اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970215294148775

رویداد طراحان مُد در تهران

برای اولین بار در ایران شاهد بزرگترین رویداد طراحان مُد خواهیم بود

کد: 13970215294148775

https://goo.gl/Dj8SqD

، تهران , (اخبار رسمی): برای اولین بار در ایران شاهد بزرگترین رویداد طراحان مُد هستیم. این رویداد 3 روزه از تاریخ 6 تا 8 تیر ماه در مرکز همایش‌های صدا و سیما در سالن تشریفات بین‌الملل صدا و سیما با حضور مدیران صنعت مُد، مجلات، چهره‌های سینمایی و هنری، اساتید صنعت مُد و طراحان لباس برگزار خواهد شد.

از پاریس و میلان تا تهران
پوستر رسمی رویداد طراحان مُد تهران

حضور در رویداد طراحان مُد تهران مسیری روشن در جهت معرفی طراحان و کمک به برندسازی آنها می‌شود. رویدادی با پوشش خبری گسترده، انعکاس در فضای مجازی و مصاحبه با طراحان عامل معرفی و توسعه کسب و کار است.

رضا آتش زبان دبیر این رویداد می‌گوید: گروه دیبا با هدف معرفی طراحان لباس، معرفی طرح‌ها با استانداردهای بین‌المللی و ارائه خدمات برندینگ و تبلیغاتی با الگوبرداری از هفته‌های مُد بین‌المللی اقدام به برگزاری اولین رویداد طراحان مُد و لباس تهران کرد. 

این رویدادها علاوه بر برپایی نمایشگاه و فروش مستقیم تمرکز اصلی‌اش بر معرفی طراحان مُد، طرح‌ها و سبک‌های هر فصل و البته ارائه خدمات ویژه برای برندسازی و تجاری‌سازی فعالان در این صنعت است.

آتش زبان می‌گوید: برندسازی مهم‌ترین اصل فراموش شده در صنعت مُد و پوشاک ایران است. در تمام جوامع توسعه‌یافته و دارای بازار قدرت‌مند شاهد برنامه‌های استراتژی و بلند مدت برندینگ، کمپین‌های تبلیغاتی  هستیم. متاسفانه در ایران مدیران همین که به تعدادی مشتری می‌رسند توهم برند شدن را دارند و هیچ برنامه بلندمدتی برای عقب راندن رقبا، توسعه کسب‌وکار و حفظ بازار خود ندارند.

اهمیت برندینگ در صنعت پوشاک به دلیل تشابه عمیق در سبک و طرح انکارناپذیر است. قیمت محصولات یک برند معروف می‌تواند تا 10 برابر بیشتر از سایر محصولات مشابه باشد.

رشد صنعت مُد در کشورهای کمتر توسعه یافته در 10 سال اخیر به شدت افزایش یافته است. از کشورهای همسایه مانند پاکستان و افغانستان گرفته تا بنگلادش، تایلند، تایوان، هندوستان و ... همگی دارای برنامه‌های مستمر معرفی طراحان، طرح‌ها، سبک‌ها، شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی و ... هستند که عوامل اصلی رشد و توسعه این صنعت هستند.

متاسفانه یکی دیگر از ایرادات مهم مدیریتی در صنعت مُد این است که بسیاری از برندهای شناخته شده نیز تصور می‌کنند نیازی به حضور در رویدادهای تخصصی ندارند در صورتی معروف‌ترین برندهای جهان مانن چانل، لویی ویتون، آرمانی، دیور و ... هم به طور مشخص برنامه‌های معرفی و رونمایی از کالکشن‌های فصلی را دارند.

این رویداد دو هدف مهم را دارد:

معرفی طراحان تازه کار به عرصه مُد 

معرفی طراحان و برندهای دارای سبک و سابقه در جهت توسعه و ایجاد ارزش و کشش بیشتر برند نزد مخاطبان

امروزه صنعت مُد در کشور بسیار رقابتی‌تر از گذشته شده است و برندسازی و جایگاه‌یابی در این صنعت عامل اصلی حفظ بازار و توسعه کسب‌وکار در این صنعت است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه دیبا (تبلغات و روابط عمومی)

گروه دیبا مشاور برند و برگزار کننده رویداد های تخصصی در صنعت مد می باشد. این مجموعه به عنوان مشاور برند، بازاریابی، استراتژی در توسعه صنعت مد به کارآفرینان و فعالان این صنعت خدمات خود را ارائه می نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]