترشما

خدمات دفتر شما ریشه در زمینه دورکاری مرکز تماس و اپراتوری دارد. این موسسه اعتقاد دارد که دفتر کار و کلیه امور مربوطه می‌بایست به صورت دورکاری انجام شود و آمادگی خود را برای ارائه هرگونه خدمات دفتری اعلام می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]