کد: 13970308298228832

رویال کوئیز نرم‌افزاری آنلاین و آموزشی با سبک بازی‌های کارتی

کد: 13970308298228832

https://goo.gl/A8XB9Z

، تهران ، (اخبار رسمی): رویال کوئیز نرم‌افزاری آنلاین و آموزشی است که به سبک بازی‌های کارتی و پیشرفته در یادگیری نوشته شده است. همزمان با سرگرمی، می‌تواند سبب کمک به تقویت حافظه و افزایش اطلاعات علمی، تخصصی و اطلاعات عمومی کاربران شود.

رویال کوئیز نرم‌افزاری آنلاین و آموزشی با سبک بازی‌های کارتی
رویال کوئیز نرم‌افزاری آنلاین و آموزشی با سبک بازی‌های کارتی

رویال کوئیز، نرم‌افزاری آنلاین و آموزشی است که به سبک بازی‌های کارتی و پیشرفته نوشته شده و در یادگیری بسیار مهم است. در این بازی همزمان با سرگرمی، به تقویت حافظه و افزایش اطلاعات علمی، تخصصی و اطلاعات عمومی کاربران نیز کمک می‌شود.

مشوق اصلی کاربر در این بازی رقابت با کاربران دیگر، کسب عناوین مختلف، به رخ کشیدن توانمندی در موضوعات مختلف و  نهایتا کسب جوایز هفتگی، ماهانه و سالانه است.

برای این بازی بیش از 150 هزار سوال متنوع متنی و تصویری با موضوعات مختلفی مثل اطلاعات عمومی، ورزش، لوگو و سرگرمی، مذهبی، سینما، تاریخ، ریاضی و هوش، و ... طراحی شده که این خود می‌تواند گامی برای اشتغال‌زایی کاربران بازی نیز محسوب شود.

علاقه‌مندان جهت آشنایی با این بازی می‌توانند به لینک http://baziz.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

شرکت نابت

تولید کننده نرم افزارهای آموزشی وبازیهای رایانه ای یکی از رویکردهای شرکت، آموزش هوشمند کودکان بر پایه اصول روانشناسی و هدایت تحصیلی قرار گرفته است. از این رو استودیو بازیز زیر مجموعه نابت با بهره گیری از روانشناسان فعال و مشاوران آموزشی سایت مامیار محتوای سناریو های مختلف آموزشی را تدوین نموده و در حال تولید بازی های آ موزشی است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.