اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970406302387042

در صدر نتایج گوگل قرار بگیرید

سئو چیست؟

کد: 13970406302387042

https://goo.gl/MiKX2m

، استهبان , (اخبار رسمی): سئو سایت یا بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو به معنای فریب و یا دستکاری موتور‌های جستجو با روش‌های غیر اخلاقی نیست. آن‌ها برای کمک کردن به بهبود رویت و ارتباط وب سایت‌ها در نتایج جستجوی طبیعی با هدف رسیدن به رتبه‌بندی بالا، ایجاد شده‌اند.

سئو چیست
سئو چیست

سئو سایت را می‌توان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغییر استراتژی یک وب سایت‌ دانست، این فرآیند به بیان مهمترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج جستجو، می‌پردازد

کلمه سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها دارای یک معنی هستند، در نایس سئو با تمامی مفهوم سئو و قواعد آن آشنا می‌شوید.

سئو سایت یا بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو به معنای فریب و یا دستکاری موتور‌های جستجو با روش‌های غیر اخلاقی نیست. آن‌ها برای کمک کردن به بهبود رویت و ارتباط وب سایت‌ها در نتایج جستجوی طبیعی با هدف رسیدن به رتبه‌بندی بالا، ایجاد شده‌اند.

سئو سایت را می‌توان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغییر استراتژی یک وب سایت‌ دانست. این فرآیند به بیان مهم‌ترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج جستجو می‌پردازد.

نکته بسیار مهمی که باید توجه داشت این موضوع است که در کشور ایران بیش از ۹۰ درصد جستجوهای با موتور جستجوی گوگل انجام می‌شود پس طبیعی است که متخصصین سئو در ایران بیشتر زمان خود را صرف بهینه‌سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل می‌کنند.

سئو فرآیند ساده‌ای نیست که به راحتی پیاده‌سازی شود، زیرا؛ نیازمند دانش زیاد، علم پیش زمینه‌ای و صبر است. موتور‌های جستجو با تغییر مداوم الگوریتم‌های رتبه‌بندی خود غیر قابل پیش‌بینی هستند؛ بنابراین وظیفه مهندسین سئو به روز نگه‌داشتن اطلاعات خود در این زمینه است.

سئو سایت یا بهینه‌سازی سایت یکی از فعالیت‌هایی است که توسط سئوکار انجام می‌شود.

الگوریتم رتبه‌بندی گوگل دارای بیش از ۲۰۰ معیار جهت رتبه‌بندی یک سایت است. از این رو متخصصین سئو باید مهم‌ترین این معیار‌ها را جهت پیاده‌سازی موفق سئو بدانند و همچنین با جدیدترین تغییرات سئو آشنایی کامل داشته باشند.

هدف سئو چیست؟

هدف سئو کمک به وب سایت‌ها در به‌دست آوردن محل بالا در نتایج جستجوی طبیعی و افزایش ارتباط بین صفحات و کلمات کلیدی وارد شده توسط کاربران است.

نمایش دادن بیشترین صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوی جستجوی وارد شده دارای مزایای زیادی کاربر و موتور جستجو است که در آن کاربر بیشترین نتایج مرتبط جستجو شده را پیدا می‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد می‌شود، چراکه؛ الگوریتم آن بیشترین صفحات مرتبط را نشان می‌دهد.

بعد از اینکه سئو برای بهبود رتبه‌بندی سایت‌ها در نتایج جستجوی طبیعی کار خود را شروع کرد، این فرآیند نیازمند دانش و زمان برای پیاده‌سازی روش‌های خود شد. زمان، بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری اولیه برای بهینه شدن سایت و یا یک صفحه است.

بسته به این‌که چگونه کلمات کلیدی رقابتی در بهینه‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند، سئو هفته‌ها یا ماه‌ها طول می‌کشد تا به نتیجه برسد. اگر چه ممکن است نتایج بهینه‌سازی جستجو به سرعت دیده نشود، ولی؛ در دراز مدت مزایای سئو باعث افزایش رتبه‌بندی سایت و افزایش بازدیدکنندگان است.

برای وب سایت‌ها خیلی مهم است که در صفحه اول نتایج جستجو گوگل به خصوص جزو سه تا نتیجه طبیعی اول که ۵۸٫۴ درصد کلیک‌ها را شامل می‌شود، قرار گیرند، جای تعجب نیست که وب سایت‌ها با محصولات و خدماتی که به‌فروش می‌رسانند بر سر رسیدن به رتبه یک نتایج جستجو رقابت کنند.

به عنوان مثال کلمه کلیدی رقابتی «بیمه خودکار» ۱٫۵ میلیون جستجوی گوگل را در ماه به خود اختصاص می‌دهد، این بدین معنی است که ۳ جایگاه اول ۵۸٫۴ درصد بازدیدکنندگان و خود جایگاه اول ۳۶٫۴ درصد بازدیدکنندگان را به خود اختصاص می‌دهد.

این مسئله برای خیلی از سایت‌ها سودمند است که در بالای نتایج جستجو قرار گیرند به خصوص آنهایی که با افزایش ترافیک سایت به تعداد مشتریان اضافه می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نایس سئو

نایس سئو به بررسی، آنالیز، تشخیص موانع و فرصت ها برای تمامی وب سایت ها می پردازد تا بتوانند بهترین نتیجه را در موتورهای جستجو بگیرند. این موضوع بیشتر برای وب سایت هایی اهمیت پیدا می کند که در موتورهای جستجو دیده نمی شوند و یا اینکه می خواهند ترافیک هدفمند خود را در گوگل و دیگر موتورهای جستجو افزایش بدهند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]