اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970220295147969

صحبت‌های مدیر عامل آتیه‌سازان عرصه تجارت در راستای حمایت از اقتصاد ملی

محمدرضا مریوانی: آماده تزریق چندین هزار میلیارد سرمایه به چرخه اقتصاد هستیم

کد: 13970220295147969

https://goo.gl/WzRJFw

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت بازرگانی آتیه‌سازان عرصه تجارت در پی مصاحبه مدیر عامل مجموعه، آمادگی خود را جهت انجام سرمایه‌گذاری‌، مشارکت و حمایت از حوزه‌های ساخت‌وساز و ساختمان، صنایع و معادن، پزشکی و دارویی و گردشگری تا ارزش یک‌صد هزار میلیارد ریال اعلام کرد.

محمدرضا مریوانی : آماده سرمایه‌گذاری چند هزار میلیاردی در حوزه صنایع هستیم
پس از عهدشکنی آمریکا نسبت به برجام، آتیه‌سازان عرصه تجارت حمایت خود از تولید ملی را بیشتر از پیش کرد

محمدرضا مریوانی : تنها راه علاج وضعیت اقتصادی کشور، اعتماد و حمایت سرمایه‌گذاران داخلی از تولیدکنندگان، معادن، انبوه‌سازان و فعالان صنعت توریسم و گردشگری همچنین فراهم کردن نیاز چرخه فعالیتی آن‌ها است!

به گزارش اخبار رسمی از مصاحبه با محمدرضا مریوانی مدیرعامل مجموعه‌ی آتیه‌سازان عرصه تجارت با تأیید این خبر و اشاره به میزان توان این شرکت با توجه به پانزده هزار میلیارد ریال سرمایه واگذار شده‌ رسمی در اسفند ماه سال گذشته، حجم سرمایه‌گذاری بازرگانی قابل انجام در بازه‌ی پیش رو را حداقل یک‌صد هزار میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته در مجموعه‌ی آتیه‌سازان عرصه تجارت، برنامه‌ای در دست کار خواهیم داشت که درخواست‌های مستند و مشروحی که هر چه سریع‌تر برای ما ارسال شوند را تا حداکثر یک هفته کاری بررسی کنیم و بتوانیم پس از تأیید و انجام پروسه‌ عقد قرارداد، سرمایه‌ی مورد نیاز متقاضیان را ظرف ۱۰ روز کاری واگذار کنیم.

او با توضیح اهداف مجموعه از تزریق سرمایه در حوزه‌های مورد بحث اظهار داشت: با توجه به نوسان‌های گذشته و حال بازار و پیش‌بینی مقام معظم رهبری در رابطه با عهدشکنی دولت ایالات متحده آمریکا نسبت به توافق‌نامه برجام، آمادگی لازم را داشتیم و در جهت کاهش اثرات شوک اقتصادی ناشی از این موضوعات مسیر را برای فعالیت مجموعه و حمایت از بازار ترسیم کرده بودیم.

وی در ادامه صحبت‌های خویش افزود: با توجه به وضعیت فعلی، انتظار می‌رود که بخش ساخت‌وساز (پیش خرید  و پیش فروش ساختمان)، تولیدکنندگان، کارخانجات و معادن همچنین مراکز درمانی با کمبود و افزایش قیمت ملزومات، مواد اولیه و مایحتاج کار خود روبرو شوند که با پیش‌بینی این موضوع هدف خود را سرمایه‌گذاری بازرگانی در جهت افزایش رونق بازار داخلی همچون تولیدات، دارو، مسکن، و صنعت گردشگری و توریسم قرار داده و به حمایت از آن‌ها از طریقه‌های مشارکت، فروش یا بازاریابی محصولات و خدمات مربوط به متقاضیان بپردازیم.

محمدرضا مریوانی مسیر اصلی مصرف این سرمایه را تشریح کرد و ادامه داد: انجام این سرمایه‌گذاری و مشارکت بازرگانی به نفع شرکت‌های انبوه‌ساز باعث کاهش مشکلات مسکن در داخل کشور خواهد شد، همکاری با بخش صنایع و معادن دارای پتاسیل بالای داخلی، افزایش صادرات غیرنفتی کشور و کاهش وابستگی به نفت و میعانات گازی در اقتصاد ملی را در پی خواهد داشت و در نهایت رونق صنعت توریسم و گردشگری بسترساز جذب ارز به کشور می‌شود و امید داریم با برنامه‌های پیش‌رو، این مهم‌ها به تحقق بپیوندند و به طور کلی بتوانیم تا جای امکان باعث کاهش خروج سرمایه از کشور شویم.

وی بر جایگاه مهم بخش‌ها و حوزه‌های ذکر شده در جامعه امروز تأکید و تصریح کرد: در طول سالیان گذشته و به مرور زمان با رواج کالای کم‌کیفیت خارجی به دلیل قیمت پایین آن‌ها، شاهد بوده‌ایم که تولیدکنندگان داخلی به خاطر هزینه‌ی بالای تولید و دسترسی محدود به منابع مواد اولیه و سرمایه، بازار را از دست داده‌اند؛ متأسفانه این موضوع باعث وابستگی بازار به تولیدات، ارز  و مواد اولیه خارجی، شده است. این حقیقت نیز انکار نشدی است که مسأله‌ی ذکر شده، بی‌اعتمادی سرمایه‌گذاران داخلی به صنعت‌گران و تولیدکنندگان شده و اقتصاد ملی ما را بیمار کرده است اما، نباید از یاد برد که در وضعیت فعلی اقتصادی کشور، تنها راه علاج، اعتماد و حمایت از این رسته‌ی حاضر در چرخه‌ی اقتصاد داخلی است.

در ادامه محمدرضا مریوانی با اشاره به این که پل ارتباطی مجموعه‌ی آتیه‌سازان عرصه تجارت با دیگر نقاط کشور مشاوران و نمایندگان این شرکت خواهند بود افزود: با توجه به برنامه‌های آتی مجموعه مشتاق هستیم که به جذب و استخدام علاقه‌مندان در جهت گسترش دایره جغرافیایی فعالیت خود بپردازیم که البته می‌توانید اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع را در وب‌سایت شخصی بنده مطالعه بفرمائید.  

گفتنی است که متقاضیان و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می‌توانند به آدرس وب‌سایت Marivani.org مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آتیه‌سازان عرصه تجارت

شرکت آتیه‌سازان عرصه تجارت واقع در شهر تهران به مدیریت عامل محمدرضا مریوانی، در زمینه‌ی ارائه انواع خدمات بازرگانی من‌جمله پیش‌خرید و پیش‌فروش انواع تولیدات و خدمات و ...، انجام حق‌العمل کاری در زمینه‌های «فروش، معاوضه - بازاریابی»، فروش به صورت مدت‌دار نقدی انواع دارائی‌های شما و حتی «سرمایه‌گذاری و مشارکت» به صورت کاملاً توافقی فعال بوده و به خدمت‌دهی می‌پردازد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]