کد: 13970211293760011

تخفیف ویژه استارتاپ‌ها در نیمه شعبان را از دست ندهید!

کد: 13970211293760011

https://goo.gl/d2tKYQ

، تهران ، (اخبار رسمی): جمعی از استارتاپ‌ها در ایام نیمه شعبان به مشتریان خود تخفیف ویژه می‌دهند.

تخفیف ویژه استارتاپ‌ها در نیمه شعبان را از دست ندهید!
تخفیف ویژه استارتاپ‌ها در نیمه شعبان را از دست ندهید!

جمعی از استارتاپ‌ها در ایام نیمه شعبان به مشتریان خود تخفیف ویژه می‌دهند.

دفتر کار مجازی «دفتر شما»، سایت و اپلیکیشن خدمات خانگی و اداری «هومینو»، درگاه شخصی و کارت خوان مجازی «آیدی پی»، پلتفرم گفتگوی آنلاین «رایچت» و آژانس دیجیتال مارکتینگ «بینابرند» 5 استارتاپی هستند که به صورت مشترک به مشتریان تخفیف می‌دهند. در ادامه می‌توانید با خدمات این استارتاپ‌ها، میزان و مدت تخفیف آن‌ها آشنا شوید: 

دفترشما

«دفترشما» یک شرکت دانش‌بنیان است که خدمات دفتر کار مجازی (تلفن گویا، منشی مجازی) به مشتریان ارائه می‌کند و آن‌ها را از صرف هزینه و زمان زیاد بی نیاز می‌سازد.

دفتر کار مجازی دفترشما با عرضه خدمات ارتباطی مانند ارائه خط تلفن ثابت تهران، تلفن گویا، منشی مجازی، فکس اینترنتی راه‌اندازی کسب‌و‌کار را برای جوانان و استارتاپ‌ها ساده کرده است.

تخفیف ویژه:  ۱۸ تا ۲۷٪ تخفیف از 13 تا 15 اردیبهشت ماه

کد تخفیف: ghaem – برای تمام بسته‌های تلفن گویا و منشی مجازی

رایچت

چه روشی بهتر از اینکه بتوانید برای کمک به مشتریانتان به صورت مستقیم در وب‌سایت خود با آن‌ها گفتگو کنید؟ رایچت پلتفرم گفتگوی آنلاین، تحلیل و ارتباط با مشتریان است. با رایچت می‌توانید با مشتریان صحبت کنید، پشتیبانی کنید و از فروشتون لذت ببرید.

کد تخفیف: کد تخفیف 20 درصد ghaem  از 12 تا 15 اردیبهشت

هومینو

هومینو، سایت و اپلیکیشن خدمات خانگی و اداری است. مشتریان از طریق سایت و اپلیکیشن هومینو می‌توانند به راحتی به 8 گروه اصلی خدمات شامل نظافت و شستشو، پزشکی و مراقبت، تعمیرات و تاسیسات، آموزشی و فرهنگی، طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی، تشریفات و مجالس، نگهبانی و حراست دسترسی پیدا کنند و درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنند. هومینو در تهران و شهرستان‌ها با جمع‌آوری متخصصین مجرب دسترسی به خدمات مورد نیاز را تسهیل بخشیده است.

تخفیف ویژه: 10 درصد مازاد- از 12 تا 15 اردیبهشت

کد تخفیف: ghaem

آیدی پی

آیدی پی یک درگاه شخصی یا کارت‌خوان مجازی است که هر فرد حقیقی می‌تواند برای خود به صورت شخصی درگاه اینترنتی داشته باشد. آیدی پی شماره حساب، شماره کارت و شماره شبا شما را تبدیل به یک آی دی کوچک و انحصاری می‌کند. این لینک انحصاری را می‌توانید در اختیار هرکس که می‌خواهد پولی به شما واریز کند قرار دهید.

کد تخفیف: به هر شخصی که از طریق این لینک ثبت نام کند 100 امتیاز در جشنواره تراکنش طلایی آی ی پی در نیمه شعبان تعلق می‌گیرد.

بینابرند

آژانس دیجیتال مارکتینگ بینابرند، جمعی از متخصصین باتجربه و کارآزموده در حوزه‌های بازاریابی، برندینگ، روابط عمومی و تجارت الکترونیک است. بینابرند یکی از پیشگامان تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام است و توانسته با اجرای کمپین‌های خلاق، پروژه‌های موفقی برای برندها و کسب‌وکارهای ایرانی انجام دهد.

کد تخفیف: با زدن کد ghaem از 5  تا 20 درصد با توجه به نوع کسب و کار خود تخفیف بگیرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دفترشما

خدمات دفتر شما ریشه در زمینه دورکاری مرکز تماس و اپراتوری دارد. این موسسه اعتقاد دارد که دفتر کار و کلیه امور مربوطه می‌بایست به صورت دورکاری انجام شود و آمادگی خود را برای ارائه هرگونه خدمات دفتری اعلام می کند.

منتشر شده در سرویس های:

کارآفرینی و استارتاپ | حراج و تخفیف

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.