کد: 13970230296468853

محصول تازه گروه توسعه سیستم نابت رونمایی شد

نرم افزار ویدیو کنفرانس رقیب ایرانی و تازه نفس بازار نرم افزارهای آنلاین

کد: 13970230296468853

https://goo.gl/hiQzSJ

، تهران ، (اخبار رسمی): محصول تازه گروه توسعه سیستم نابت با نام «ناب استریم» در نمایشگاه فاینکس 2018 رونمایی و به بازار عرضه شد.

نرم افزار ویدیو کنفرانس رقیب ایرانی و تازه نفس بازار نرم افزار های آنلاین
نرم افزار ویدیو کنفرانس رقیب ایرانی و تازه نفس بازار نرم افزارهای آنلاین

در دنیای امروز به مدد پیشرفت روز افزون تکنولوژی، مرزهای مکانی کمرنگ شده است، نسل جدید فناوری اطلاعات و ارتباطات در قالب ویدیو کنفرانس این امکان را فراهم ساخته تا افراد در مکان‌ها و فواصل مختلف با سخت‌افزارهاو نرم‌افزارهای متفاوت و سرعت‌های گوناگون اینترنت بتوانند صوت، تصویر، عکس، اسناد، فایل و مدارک را به صورت همزمان و با کیفیت قابل قبول تبادل کنند،

برای اولین بار با تلاش و پشتکار جوانان ایرانی نرم افزار بومی ویدیو کنفرانس طراحی و تولید شد. این محصول که توسط گروه توسعه نابت تولید شده با نام «ناب استریم» در نمایشگاه فاینکس 2018 رونمایی و به بازار عرضه شده است.

گروه توسعه سیستم نابت در ابتدای سال 1395 با حمایت مدیران با تجربه و حضور تیم فنی کارآزموده تاسیس شد. خدمات و محصولات این شرکت در دو محور "توسعه محصولات نرم افزاری" و "راهکارهای سازمانی" ارائه می‌شود.

در حوزه راهکارهای سازمانی با بهره‌گیری از شبکه گسترده متخصصین در کنار هسته توانمند کارشناسان شرکت، فضایی جهت توسعه هماهنگ و متوازن سیستم‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات ایجاد شده است. تجربیات تیم "نابت" عمدتا در سازمان‌های هلدینگ و شرکت‌های چندلایه‌ای شکل گرفته است و مهارت تلفیق مفاهیم حاکمیت شرکتی، راهبری زیرمجموعه‌ها و نظارت سلسله مراتبی با راهکاری نرم افزاری از نقاط قوت این تیم است.

در حوزه محصولات نرم افزاری، گروه توسعه سیستم نابت طیف متنوعی از برنامه‌های کاربردی، از نرم‌افزارهای جامع سازمانی تا اپلیکیشن‌های موبایل را توسعه می‌دهد. وجود متخصصین تحلیل کسب و کار و آنالیز محصول در کنار نیروهای توانمند و خبره برنامه‌نویسی به ارائه محصولات متناسب با نیاز بازار هدف منجر می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت نابت

خدمات و محصولات گروه توسعه سیستم نابت در دو محور "توسعه محصولات نرم افزاری"​ و "راهکارهای سازمانی"​ ارائه می گردد. در حوزه محصولات نرم افزاری، گروه توسعه سیستم نابت طیف متنوعی از برنامه های کاربردی، از نرم افزارهای جامع سازمانی تا اپلیکیشن های موبایل را توسعه میدهد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.