کد: 13970306297776094

قطار ممنوعیت استفاده از کسپرسکی به ایستگاه لیتوانی رسید.

کسپرسکی در لیتوانی هم ممنوع شد

کد: 13970306297776094

https://goo.gl/QHLnx4

، تهران ، (اخبار رسمی): دولت لیتوانی نسبت به استفاده از آنتی ویروس‌های کسپرسکی بر روی سیستمهای دارای اطلاعات حساس هشدار داد.

کسپرسکی در لیتوانی هم ممنوع شد
ممنوعیت آنتی ویروس کسپرسکی

سرقت فایل‌های محرمانه NSA از نوت بوکی که مجهز به کسپرسکی بود و درز این فایل‌ها به گروه‌های تبهکار و خلافکار سایبری باعث شده این شرکت روسی متهم به سرقت اطلاعات مشتریانش و سوء استفاده از آنها شود

به گزارش روابط عمومی شرکت دورانتاش؛ پس از دولت‌های چین، آمریکا، انگلیس ، دولت لیتوانی هم نسبت به استفاده از آنتی‌ویروس‌های کسپرسکی هشدار داد.

همه کشورهای فوق نسبت به نصب آنتی ویروس‌های کسپرسکی بر روی سیستم‌های دارای اطلاعات حساس و محرمانه از جمله سیستم‌های دولتی، نظامی، صنایع، انرژی، نفتی، مالی و بانکی هشدار داده‌اند.

سرقت فایل‌های محرمانه سازمان امنیت ملی آمریکا از نوت‌بوکی که مجهز به آنتی ویروس کسپرسکی بود و درز این فایل‌ها به گروه‌های خلافکار سایبری باعث شده این شرکت روسی متهم به سرقت اطلاعات مشتریانش و سوء استفاده از آنها و یا بی‌توجهی نسبت به امنیت داده‌های مشتریانش شود.

از طرف دیگر شرکت کسپرسکی و مدیرعامل این شرکت متهم به ارتباط با دولت روسیه و سازمان‌های امنیتی و اطلاعاتی روسیه است.

شرکت دورانتاش بارها نسبت به ضعف آنتی ویروس های کسپرسکی در شناسایی تهدیدات پیچیده سایبری و رفتارهای ناسالم تجاری، تبلیغاتی و رسانه ای این شرکت روسی هشدار داده بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره سوابق شرکت کسپرسکی به وبلاگ خبری دیسنا مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی ، آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابر و از جمله با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است .مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.