اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970124290908404

با واقعیت‌های رزرو هتل اَشنا شوید

کد: 13970124290908404

https://goo.gl/hvwAM7

، تهران , (اخبار رسمی): احتمالا خیلی‌ها از واقعیت‌های رزرو هتل بی اطلاع هستند. در این مقاله اطلاعاتی در خصوص واقعیت‌های رزرو هتل ارائه می‌شود.

با واقعیت های رزرو هتل اَشنا شوید
رزرو هتل در ایران

نداشتن اطلاعات در مورد کیفیت و تمیزی اتاقی که در هتل رزرو کرده‌اید، می‌تواند عصبی‌کننده باشد. افشاگری بزرگ؟ رو تختی‌ها، پتوها و لحاف‌ها به ندرت تمیز می‌شوند. کلیدهای برق هتل و کنترل‌های تلویزیون به عنوان کارخانه‌های تولید میکروب مشخص شده‌اند! خیلی موارد دیگر در مورد هتل‌ها وجود دارد که احتمالا از آن‌ها در رزرو هتل بی اطلاعید.

اجناس رایگان

در هر هتل وسایلی وجود دارد که به صورت استاندارد یک‌بار مصرف هستند، اما بعضی از هتل‌ها اهمیتی نمی‌دهند که این وسایل برای بیش از یک نفر در نظر گرفته نشده است. آن‌ها باز هم این وسایل را در اتاق قرار می‌دهند تا مهمان بعدی استفاده کند.

هزینه های مکان

یک اقامت عالی و مقرون به صرفه در یک هتل خوب در هاوایی به دست آورده‌اید، اما هنگامی که مراجعه به بخش پذیرش می‌کنید برای هزینه استفاده از استخر، اینترنت وای‌فای، سالن بدنسازی و هر چیز دیگری، هتل ۲۵ دلار اضافی برای هر شب درخواست می‌کند که درست نیست. تمامی هتل‌ها هزینه‌های اقامت و هزینه‌های مربوطه را باید به طور کامل در وب‌سایت‌ها و سایت‌های رزرو منتشر کنند.

ظروف آشپزخانه

حتی در یک مجتمع بسیار شیک، مستخدم تمام وقت شما، فنجان‌ها و لیوان‌ها را با ظروف ضدعفونی شده و تازه تهیه شده توسط آشپزخانه هتل، جایگزین نمی‌کند. آنچه که او انجام می‌دهد این است که: آن‌ها را بشویید تا علائم قابل رویت که این ظروف استفاده شده‌اند از بین برود. آن‌ها را ممکن است با یک پارچه یا شاید حتی حوله حمام استفاده شده که جایگزین قبلی شده و به همان اندازه جدید است، برق می‌اندازند.

انعام دهندگان

زمان مناسب برای انعام دادن بلافاصله پس از انجام خدمات است. کارکنان اغلب، کاری اضافه انجام می‌دهند تا چیز خاصی برای اقامت شما فراهم کنند – متصدی که بارهای شما را حمل می‌کند، دربانی که برای شما یک تاکسی می‌گیرد، کارمند راهنما و…

عملکرد سنسورهای حساس به دود

من اخیرا در یک هتل در هنگ کنگ اقامت داشتم  که زنگ هشدار آتش در حدود ساعت ۲ صبح شروع به آژیر کشیدن کرد، آژیرها، ماشین‌های آتش نشانی در خارج از هتل، کل منظره این بود. من در طبقه ۲۶ ساکن بودم، بنابراین همان کاری را انجام دادم که همه انجام می‌دهند و تمام تلاشم را کردم که صدا را نادیده بگیرم، چون راه رفتن به پایین از راه پله طولانی بود. هنگامی که در صبح روز بعد از پذیرش موضوع را پرسیدم، دریافتم یک فرد سیگاری، زنگ خطر آتش را فعال کرده است.

تهدیدات

اگر مشکلی داشته باشید، اکثر کارکنان هتل، حداکثر تلاش خود را برای حل مشکل می‌کنند. تهدید، خشم، ترس و از کوره در رفتن کار ساز نیست. کارکنان هتل نمی‌توانند عصبانی شوند، اما می‌توانند از عصبانیت نهان خود استفاده کنند و راه‌های زیادی برای انجام این کار دارند.

مزاحم نشوید

کارکنان هتل به این علامت احترام می‌گذارند. نور قرمز را فعال کنید یا علامت را به دستگیره اطاق خود آویزان کنید و فقط آن‌ها به یک دلیل قدرتمند نیاز دارند تا درب اتاق شما را بزنند. اگر به هر دلیلی شما مشکوک به امنیت هتل  هستید، این علامت کوچک می‌تواند به حفظ ایمنی وسایل شما کمک کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایت 1اشاره

سایت نیازمندی های 1اشاره با هدف ایجاد سامانه ای جهت کسب و کار برای صاحبان مشاغل، صنایع و افراد مستقل که قصد تبلیغ محصولات و یا خدمات خود را از طریق فضای مجازی دارند ایجاد شده است. خدمات این وب سایت، در واقع برقراری ارتباطی سالم و بدون واسطه میان متقاضیان آگهی و عرضه کنندگان کالا و خدمات می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی