اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970402301776255

از سوی سیمیآروم

برگزاری وبینار رایگان با موضوع «سلامت روان در دوران بارداری و پس از زایمان»

کد: 13970402301776255

https://goo.gl/mywnFe

، تهران , (اخبار رسمی): سیمیآروم با هدف افزایش سطح سلامت روان مادران، به برگزاری وبینار تخصصی با موضوع «سلامت روان در دوران بارداری و پس از زایمان» توسط حمیدرضا رحمانیان، فوق تخصص روانپزشکی پرناتال (دوران بارداری و شیردهی) از انگلستان اقدام کرده است.

برگزاری وبینار رایگان با موضوع «سلامت روان در دوران بارداری و پس از زایمان»
برگزاری وبینار رایگان با موضوع «سلامت روان در دوران بارداری و پس از زایمان»

سیمیآروم با هدف افزایش سطح سلامت روان مادران، به برگزاری وبینار تخصصی با موضوع «سلامت روان در دوران بارداری و پس از زایمان» توسط آقای دکتر حمیدرضا رحمانیان اقدام کرده است

به گزارش روابط عمومی سیمیآروم، این وبینار برای اولین بار در ایران با هدف افزایش سطح سلامت روان مادران در دوران بارداری و شیردهی و بررسی راه‌های غلبه بر اضطراب، افسردگی، وسواس، اختلالات شخصیتی و سایر مسائل این دوران، در روز شنبه 16 تیر 97 ساعت 22 به وقت ایران توسط دکتر حمیدرضا رحمانیان، فوق تخصص روانپزشکی پرناتال (دوران بارداری و شیردهی) از انگلستان برگزار می‌شود.

زینب رئوفی افزود: تمامی ایرانیان سراسر دنیا با مراجعه به وب‌سایت سیمیآروم به نشانی Simiaroom.com می‌‌توانند در این وبینار به صورت رایگان ثبت‌نام کنند و در پایان سوالات خود را به طور مستقیم با دکتر رحمانیان در میان بگذارند.

رئوفی گفت: این مجموعه تاکنون وبینارهای دیگری با موضوعات «بی‌وفایی در زندگی زناشویی» با سخنرانی دکتر جعفر بوالهری، «اختلالات اضطرابی» با سخنرانی دکتر عباس رمضانی، «باهوش‌های تنبل» با سخنرانی دکتر مصطفی زارعان، «دلزدگی عاطفی پس از ازدواج» با سخنرانی دکتر مهرنوش اثباتی، «مهارت‌های حل مسأله در روابط بین فردی» با سخنرانی دکتر علی اصغر اصغرنژاد و «افسردگی نوجوان» با سخنرانی دکتر آسیه اناری برگزار کرده است که با استقبال خوبی از سوی هموطنان به‌ویژه ایرانیان خارج از کشور روبه‌رو شده است.

وی با اشاره به اهمیت موضوع روانشناسی و روانپزشکی دوران پرناتال گفت: وبینارهای رایگان سیمیآروم، فرصت بسیار مناسبی را در اختیار تمام ایرانیان سراسر دنیا قرار می‌دهد تا این افراد بتوانند بدون هیچ محدودیتی با برترین روانشناسانی که هم‌زبان و هم‌فرهنگ هستند در ارتباط باشند.

علاقه‌مندان برای شرکت در وبینار باید فرم ثبت‌نام در سایت سیمیآروم به نشانی Simiaroom.com را تکمیل کنند و سپس تمام اطلاعات لازم برای شرکت در وبینار برای آنها به آدرس ایمیل‌شان ارسال می‌شود.

مجموعه‌ی روانشناسی آنلاین سیمیآروم با هدف ارائه‌ی سرویس رواشناسی آنلاین با بهترین کیفیت برای ایرانیان سراسر دنیا شکل گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سیمیا

سیمیا نخستین شرکت خصوصی در ایران است که با هدف ارائه خدمات متناسب با نیازهای ایرانیان خارج از کشور شکل گرفته است. در سال 1391 تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاههای شریف و تهران که مشغول به تحصیل در خارج ایران بودند، با مشاهده نیازهای بسیاری از ایرانیان خارج از کشور، تصمیم گرفتند به ایران بازگردند و با راه اندازی مجموعه سیمیا به رفع نیازهای هموطنانی که در کشوری غیر از ایران زندگی میکنند بپردازند. این مجموعه تا کنون به بیش از 8000 نفر از هموطنان در خارج از ایران خدمت رسانی نموده است که تمامی خدمات با کسب درجه بالای رضایت از طرف مشتریان ارائه گردیده است. آدرس وبسایت: http://simiaservice.com

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان