اطلاعات تماس
  • 021*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970231296658864

نیلگام ارائه‌دهنده تخصصی خدمات گردشگری و مهاجرتی

«ایران آنکارا» برند خود را به نیلگام تغییر داد

کد: 13970231296658864

https://goo.gl/u79obP

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت ایران آنکارا که از یک دهه پیش فعالیت خود را با خدمات پیکاپ و وقت سفارت‌های کانادا، انگلستان و آمریکا آغاز کرد، با توجه به قوانین جدید مهاجرتی و هدف پوشش تمامی نیازهای مراجعین خود، تصمیم گرفت با بسط خدمات خود از این پس با برند نیلگام به فعالیت‌های مهاجرتی، اخذ ویزا و برگزاری تور ادامه دهد.

«ایران آنکارا» برند خود را به نیلگام تغییر داد
«ایران آنکارا» برند خود را به نیلگام تغییر داد

مجموعه نیلگام در حال حاضر با 130 کارمند تمام وقت با میانگین سالانه 20000 پیکاپ پاسپورت، 3000 وقت سفارت اخذ شده و  1000 ویزای موفق برای کشور کانادا و حوزه شنگن درصدد توسعه هرچه بیشتر خدمات خود است

اگر از علاقه‌مندان به سفر و یا از افرادی هستید که عضوی از خانواده‌تان مهاجرت کرده‌اند، پس به احتمال زیاد با نام «ایران آنکارا» آشنا هستید. شرکتی خوشنام و معتبر در امور مهاجرتی که از این پس با برند نیلگام و با خدماتی متنوع و گسترده‌تر همچون گذشته مسیری امن را برای سفر و مهاجرت شما و دیگر اعضا خانواده فراهم خواهد کرد.

شرکت ایران آنکارا که از یک دهه پیش فعالیت خود را با خدمات پیکاپ و وقت سفارت‌های کانادا، انگلستان و آمریکا آغاز کرد، با توجه به قوانین جدید مهاجرتی و البته پوشش تمامی نیازهای مراجعین خود، تصمیم گرفت با بسط خدمات خود و با تغییر برند به نیلگام به فعالیت خود ادامه دهد.

محمد امینی مؤسس و مدیر عامل ایران آنکارا با اشاره به این نکته که به دلیل سخت گیری‌های کشورهای توریستی و مهاجرپذیر، خدمات مهاجرتی و گردشگری طی چند سال گذشته با پیچیدگی‌ها و ظرائف بسیاری همراه شده‌اند، درباره دلایل تغییر برند شرکت از ایران-آنکارا به نیلگام تصریح کرد: با توجه به نیازهای مختلف متقاضیان محترم برای تکمیل پرونده، تصمیم بر آن شد تا با اضافه کردن خدمات تور، ویزا و تاسیس یک دارالترجمه اختصاصی، بتوانیم در کمترین زمان و بهترین شکل ممکن تأمین‌کننده تمامی نیازهای یک پرونده مهاجرتی و یا اقامتی باشیم. در واقع تمامی خدمات گذشته مجموعه ایران-آنکارا به همراه خدمات جدید، تحت عنوان هولدینگ نیلگام در دسترس مسافران خواهد بود.

هولدینگ نیلگام طی چند ماه گذشته با افزایش 100% نیروی انسانی خود در بخش‌های مختلف در تلاش بوده است با فراهم آوردن سازوکاری فنی و در عین حال آسان، هیچ دغدغه‌ای را برای مراجعین خود درخصوص روند پیشرفت کار باقی نگذارد. این در حالی است که مجموعه نیلگام در حال حاضر با نزدیک به 130 کارمند تمام وقت با میانگین سالانه 20000 پیکاپ پاسپورت، 3000 وقت سفارت اخذ شده و 1000 ویزای موفق برای کشور کانادا، خدمات جدیدی همچون افتتاح حساب بانکی در کشور پرتغال (حوزه شنگن) را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد.

هولدینگ نیلگام با لوگو و نشان تجاری جدید، با 3 زیر مجموعه نیلگام مهاجر، نیلگام سفر و دارالترجمه رسمی همچون گذشته خدماتی مانند پیکاپ، اخذ ویزا، وقت سفارت، برگزاری تورهای متنوع و رزرو هتل را در اختیار متقاضیان قرار خواهد داد.

مجموعه نیلگام مهاجر با بهره‌مندی از تیم اجرایی و حقوقی با تجربه در امر مهاجرت، خدمات اقامت کانادا، پرتغال و دومینیکا را شروع کرده و در آینده نزدیک با اضافه شدن چند کشور اروپایی دیگر شاهد گسترش این خدمات خواهد بود. ویزای سرمایه‌گذاری و کارآفرینی ایالت‌های کبک، نیوبرانزویک و منیتوبا، ویزای نیروی متخصص، خرید بیزینس استانی و خود اشتغالی فدرال همگی ویژه اقامت کانادا هستند. برای اخد اقامت کشور پرتغال نیز هولدینگ نیلگام با اخذ ویزای طلایی، ویزای کارآفرینان، صاحبان املاک و بازنشستگان و مستمری بگیران، مسیر مهاجرت را به این کشور تسهیل می‌کند. در مورد کشور دومینیکا نیز مجموعه نیلگام از طریق برنامه اقتصادی شهروندی اقدام به اخذ اقامت و پاسپورت برای متقاضیان مهاجرت این کشور می‌کند.

همچنین مجموعه نیلگام سفر نیز با سابقه‌ای طولانی و درخشان در امور مربوط به پیکاپ ویزا، وقت سفارت‌ها و اخذ ویزای کانادا، آمریکا، انگلیس، استرالیا و کشورهای حوزه شنگن آماده ارائه خدمات VIP است. خدمات پیکاپ برای کشور آمریکا از طریق 3 کشور ترکیه، امارات و ارمنستان انجام می‌گیرد. متقاضیان دریافت ویزای شنگن نیز می‌توانند با مراجعه به دفتر نیلگام سفر و تکمیل و تحویل مدارک، با خیالی آسوده مراحل اخذ ویزای شنگن خود را به ما بسپارند.

مجموعه نیلگام همچنین با برگزاری تورهایی لوکس و با کیفیت در مسیرهای متنوع علاوه بر پاسخ به نیاز مشتریان خود در مسیر اخذ اقامت و مهاجرت به کانادا و پرتغال، در صدد توسعه خدمات گردشگری و مهاجرتی خود نیز هست.

امینی در پایان با تاکید بر این نکته که در آینده نزدیک شاهد گسترش خدمات مهاجرتی مجموعه نیلگام خواهیم بود، اضافه کرد: شاید انتخاب نماینده‌ای رسمی و معتبر، کلید موفقیت در هر پرونده مهاجرتی و اقامتی باشد. کارگزاری که با بهره‌مندی از تجربه مناسب و ارتباطات گسترده برون مرزی، مسیر مهاجرت را برای متقاضیان محترم هموار سازد. مجموعه‌ای که بتواند با رویکردی مسئولانه و البته حرفه ای پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نیلگام

مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، استرالیا، اتریش، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و این بخش زمانی با همکاری شرکت سان اند سند دبی و در حال حاضر به طور مستقل در حال فعالیت است.

اطلاعات تماس
  • 021*****
[نمایش اطلاعات]