اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970415303589156

با نوبتی، نوبت بگیرید، نوبت بدهید

کد: 13970415303589156

https://goo.gl/Le93T2

، قزوین , (اخبار رسمی): نوبتی سامانه نوبت‌دهی مشاغل مبتنی بر مکان است که نسخه وب، اندروید و ios دارد. مشاغلی چون نوبت‌دهی آرایشگاه، دکتر،مشاور و ... می‌توانند از نوبتی استفاده کنند. کاربران با استفاده از «نوبتی» به راحتی می‌توانند بهترین و نزدیک‌ترین خدمات‌دهنده مورد نیاز را پیدا کنند و ساعت خالی را رزرو کنند.

با نوبتی، نوبت بگیرید، نوبت بدهید
نوبتی نوبت دهی آنلاین مشاغل

با نوبتی خود را به مشتریان بیشتری بشناسانید

یکی از راه‌های ایجاد وجه تمایز بین همکاران و رقبا ارائه خدمات با کیفیت و بهتر است. از طرفی ارائه این خدمات گاهی ملزم به استفاده از امکانات به روز مانند اینترنت و آی‌تی است و گاهی هم هزینه‌بر است.

یکی از راه‌های افزایش کیفیت خدمات به مشتریان، ایجاد صرفه‌جویی در زمان از طریق نوبت دهی است که باعث ایجاد نظم برای خدمت‌دهنده و در نهایت رضایت مشتریان می‌شود.

با سامانه نوبت‌دهی و نوبت‌گیری نوبتی می‌توانید خدمات خود را تعریف کنید تا مشتریان به صورت آنلاین نوبت خود را در روز و ساعت دلخواه رزرو کنند.

به مشتریان خود نوبت بدهید

اگر می‌خواهید از امکان نوبت دهی در نوبتی استفاده کنید، باید هنگام ثبت نام یا در قسمت تنظیمات در منوی کناری گزینه «من نوبت‌دهنده هستم» را فعال کنید.

پس از فعال‌سازی، در منوی کناری گزینه ایجاد نوبت دهی افزوده می‌شود. آن را انتخاب کنید. در صفحه نمایش داده شده نوع شغل خود را انتخاب کنید و سپس جزییات مورد نیاز مانند استان، شهر، تصویر پروفایل، شبکه‌های اجتماعی، توضیحات و موقعیت جغرافیایی روی نقشه را وارد کنید.

در مرحله بعد می‌توانید نحوه نوبت دهی که شامل نوع خدمت و زمان‌بندی است را تعریف کنید. برای ویرایش و بررسی نوبت‌های ایجاد شده، به منوی کناری در صفحه »نوبت‌دهی من» مراجعه کنید.

یکی دیگر از امکاناتی که برای خدمات‌دهندگان در اپلیکیشن اندرویدی نوبت دهی قرار گرفته، درج مطلب است. با این امکان می‌توانید مطالب مرتبط با شغل خود همراه با تصویر قرار دهید و مشتریان را با خدمات خود بیشتر آشنا کنید. در واقع با این قسمت می‌توانید برای شغل خود بازاریابی کنید.

در وقت صرفه جویی کنید و آنلاین نوبت بگیرید

در صفحه اصلی نوبتی همه خدمات مورد نیاز نمایش داده شده‌اند. اگر سرویس خاصی را مد نظر دارید می‌توانید در قسمت بالای صفحه با وارد کردن عنوان، آن را پیدا کنید و یا حتی به تفکیک استان و شهر به جستجوی آن بپردازید.

در بالای صفحه می‌توان گزینه مرتب سازی را انتخاب کرده و از بین ۴ گزینه جدیدترین، قدیمی‌ترین، محبوب‌ترین و نزدیک‌ترین خیلی سریع‌تر به خدمات مورد مورد نظر دست پیدا کرد.

گزینه محبوب‌ترین‌ها براساس تعداد دنبال‌کننده برای پست‌های ارسال شده توسط نوبت‌دهنده، تعداد لایک، تعداد نوبت‌های رزرو شده بهترین خدمات‌دهندگان را نمایش می‌دهد.

بعد از آن که خدمت مورد نظر را یافتید، با انتخاب آن مشخصات بیشتر را در صفحه جداگانه مشاهده می‌کنید. در همین صفحه می‌توانید نوبت خود را در ساعت دلخواه رزرو کنید و با خیال راحت از آن استفاده کنید.

اگر آدرس خدمت‌دهنده را بلد نیستید یا در پیدا کردن آن مشکل دارید می‌توانید از امکان مسیربابی بر روی نقشه استفاده کنید. این امکان هم فراهم شده تا با استفاده از اپلیکیشن‌های پیشرفته دیگری مثل گوگل مپ بتوانید مسیریابی بهتری را داشته باشید.

از دیگر امکانات نوبتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مشاهده نوبت‌های رزرو شده

دنبال شده‌ها

جستجوی خدمات یا مشاغل بر روی نقشه

مشاهده آمار مانند تعداد رزرو کاربران، نوبت ایجاد شده، آخرین تراکنش‌ها

مشاهده پیام‌ها و اعلانات

اگر از سامانه نوبتی به صورت مداوم استفاده می‌کنید، می‌توانید موجودی خود را افزایش دهید و خیلی سریع‌تر و راحت‌تر نوبت‌های بعدی مورد نیاز را رزرو کنید، برای این کار کافی است به بخش مالی در منوی کناری بروید.

نوبتی را معرفی کنید و پول بگیرید

اگر شما به عنوان نوبت‌دهنده در نوبتی فعال می‌کنید می‌توانید با معرفی آن به دوستان خود و وارد کردند کد معرفی شما، ۱۷۰۰ تومان موجود خود را افزایش دهید و اگر هم به عنوان کاربر عادی فعالیت می‌کنید به ازاری هر معرفی و نصب نوبتی و وارد کردن کد شما ۲۰۰ تومان دریافت کنید.

در منوی کناری و با انتخاب گزینه معرفی به دوستان می‌توانید از این امکان استفاده کنید.

نکته : در صورتی که مایل هستید می‌توانید از نسخه وب نوبتی هم استفاده کنید. برای اینکار به آدرس https://nobati.co مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نوبتی

نوبتی سامانه نوبت دهی مشاغل مبتنی بر مکان هستش که نسخه وب،اندروید و ios داره. مشاغلی چون نوبت دهی ارایشگاه و دکتر و مشاور و ... کاربران با استفاده از #نوبتی به راحتی میتونن بهترین و نزدیک ترین خدمات دهنده مورد نیازشون رو پیدا کنند و ساعت خالی رو رزرو کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]