کد: 13970302297166094

آسیاتکی‌ها دوباره با تخفیف ویژه از دورانتاش لایسنس آنتی ویروس می‌گیرند

کد: 13970302297166094

https://goo.gl/ydX6q2

، تهران , (اخبار رسمی): مشترکان شرکت آسیاتک می‌توانند در طرح شرکت دورانتاش، آنتی ویروس معتبر جدید خریداری و یا لایسنس آنتی ویروس حال حاضر خود را تمدید کنند.

آسیاتکی ها دوباره با تخفیف ویژه از دورانتاش لایسنس آنتی ویروس میگیرند
آنتی ویروسهای بسیار سبک Webroot

هم اکنون شرکت دورانتاش این امکان را مجددآ برای همه مشتریان شرکت آسیاتک فراهم کرده تا با تخفیف ویژه اقدام به خرید آنتی ویروس جدید و یا تمدید لایسنس آنتی ویروس حال حاضر خود کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت دورانتاش؛ سال گذشته طی همکاری مشترک شرکتهای آسیاتک و دورانتاش،  همه مشترکان سرویسهای اینترنت پرسرعت آسیاتک می‌توانستند یک نسخه معتبر از سبکترین و کم حجم ترین آنتی ویروس دنیا را از شرکت دورانتاش دریافت کنند که قابلیت نصب و حفاظت از 3 کامپیوتر با سیستم عاملهای ویندوز XP, Vista, 7, 8, 10 و اپل مکینتاش را داشت.

هم اکنون شرکت دورانتاش این امکان را مجددآ برای همه مشتریان شرکت آسیاتک فراهم کرده تا با تخفیف ویژه اقدام به خرید آنتی ویروس جدید و یا تمدید لایسنس آنتی ویروس حال حاضر خود کنند.

مشترکان شرکت آسیاتک کافیست تا در زمان محدودی که در نظر گرفته شده به این لینک وارد شده و بالافاصله پس از پرداخت، لایسنس آنتی ویروس و راهنمای نصب آن را دریافت کنند.

لینک خرید و تمدید آنتی ویروس دورانتاش ویژه مشترکان آسیاتک http://asiatech.ddn.ir می باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی ، آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابر و از جمله با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است .مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.