کد: 13970213294088527

فاستین پتن موسس تاور کرین پتن فرانسه و بنیانگذار نسل جدید جرثقیل برجی

جشن ۹۰ سالگی تاورکرین پتن در پاریس

کد: 13970213294088527

https://goo.gl/hdGjCD

، کرج , (اخبار رسمی): برند Potain که از معروف‌ترین برندهای تاور کرین (جرثقیل برجی) در دنیا است؛ 90 سال پیش توسط فاستین پتن تولید و به بازارهای جهانی عرضه شد. این برند در این سال‌ها الگوی بسیاری از تولیدکنندگان تاورکرین در جهان بوده است. تاورکرین سپهرکرین واردکننده انواع تاور کرین پتن فرانسه در ایران است.

جشن ۹۰ سالگی تاورکرین پتن در پاریس
جشن تولد 90 سالگی تاور کرین پتن در نمایشگاه Intermat پاریس

جشن 90 سالگی تاور کرین پتن در غرفه Manitowoc در نمایشگاه بین‌المللی Intermat 2018 پاریس برگزار شد. در این جشن 300 نفر از بازدیدکنندگان نمایشگاه شرکت داشته و در کنار کیک سالگرد تولد تاور کرین پتن و موسیقی زنده به شادی پرداختند.

Barry Pennypacker مدیرعامل شرکت سازنده تاور کرین پتن (Manitowoc) کیک را برش داد و تاکید کرد: «امروزه میراث موسس Potain ، فاستین پتن هنوز در فرهنگ این شرکت بسیار زنده نگه داشته شده است.»

وی افزود: «بیش از 9 دهه است که نام پتن با نام جرثقیل برجی مترادف شده است. امروزه بخش مهمی از موفقیت Manitowoc Cranes مدیون خالق و توسعه دهنده تاور کرین پتن است. Potain بر سه اصل ساده تاکید کرد که شامل: مشتری مداری، نوآوری و کارایی بود. وی تصدیق می‌کند هنگامی که این مقادیر را به مقوله اصلی سرعت و نوآوری Manitowoc مقایسه می‌کنم، فکر می‌کنم ما توانسته‌ایم با تمرکز بر نیازهای مشتریان یک میراث بزرگ ایجاد کنیم. وی ادامه داد امیدوارم این اصول در نوآوری‌های محصولات و خدمات نمایش داده شده در نمایشگاه Intermat پاریس 2018 مشهود باشد.

جشن تولد تاور کرین پتن در نمایشگاه Intermat پاریس

وی در انتها اعلام داشت با احترام به میراث Potain و جشن برجسته صنایع جرثقیل برجی که امروز است، موضوع سالگرد را "دستیابی به اصول سه گانه" قرار می‌دهم.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند در مورد چگونگی ساخت و تولید تاور کرین پتن مقاله تاریخچه تاور کرین پتن را مطالعه کنند.

نقش Manitowoc در تاور کرین پتن

کمپانی Manitowoc یک تولیدکننده چند صنعتی به شمار می‌رود. بدین معنی که تولیدکننده کالاهای سرمایه‌ای با نزدیک به 100 محصول بوده و در بخش‌های بسیاری مانند توزیع و پخش، خدمات یا تسهیلات اداری در 26 کشور جهان فعالیت دارد. این شرکت یکی از بزرگترین ارائه‌دهندگان تجهیزات حمل و نقل در جهان برای صنعت ساخت‌وساز است. مهمترین محصولات این شرکت شامل جرثقیل بتنی، جرثقیل برجی، جرثقیل تلسکوپی متحرک و جرثقیل (کامیون) بوم هستند.

Manitowoc همچنین یکی از نوآورترین و پیشروترین تولیدکنندگان تجهیزات غذایی تجاری در صنعت یخ، نوشیدنی، تهویه مطبوع، تهیه غذا و نیازهای آشپزی رستوران‌ها، فروشگاه‌های راحتی، هتل‌ها، خدمات بهداشتی و کاربردی است.

شرکت تاورکرین سپهرکرین نیز با واردات مستقیم تاورکرین از کشورهای اروپایی توانسته است به اجاره و فروش تاور کرین با کمترین قیمت بپردازد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تاورکرین سپهرکرین

شرکت تاور کرین سپهر کرین سالها پیش با هدف واردات تاور کرین پتن فرانسه به داخل کشور شروع بکار کرد. این مرکز مهمترین هدف خود را حذف واسطه‌ها در خرید و فروش تاور کرین میدانست. زیرا در این صورت قیمت تمام شده برای مشتریان اجاره کننده جرثقیل برجی بسیار کاهش می‌یافت.

منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان