اطلاعات تماس
  • 021886*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970209293318668

اولین همایش سال 1397 با موضوع «بورس، سرمایه گذاری و روش کسب درآمد»

کد: 13970209293318668

https://goo.gl/CFJU2U

، تهران , (اخبار رسمی): اولین همایش «بورس، سرمایه‌گذاری و روش کسب درآمد» با هدف «فرهنگ‌سازی و گسترش آگاهی سرمایه‌گذاران و علاقه مندان »، بیست و سوم اردیبهشت ماه 1397 در سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی‌و‌حرفه‌ای انقلاب اسلامی در تهران برگزار می‌شود.

اولین همایش سال 1397 با موضوع «بورس، سرمایه گذاری و روش کسب درآمد»
کارگاه آموزشی بورس، سرمایه گذاری و روش کسب درآمد

فرهنگ‌سازی سرمایه‌گذاری و افزایش ارتباط بین صنعت و دانشگاه با هدف تربیت نیروی‌کار حرفه‌ای از اولویت‌های کارگزاری ساوآفرین است

به گزارش دبیرخانه، همایش بورس و سرمایه‌گذاری به همت کارگزاری ساوآفرین و با هدف فرهنگ‌سازی و گسترش آگاهی سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان بورس برگزار خواهد شد.

رضا کشاورز حداد، دبیر این همایش، درباره ضرورت‌ها و دلایل برگزاری این همایش گفت: رشد و توسعه اقتصادی خواسته اساسی همه جوامع بشری است. این مهم از عوامل متعددی سرچشمه می‌گیرد که بی‌تردید یکی از آن‌ها سرمایه‌گذاری و فهم آن است. بنابراین آموزش اصول سرمایه‌گذاری می تواند کمک شایانی در رشد و توسعه اقتصادی کشورها داشته باشد.

کشاورزحداد در این زمینه افزود: «فرهنگ‌سازی سرمایه‌گذاری و افزایش ارتباط بین صنعت و دانشگاه با هدف تربیت نیروی کار حرفه‌ای از اولویت‌های کارگزاری ساوآفرین است که در همین راستا با همکاری دانشکده فنی‌و‌حرفه‌ای انقلاب اسلامی همایش فوق برگزار خواهد شد.»

موضوعات محوری همایش:

دبیر این همایش، موارد زیر را به عنوان برخی از موضوعات محوری این نشست تخصصی برشمرد:

  • آموزش نحوه ورود به بازار بورس، 
  • شیوه‌های سرمایه‌گذاری در بازارهای داخلی،
  • نحوه خرید و فروش آنلاین و مجازی اوراق بهادار و
  • آشنایی با مهمترین اطلاعات و ابزارهای مورد نیاز در خصوص سهام

سخنرانان اصلی همایش:

  • آقای مهدی لاری، مدیریت عامل کارگزاری ساوآفرین
  • آقای رضا کشاورزحداد، مدیریت آموزش و توسعه کارگزاری ساوآفرین

همایش بورس، سرمایه گذاری و روش کسب درآمد، در روز بیست و سوم اردیبهشت ماه 1397 در سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی و حرفه‌ای انقلاب اسلامی در تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به سایت www.savbroker.com مراجعه و یا با شماره تلفن 88682646 و 88691364 تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کارگزاری ساوآفرین

فراهم آوردن خدمات مالی مناسب برای مشتریان از طریق آموزش، مشاوره و حمایت از آنان در فرآیند سرمایه گذاری توجه به اهداف مشتریان به عنوان عضوی از خانواده ساوآفرین ارائه خدمات کارا و نوین در حوزه بازار سرمایه

اطلاعات تماس
  • 021886*****
[نمایش اطلاعات]